Kalbant apie šventinį sezoną, viena žvaigždė neabejotinai yra Kalėdų sinonimas: Mariah Carey. Dainininkė buvo Kalėdų ikona nuo 90-ųjų, o kai pamatėme jos pasirodymą per savo specialųjį atostogų CBS kanalą, galime patvirtinti, kad šiandien ji yra tokia pat Kalėdų karalienė, kokia buvo prieš beveik trisdešimt metų! Šios naujos išvaizdos? Ikoniška.

Mariah Carey stulbina suknele su skeltukais, skirta linksmų Kalėdų visiems šou

Mariah Carey buvo atostogų svajonė per savo specialųjį CBS „Linksmų Kalėdų visiems“ – dviejų valandų specialų Kalėdų karalienės Mariah Carey koncertą.Neįtikėtinas pasirodymas įvyko Niujorke gruodžio 17 d., o jo premjera įvyko per Kalėdas. 52 metų dainos „All I Want For Christmas Is You“ dainininkė atrodė neįtikėtinai, vilkėdama princesiškai puoštą suknelę be rankovių su labai aukštu skeltuku.

Mariah išlaikė savo stilių, kaip įprasta, o karamelės spalvos spynos buvo palaidos bangomis (taip pat tiara, nes kodėl gi ne?). Žinoma, jos išvaizda buvo šventiška, bet su tuo tvanku Mariah krašteliu ji garsėja. Tikrai negalime patikėti, kad jos 1994 m. hitas albumas Merry Christmas tęsiasi tris dešimtmečius ir kad Mariah dabar atrodo taip pat nuostabiai, kaip ir tada, kai jis pasirodė pirmą kartą.

Mariah Carey išeina vilkėdama smėlėta suknele Niujorke

„Always Be My Baby“ hitų kūrėjas neseniai buvo nufotografuotas Niujorke, vilkėdamas tvankią, iki grindų siekiančią juodą suknelę ir žaižaruojančius putojančius deimantų papuošalus. „Grammy“ laureatė pademonstravo savo garsiuosius išlinkimus, sulenktą juosmenį ir stangrias kojas vilkėdama figūrą išryškinančią suknelę su dar vienu aukštu skeltuku – Mariah parašu.

Dainininkės šilkinė suknelė yra Jonathan Simkhai su žema iškirpte, o ji apsivilko Louis Vuitton aukštakulnius. Mariah visada žino, kaip suteikti papildomo spindesio, ir tai padarė su ilgu, blizgančiu pakabuku, priderintais kabančiais auskarais ir blizgančiomis apyrankėmis. Nors jos pasirodymo išvaizda buvo tobula Kalėdoms, ši išvaizda yra visiškai įkvėpimas Naujųjų metų išvakarėms.

SKAITYTI DAUGIAU: Mariah Carey varva deimantais, kai ji važiuoja Niujorko gatvėse su juoda suknele su plyšiais

Kategorija: