Panašu, kad 2023 m. Tomui Brady bus visiškai kitokie metai, nes greičiausiai jis ne tik tęs savo NFL karjerą po kelių mėnesių netikrumo, bet ir gali tai padaryti su nauja moterimi šalia jo!

SKAITYTI DAUGIAU: Pranešama, kad po skyrybų su Gisele Bündchen Tomas Brady gali „sugrįžti į lauką“ – gerbėjai pralaimi!

Kas yra Tomo Brady'io nauja mergina, apie kurią kalbama gandų?

Remiantis pranešimais, 45 metų Tampa Bay Buccaneers gynėjas pereina nuo 42 metų brazilų supermodelio Gisele Bündchen, su kuria buvo vedęs 13 metų, ir dabar susitikinėja su 26 metų. senoji Slovakijos gražuolė ir FashionNova ambasadorė Veronika Rajek.

Nei Brady, nei Rajekas nereagavo į pasimatymų gandus tuo metu, kai buvo rašoma, nors Rajekas nesidrovėjo „Instagram“ pagirti septynis kartus „Super Bowl“ čempioną. Šiuo metu ji turi 3,4 mln. sekėjų, taigi daug žmonių, kurie žino, ką ji jaučia apie jį!

Gruodžio 6 d. Veronika pasidalijo vaizdų karusele, kurioje ji stebi Brady veikimą Raymondo Jameso stadione per „Buccaneers“ pergalę 17:16 prieš Naujojo Orleano „Saints“ ir vilkėjo 12 numeriu pažymėtus Tampa Bay Buccaneers marškinėlius su Brady vardu. ant nugaros.

Ji parašė savo įrašą: „Mačiau LEGENDĄ“, o po to – futbolo jaustukas. „Ir jei kas nors manęs dar kartą paklaus, ar aš myliu Brady, taip, aš jį myliu, ir parodyk man ką nors, kas ne. Net jo neapykantieji jį myli, nes žino, kad jis yra (ožkos jaustukas' (futbolo jaustukas) (raudona širdis deganti jaustukas. Ji baigė parašydama: „@tombrady ačiū už nuostabų pasirodymą“.

Nepaisant to, kad Veronika labai viešai demonstravo garbinimą Brady, jos atstovai paneigė – tiksliau, atsisakė komentuoti – gandus apie jos ir futbolo žvaigždės pasimatymus. Pranešama, kad jos atstovas „Newsweek“ sakė, kad šiuo metu ji „nekomentuos šio klausimo“ ir pridūrė: „Vienintelė žinia, kurią Veronika Rajek nori pateikti, kad ir Veronika Rajek būtų labai palanki, yra tai, kad Tomas Brady sutelktų dėmesį į žaidimą ir sutvarkyk reikalus, kad gautų 8-ą žiedą.“

Instagram.com/veronikarajek;SplashNews

Ką galvoja Tomo Brady gerbėjai?

"Kaip ir tikėtasi, NFL žvaigždės gerbėjai buvo šiek tiek susiskaldę. Kai kurie gerbėjai manė, kad puiku, kad jis juda toliau ir sulaukė tokios nuostabios moters palaikymo. Vienu raštu norėčiau pasveikinti Tomą Brady suradus naują merginą po tragiškų skyrybų, o kitu sakydamas, kad ji yra Way. karštesnis nei Gisele, po to sekė rankomis plojantis jaustukas ir keturi rankomis giriantys jaustukai.Tačiau daugelis kitų nebuvo sužavėti – vienas „Instagram“ naudotojas teigė, kad Veronikos įrašas atrodė beviltiškas, o kitas manė, kad tai neskoninga. Oi!"

"Pasakykite man, kad pretenduojate į naują žmonos vaidmenį, nepasakydami, kad pretenduojate į naują žmonos vaidmenį, šmaikštavo vienas vartotojas. Manau, kad tai taip neskoninga iš jūsų pusės, tai nėra taip, kad šis įrašas išeina kaip sporto gerbėjas. Man rodos, tu meti save į naujai vienišą garsų vyrą. Tikiuosi klystu, pridūrė kitas. Ji labai stengiasi, pakomentavo kitas, o po to – dvi verkiančios ir besijuokiančios jaustukai. Vyras beveik dvigubai už jus vyresnis. Su 3 vaikais. Jis tavęs nemėgs, nes tu esi modelis. Jis buvo vedęs Gisele. Graži, protinga talentinga ir TURTINGA Gisele. Jūsų grynoji vertė neatitinka šio vaikino reikalavimų. Nutaikykite šiek tiek žemesnę ponia, rašė kita. Tik aukso kasimas, tariamas kitas. Koks beklasis bandymas sulaukti žiniasklaidos ir profesionalių futbolininkų dėmesio. Dėl to atrodai labai beviltiškai ir gėdinga“, – sakė kitas."

SKAITYTI DAUGIAU: Tomas Brady pašalina šeimos nuotrauką su Gisele Bündchen iš savo „Twitter“ profilio, kai ji buvo pastebėta su nauju vyru

Kategorija: