Kas nemėgsta geros dubenėlio sriubos žiemą?! Laimei, sriuba gali būti ir sveika, ir skani – jei tik ji gaminama iš tinkamų ingredientų. Deja, konservuotos sriubos gali rimtai pakenkti jūsų sveikatai. Tačiau, kita vertus, naminės veislės gali turėti daugybę maistinių medžiagų, kad jūsų kūnas klestėtų per šį vėsų sezoną. Ir vienas geriausių ingredientų, kurį galite pridėti į savo sriubą, yra naminis kaulų sultinys, iš kurio iš vandens išpučiamas daug natrio turintis parduotuvėje pirktas sultinys.

Nesvarbu, ar geriate jį vieną, ar dedate kitų ingredientų, kad pagamintumėte sočią sriubą, kaulų sultinyje yra tiek daug ką pamėgti.Privalumų yra daug – nuo sulėtėjusio senėjimo iki geresnio miego iki padidėjusio imuniteto – tai tikrai gali praversti žiemą. Užsiregistruokite!

Jei norite išsivirti šio eliksyro savo namuose, daugiau neieškokite. Pateikiame du skirtingus receptus, kuriuos galite išbandyti kuo greičiau ir vėl ir vėl. Raskite juos žemiau!

4 paprasti, sveiki lėto virimo receptai, kuriuos turėtumėte išbandyti šį rudenį, norėdami numesti svorio

Viena priešuždegiminė arbata Moterys, vyresnės nei 40 metų, turėtų gerti kiekvieną rytą

5 priešuždegiminės daržovių sriubos, kuriomis sveikatos ekspertai prisiekia, kad skrandis plokštesnis

Mitybos specialistai teigia, kad šią daržovę turėtumėte valgyti kiekvieną dieną žiemą, kad sustiprintumėte žarnyno sveikatą ir imunitetą

Shutterstock

Super imunitetą stiprinantis vištienos kaulų sultinys

Niekas nesako „žiema“, kaip karštas vištienos sultinys, kuris sušildytų jus iš vidaus. O kalbant apie sultinio receptus, tai yra vienas geriausių receptų, kurie sustiprina imuninę sistemą ir kovoja su uždegimais, o kartu pradžiugina jūsų skonio receptorius.Nors kaulai suteikia visą savo naudą, kiti priešuždegiminiai ingredientai, tokie kaip svogūnai, česnakai, obuolių sidro actas ir kt., padeda apsaugoti jūsų kūną nuo ligų ir netgi skatina svorio mažėjimą. Norėsite tai gurkšnoti kiekvieną dieną – ir siūlome laikytis šio potraukio. Jūsų kūnas jums padėkos!

Ingredientai: vištienos kaulai, salierai, morkos, svogūnai, česnakai, astragalų šaknys, obuolių sidro actas, vanduo

Visas receptas

Shutterstock

Lėtai virinamas jautienos kaulų sultinys

Jei jums labiau patinka jautiena, tai dar vienas puikus receptas su jautienos kaulais. Be visų pradinių kaulų sultinio privalumų (pvz., žarnyno sveikata, sąnarių sveikata, senėjimą stabdančios savybės ir kt.), šiame recepte taip pat yra maistingų, skanių morkų ir saliero šaknų. Morkos padeda prisotinti vitamino C, gerina cholesterolio kiekį, širdies sveikatą ir netgi gerina regėjimą, o salierai taip pat skatina virškinimą, svorio metimą ir kt.Ir, žinoma, pagrindinis obuolių sidro actas turi daugybę riebalų deginimo privalumų. Be to, kartu su žolelėmis šis sultinys yra tiesiog skanus.

Ingredientai: jautienos čiulpų kaulai, morkos, salierų šaknys, rozmarinai, raudonėliai ir čiobreliai, lauro lapai, obuolių actas, jūros druska, vanduo

Visas receptas

Kategorija: