Kate Middleton per pastaruosius 12 mėnesių parūpino mums neįtikėtinų apdarų – išsinuomota ryškiai žalia „Solace London“ suknelė, kurią ji vilkėjo per Earthshot Prize apdovanojimus Bostone, yra ypatingas akcentas – ir jai tiko užbaigti. metai buvo labai aukšti!

Kate Middleton apakina autoportretiniu megztiniu „Royal Carols“ reklaminiame vaizdo įraše

Reklaminiame filme „Royal Carols: Together At Christmas“, kuris buvo nufilmuotas gruodžio 15 d. ir rodomas Kalėdų išvakarėse JK, Velso princesė (40 m.) apakino gerbėjus juodu megztu megztu megztu, kurį sukūrė Self- Portretas, kuriame buvo aukso pynimo apdaila, dirbtinių perlų detalės ir blizgučiai.Jos makiažas buvo nepriekaištingas, tačiau, kaip visada, buvo švytintis ir nepriekaištingas, o jos plaukai buvo puošnūs, perskirti banguotais pūkais.

Nors Velso princesės megztinis buvo juodas – spalva, kurios karališkoji šeima tradiciškai nedėvi per Kalėdas – dėl blizgučių ir įmantrių detalių jis vis tiek buvo neįtikėtinai šventiškas. Galbūt Kembridžo hercogienė, pasirinkusi dėvėti tamsią spalvą, kurią dėvi šeima gedint, taip pat yra susiję su tuo, kad tai pirmosios Kalėdos be velionės karalienės Elžbietos II, kurią ji pagerbė anonsinis vaizdo įrašas, kuris gruodžio 22 d. buvo paskelbtas oficialioje Velso princo ir princesės „Instagram“ paskyroje.

Kate Middleton pagerbia karalienę

„Jos Didenybė Kalėdas laikė prie širdies, kaip laiką, kuris suartino žmones ir priminė apie tikėjimo, draugystės ir šeimos svarbą bei parodyti empatiją ir užuojautą“, – sakė trijų vaikų mama. .Velso princesė vaizdo įraše toliau apmąstė velionės karalienės Elžbietos „neįtikėtiną palikimą“ ir pridūrė, kaip stipriai jos netektį pajus visi.

„Šiemet į tarnybą pakvietėme šimtus įkvepiančių asmenų“, – sakė Velso princesė. „Tie, kurie demonstruoja ryšio galią ir bendruomenines vertybes, leidžiančius mums tęsti Jos Didenybės tradiciją pripažinti ir padėkoti tiems, kurie padėjo kitiems. Jos Didenybė mums palieka neįtikėtiną palikimą, kuris giliai įkvėpė daugelį iš mūsų.“

SKAITYTI DAUGIAU: Kate Middleton Vestminsteryje pagerbia karalienę Elžbietą II – o jos tartaninis p altas atrodo pažįstamas!

Velso princesė dėvi šventinę raudono p alto suknelę „Karališkųjų giesmių“ koncerte

Nors Velso princesė reklaminiam vaizdo įrašui pasirinko pasipuošti kiek kitaip, koncerte Vestminsterio abatijoje ji pasirinko labai tradiciškai šventinę aprangą ir pasirinko nuostabią sodrią bordo spalvos p altą, kaip manoma, pagal užsakymą. sukūrė Eponine London.

Splash News

Ji papuošė derančius Gianvito Rossi bordo zomšinius aukštakulnius, derančią raudoną krokso spalvos reljefinę sankabą ir šventinius Accessorize „Eclectic Gem“ ilgus auskarus, kurie, kaip pranešama, kainuoja apie 20 USD, o Velso princas dėvėjo jūrinį kostiumą. raudonas kaklaraištis, kuris puikiai papildė raudoną jos suknelės atspalvį.

O kalbant apie derinimą, princesė Charlotte (7 m.), kuri dalyvavo kartu su vyresniuoju broliu princu George'u (9 m.), prie savo šventinės raudonos suknelės priderino tamsiai mėlynos spalvos pėdkelnes ir juodus batus. Kokia nuostabi šeima!

Kategorija: