Nauji metai, naujas tu! Jei esate kaip ir daugelis iš mūsų, tikriausiai turite didelių pasiryžimų – ir jei svorio metimas įtrauktas į šį sąrašą, laikas rimtai susimąstyti apie maistą, kurį dedate į savo kūną. Tačiau tiksliai išsiaiškinti, ką turėtumėte ir ko neturėtumėte valgyti, gali būti sudėtinga. Jei jums sunku sudaryti maisto produktų, kurių svoris yra ribotas, sąrašą, galime jums šiek tiek padėti, pateikdami ekspertų patarimų, ką tiksliai palikti lentynoje.

Norėdami atrasti kai kuriuos blogiausius bakalėjos produktus, kuriuos reikia palikti 2023 m., kalbėjomės su dietologėmis Blanca Garcia iš MIDSS ir Lisa Hugh.Jie mums pasakė, kad daug cukraus turinčių produktų, pavyzdžiui, saldintų gėrimų ir saldžių dribsnių, tikrai neturėtų būti jūsų krepšelyje, jei šiais metais norite numesti svorio. Sužinokite kodėl toliau!

Gydytojai sutinka: tai yra vienintelis dietos pakeitimas, kad galėtumėte greičiau numesti svorio

12 produktų, padėsiančių sunaikinti 2023 m. rezoliucijas

4 maisto produktai, kurių 2023 m. negalėsite nusipirkti bakalėjos parduotuvėje – sukaupkite atsargų, kol jų nebeliks

Ekspertai prisiekia šiais 5 paprastais sveiko svorio metimo įpročiais

Shutterstock

1. Saldinti gėrimai

Nors kai kurie žmonės negali pasisotinti saldžių skanėstų, daugelis iš mūsų renkasi skanius gėrimus, o ne saldainius ar pyragaičius. Deja, Hugh sako, kad saldūs gėrimai yra vieni didžiausių k altininkų, kai kalbama apie svorio padidėjimą. „Mano rekomendacija numeris vienas yra nustoti pirkti saldintus gėrimus, tokius kaip soda, sultys, vaisių punšas, limonadas, imbierinis alus, saldinti / aromatizuoti kavos kremai, saldi arbata, saldinta kava ir kt.“, – perspėja ji.

Viena iš pagrindinių šio tipo gėrimų, kaip ir daugelio saldumynų, problemų yra tai, kad juose gausu kalorijų ir jie neturi maistinės vertės. Be to, cukrus apskritai dažnai priaugs svorio, kai valgoma per daug. „Šie gėrimai beveik visada duoda daugiau kalorijų nei organizmui reikia; jie gali sukelti didesnį alkį; ir jie gali perkelti kūną į riebalų kaupimo režimą, paskatindami organizmą išleisti insuliną, aiškina Hugh.

Jei negalite atsisakyti saldumynų gurkšnojimo įpročio, ji siūlo keletą sveikesnių alternatyvų, kurios turėtų padėti. Pabandykite gerti aromatizuotą seltzerio vandenį, kuriame nėra saldiklių, arba žolelių arbatą, kurių daugelis „yra saldaus skonio, bet neturi kalorijų ar pridėtinio cukraus“. Tobula!

Shutterstock

2. Saldūs dribsniai

"Nr.Tačiau netinkamų grūdų pasirinkimas gali pakenkti jūsų svorio metimo tikslams (jau nekalbant apie jūsų bendrą sveikatą). Kaip paaiškėjo, daugumoje siūlomų variantų yra daug cukraus, o tai reiškia, kad jie kelia daug tų pačių problemų, kaip ir saldinti gėrimai. Javai dažnai būna pilni cukraus ir ne daugiau. Jei vartojama pusryčiams, iš pieno gaunami tik angliavandeniai ir b altymai. Garcia pažymi, kad papildomų vitaminų ar mineralų nerandama, nebent tai yra sustiprinti grūdai. Taip! Tai tikrai nėra maistingi pusryčiai."

"Užuot mėgaudamiesi šiuo cukrumi pripildytu ne-ne, Garcia sako, kad turėtumėte išbandyti alternatyvą, pavyzdžiui, avižinius dribsnius. Avižiniai dribsniai turi daugiau skaidulų, vitaminų ir mineralų. Taip pat žinoma, kad jis padeda valdyti cukraus kiekį kraujyje su skaidulomis ir reguliuoja žarnyno judėjimą. Be to, jis yra skanus, ir jūs galite jį užpildyti bet kokiais (sveika) priedais, kurių širdis geidžia. Rezultatas!"

Apibendrinant, geriausias būdas pasiekti savo svorio metimo tikslus yra sveikų įpročių derinys – nuo reguliarių mankštų iki subalansuotos mitybos.O kalbant apie sveiką gyvenimo būdą, visada verta atsisakyti daug cukraus turinčio maisto, pavyzdžiui, pusryčių dribsnių ir saldintų gėrimų.

Kategorija: