Jessica Simpson šiais laikais turi įprotį šokiruoti gerbėjus. Jos gerbėjus ne tik šokiravo jos 100 svarų svorio metimo rezultatai, bet ir per pastaruosius 12 mėnesių jie išreiškė susirūpinimą dėl jos painaus ir prieštaringo elgesio „Instagram“ tinkle bei reklaminiuose vaizdo įrašuose. O dabar 42 metų „Party of One“ dainininkė gerbėjams vėl atvipo žandikaulius – šį kartą dėl itin papūstų lūpų!

SKAITYTI DAUGIAU: Gerbėjai taip nerimauja po to, kai Jessica Simpson paskelbė „Per liesas“ bikinio nuotraukas iš atostogų: „Tikiuosi, kad rūpinatės savimi“

Jessica Simpson neatpažįstamos Instagram nuotraukos

Trijų vaikų mama atrodė praktiškai neatpažįstama aštuonių vaizdų karuselėje, kuri gruodžio 20 d. buvo paskelbta jos Instagram paskyroje; tiek, kad kai kurie jos gerbėjai net suabejojo, ar nuotraukose esantis asmuo tikrai yra ji!

„Netikrai šventiškai jaučiuosi su savo gražia šeima šiuo atostogų sezonu“, – įrašo antraštėje parašė Jessica, kurią sudaro nuotraukos, kuriose ji su šeima mėgaujasi šventine veikla. Pirmoje nuotraukoje matoma, kaip ji pozuoja su savo žavinga jauniausia dukra Birdie, o Jessica nešioja šventinį pingvinais papuoštą galvos apdangalą ir šypsosi fotoaparatui, o antroje nuotraukoje prie jų prisijungia jos vyras.

SKAITYTI DAUGIAU: Jessica Simpson demonstruoja gydymą „be adatų“, kad pasiruoštų fotoaparatui numesti 100 svarų

Instagram.com/jessicasimpson

Kitame paveikslėlyje Jessica pavaizduota keičianti aprangą. Šį kartą vilki ryškų mėlyną pūkuotą p altą, odinius (arba dirbtinės odos) antblauzdžius, oranžinę megztą skrybėlę ir turkio spalvos akinius nuo saulės.Visoms karuselės nuotraukoms Jessica dėvi ryškiai raudonus lūpų dažus, kurie dar labiau išryškino jos milžiniškas lūpas, neatsižvelgiant į tai, ar ji šypsojosi dantimis, švelniai šypsosi, ar išsipūtė.

Instagram.com/jessicasimpson

Gerbėjai rodo susirūpinimą komentarų skiltyje

"Į Jessica Instagram įrašą buvo daug, daug reakcijų. Ir, kaip ir ankstesniuose jos gerbėjų komentaruose ankstesniuose įrašuose, jie dar kartą nesusilaikė išsakydami savo nuomonę! Tai ne Džesika. Negali būti. Nagi. Nieko į ją neatrodo. Meldžiuosi, kad tikrajai Džesikai viskas gerai, pakomentavo vienas susirūpinęs gerbėjas. Dar viena įžymybė, pasikeitusi taip, kad tapo neatpažįstama, parašė kitas gerbėjas, o kitas tiesiog manė, kad jai reikia pagalbos."

"Man patiko, kaip ji atrodė, kai ji buvo su Nicku Lachey prieš daugelį metų. Dabar ji visiškai kitokia, pakomentavo kitas, o paskui verkiantis jaustukas.Madonna 2.0 šmaikštavo kita gerbėja, lyginant ją su Vogue dainininke, kuri atrodo niekaip taip, kaip anksčiau, o šiais metais keletą kartų šokiravo gerbėjus savo išvaizda, įskaitant Padėkos ir Kalėdų dieną. Kas ta ponia su akiniais nuo saulės? – paklausė kitas gerbėjas. Man ji visada patiko ir ji turi gražią šeimą, bet ji nelabai panaši į save, tai viskas, ką aš sakau, pažymėjo kitas."

Instagram.com/jessicasimpson

Teigiami gerbėjų atsiliepimai

"Ne visi turėjo ką nors neigiamo pasakyti, nes daugelis kitų gerbėjų elgėsi kaip tikri gerbėjai ir gynė ją vienu posakiu: Skųsk, jei ji priaugs svorio. Skųstis, jei ji numeta svorio. Tiesiog palik jau moterį ramybėje! ir dar vienas pridurimas: visi, komentuojantys, kokia ji maža, tikriausiai yra tie patys žmonės, kurie komentavo, kiek svorio ji priaugo. Ji nuostabi."

"Daugelis kitų pagyrė jos aprangą ir lūpų dažų pasirinkimą, vienas gerbėjas šėlo, man tiesiog patinka jūsų apranga. Atrodai nuostabiai, o dar vienas priduria: puikiai atrodai raudonais lūpų dažais. Man reikia jūsų mėlynos striukės kitų metų Chanukos / atostogų vakarėliams, pagyrė kitas gerbėjas. Omg, tie batai, pagyrė kitą, o paskui ugnies jaustuką. Man patinka nuotaika, parašė kitas."

Kategorija: