Šis įrašas buvo atnaujintas nuo tada, kai buvo iš pradžių paskelbtas, įtraukiant naujausius faktus

Nežinome, ar Velso princas ir princesė žiūrėjo princo Harry ir Meghan Markle „Harry & Meghan Netflix“ dokumentinius filmus, bet žinome, kad princas Williamas žino tam tikrą turinį. Ir jis nėra tuo labai patenkintas!

Splash News

"Remiantis pranešimais, 40 metų princas Williamas yra pasipiktinęs, kad jo jaunesnysis brolis panaudojo filmuotą medžiagą iš jų velionės motinos liūdnai pagarsėjusio interviu su Martinu Bashiru „Netflix“ dokumentiniuose filmuose, kalbėdamas apie tai, kokia invazinė buvo žiniasklaida, ypač po to, kai paaiškėjo, kad velionės princesės Dianos interviu jai sukėlė daug kančių!"

"

Williamas bus susierzinęs, karališkoji ekspertė Katie Nicholl sakė gerai! apie rodomus „Panoramos“ interviu klipus. Williamas agitavo už tai, kad ta filmuota medžiaga daugiau niekada nebūtų rodoma, taigi, kad ji būtų naudojama jo brolio realybės televizijos šou, Williamą labai nuliūdins, pridūrė Nichollas."

Princas Williamas su institucija nori nutildyti princesę Dianą, bet atrodo, kad princas Harry per savo „Netflix“ serialą sako „ne“, mano mama nebus nutildyta. Aš ir toliau kartosiu jos žodžius. Puiku, Haris ir princesė Meghan Markle pic.twitter.com/21a6KullXA- Taika (@Chizzy8) 2023 m. gruodžio 19 d.

"Nuo tada, kai pasirodė „Panoramos“ interviu, tyrimas parodė, kad Baširas apgavo princesę Dianą ir panaudojo netikrus banko išrašus, kad galėtų prie jos susipažinti. Tiek princas Williamas, tiek princas Harry (38 m.) kalbėjo apie tai, kad jų motina per interviu kentėjo daug skausmo ir kančios, o princas Williamas net prašė, kad interviu būtų archyvuojamas; nors kiti karališkieji ekspertai mano, kad princesei Dianai po mirties bus uždengtas snukis.Karališkasis biografas Andrew Mortonas pavadino interviu svarbiu istoriniu interviu, kuris turėtų būti viešo įrašo dalis."

Splash News

Princas Williamas „daugiau nebesėdės“, kai princas Harry pareiškia pretenzijas karališkajai šeimai

Princas Williamas oriai tylėjo apie princo Harry ir Meghan k altinimus karališkajai šeimai, įskaitant tuos, kurie buvo pateikti jų „Netflix Harry & Meghan“ dokumentiniuose filmuose, ir tuos, kuriuos karališkoji šeima baiminasi gali pareikšti pasirodysiantys memuarai Spare, kurie lentynose pasieks sausio 10 d. Tačiau visa tai gali pasikeisti, nes pranešimai užsimena, kad jis gali pažeisti šią taisyklę, kad apgintų instituciją! Oho!

Princui Williamui artimi š altiniai teigia, kad jis pasirengęs pasisakyti prieš bet kokius pretenzijas būsimame princo Harry ir Meghan Markle dokumentiniame filme „Netflix“. https://t.co/6ci41Pcw6j- InStyle (@InStyle) 2023 m. gruodžio 11 d.

Princas Williamas, kaip pranešama, „pasiruošęs kalbėti“

"Anot „Daily Mail“, prieš pasirodant dokumentinėms serialams, princui Williamui artimi š altiniai sakė, kad jis yra pasirengęs atmesti bet kokius laukinius teiginius, kuriuos jo jaunesnysis brolis ir svainė gali pareikšti per šešerius metus. dalis dokumentinių filmų, kurie, kaip mes visi žinome, yra gana netikėta, nes karališkoji šeima turi labai griežtą ilgametę tradiciją, niekada nesiskųsk ir neaiškink."

"40 metų princas Williamas nebesės ramiai, nes jie kelia abejotinus teiginius apie karališkąją šeimą, dienraščiui „Daily Mail“ sakė rūmų viešai neatskleista informacija ir pridūrė, kad rūmai, kaip pranešama, ruošiasi greitai reaguoti į bet kokius netikslius teiginius. Taip!"

SKAITYTI DAUGIAU: Pranešama, kad buvę rūmų darbuotojai „siaučia įniršį“, o ne „Melas“ iš „Hario ir Meghan“

Splash News

"Princo ir princesės komanda lauks, kol pamatys, kas yra „Netflix“ serijoje, prieš nuspręsdama, ką daryti.Bet jūs galite pamatyti kelionės kryptį, tęsė jie, prieš sakydami, kad rūmai tikisi, kad dokumentinis filmas bus „Opra“ ir verks daugiau, turėdami omenyje jų interviu su Oprah Winfrey, kuris buvo parodytas 2023 m. kovo mėn. "

"Informacinis asmuo taip pat atkreipė dėmesį į tai, kad pirmasis dokumentinių serialų anonsas nukrito, kai Velso princas ir princesė lankėsi JAV, o tai Piersas Morganas savo Twitter paskyroje laikė savanaudišku ir daug pasakančiu. Viešai neatskleista informacija aludei pasakė, kad Kate ir Williamas buvo nustebinti, bet nenustebino laiko, ir pridūrė: „Tai labai vargina. Paprastai, jei karališkosios šeimos narys turi daug dėmesio sulaukusią kelionę į užsienį, niekas kitas, grįžęs namo, nesiektų sutrikdyti tos kelionės pranešimo."

Splash News

Netflix Insider teigia, kad dokumentinės serialai bus „blogesni, nei gali įsivaizduoti karališkieji asmenys“

"Pirmuosiuose trijuose epizoduose buvo dar nematytos Harry ir Meghan trejų metų sūnaus Archie ir 18 mėnesių dukters Lilibet nuotraukos bei Sasekso kunigaikščio ir kunigaikštienės interviu, kuriuose jie atskleidė, kaip jie susitiko (įspėjimas apie spoilerį: tai buvo „Instagram“!) savo nuolatines privatumo ir saugumo problemas ir aptarė kai kurias dramas, susijusias su Meghan atskirtu tėvu Thomasu Markle ir pusseserimi Samantha Markle.Pranešama, kad „Netflix“ viešai neatskleista informacija prieš išleidžiant paskutinius tris epizodus „The Mirror“ sakė, kad rūmai ruošiasi blogiausiam, sakydamas: tikrai manau, kad bus blogiau, nei gali įsivaizduoti karališkieji. Man buvo pasakyta, kad jis bus visiškai sprogus ir bus labai žalingas."

Harpo Productions/ Fotografas: Joe Pugliese

Ankstesni rūmų atsakymai į Sasekso k altinimus

Insaideriai anksčiau teigė, kad jei bus pareikšti kokie nors rimti įtarimai, karališkoji šeima įsikiš daug greičiau, nei tai darė po liūdnai pagarsėjusio Oprah Winfrey interviu. Rūmams prireikė dviejų dienų, kad sureaguotų į princo Harry ir Meghan k altinimus rasizmu dar 2023 m. kovo mėn., kai jie teigė, kad karališkosios šeimos narys suabejojo sūnaus Archie odos spalva prieš jam gimstant.

"Visai šeimai liūdna, kai sužinojo, kokie sudėtingi pastarieji keleri metai buvo Hariui ir Meghan. .Iškelti klausimai, ypač dėl rasės, kelia nerimą. Nors kai kurie prisiminimai gali skirtis, į juos žiūrima labai rimtai ir šeima su jais spręs privačiai. Harry, Meghan ir Archie visada bus labai mylimi šeimos nariai."

SKAITYTI DAUGIAU: princas Harry ir Meghan Markle ginasi dėl „klaidinančių“ nuotraukų ginčų

Kategorija: