Jei naudojate kavą ryte, tikriausiai turite ypatingą būdą, kaip mėgautis savo puodeliu Joe, nesvarbu, ar jis juodas, su trupučiu migdolų pieno ar šlakeliu. grietinėlės. Deja, vienas populiariausių kavos ingredientų taip pat kenkia sveikatai. Teisingai: ekspertai perspėja, kad rytinio gėrimo pripildymas saldžiu, cukriniu kremu gali sukelti rimtų pasekmių sveikatai. Nors pati kava pati savaime yra gana sveika, pridėjus saldaus kavos grietinėlės, jūsų sveikas gėrimas gali tapti nesveiku skanėstu.

Norėdami sužinoti daugiau apie daug cukraus turinčių kavos kremų poveikį sveikatai, kalbėjomės su sveikatos ekspertais, asmenine trenere ir kūno rengybos tinklaraštininke Macy Sarbacker bei funkcinės mitybos specialiste Megan Joy Brynok. Jie mums pasakė, kad šis ingredientas gali sukelti cukraus kiekio kraujyje šuolius, svorio padidėjimą ir kt. Žemiau rasite visas jų įžvalgas!

Netikėtų rytinių gėrimų ekspertai sako, kad norint pagreitinti medžiagų apykaitą, reikia kasdien turėti daugiau nei 40 metų

Gydytojai sutaria: kodėl žmonės, kurie geria šį gėrimą ryte, stengiasi numesti svorio

2 įprasti kavos ingredientai, dietologai įspėja, kad gali priaugti svorio

2 būdai, kaip akimirksniu padaryti rytinę kavą sveikesnę, pasak dietologų

Shutterstock

Cukrus kremas

Kad ir nekenčiame to pripažinti, saldus, saldus kavos kremas kenkia jūsų sveikatai. Pagalvokite apie tai: ar pradėtumėte savo dieną pieno kokteiliu? Tikriausiai ne, bet jei į rytinę kavą įdedate toną daug cukraus turinčio grietinėlės, tikriausiai nesate per toli.„Jei nuspręsite į kavą dėti grietinėlės ir kvapiųjų medžiagų, gali būti, kad geriate pašlovintą pieno kokteilį“, – perspėja Sarbackeris. Taip yra todėl, kad daugelyje kavos grietinėlių gausu pridėtinio cukraus ir tuščių kalorijų (tai kalorijos, kuriose nėra maistinių medžiagų). Tai reiškia, kad kai naudojate šį (nors ir skanų) ingredientą, į kavą įpilate daug nereikalingo cukraus ir kalorijų, negaudami organizmui reikalingų maistinių medžiagų.

"Dienos pradžia su daug cukraus tuščiu skrandžiu taip pat gali turėti neigiamos įtakos jūsų sveikatai. Sarbacker pažymi, kad tai akimirksniu padidins gliukozės kiekį, o tai vėliau gali sukelti potraukį ir persivalgymą. Tai gali sukelti užburtą potraukio ir persivalgymo ratą, o tai gali pakenkti jūsų sveikatai ir savijautai."

Shutterstock

"Brynok priduria, kad grietinėlės ir cukraus kaupimas gali sukelti papildomų kalorijų kaupimąsi ir galiausiai visai trukdyti numesti svorio.Jei bandote numesti svorio arba išlaikyti sveiką svorį, saldžios kavos grietinėlės pridėjimas į kavą gali būti didelė kliūtis. Papildomos kalorijos gali greitai susikaupti ir jums gali būti sunkiau pasiekti savo svorio metimo tikslus."

Tačiau poveikis sveikatai nesibaigia tik ties juosmeniu. Be neigiamo poveikio svoriui ir potraukiui, saldus kavos kremas taip pat gali prisidėti prie daugybės kitų sveikatos problemų. Vartojant per daug cukraus gali padidėti 2 tipo diabeto, širdies ligų ir kitų lėtinių ligų rizika. Tai taip pat gali prisidėti prie dantų ėduonies ir kitų burnos sveikatos problemų. Taip!

Esmė

Apskritai svarbu atkreipti dėmesį į sudedamąsias dalis, kurias dedate į kavą. Nors retkarčiais truputis grietinėlės ar cukraus gali būti ne problema, įdėjus didelį kiekį saldžios kavos grietinėlės, gali atsirasti daugybė neigiamų padarinių jūsų sveikatai. Apsvarstykite galimybę pasirinkti sveikesnes alternatyvas, tokias kaip migdolų pienas arba nedidelis nenugriebto pieno kiekis, kad kavai būtų šiek tiek kreminės spalvos be viso pridėtinio cukraus ir tuščių kalorijų.Jūsų kūnas jums padėkos!

Kategorija: