Kartais gali atrodyti kaip tikras žygdarbis, pavyzdžiui, kai jau septinta ryto, o jūs miegojote vos kelias valandas ir turite 20 minučių pasiruošti dienai. Keletas makiažo gudrybių gali padaryti stebuklus, o žinant, kuri kosmetika verta pastangų, o kurios galite atsisakyti, galite sutaupyti daug laiko ir pinigų. Akių šešėliai ir akių pieštukas yra puikūs ir viskas, bet jei norite atrodyti gaiviai ir švytintys, skaistalai yra geriausias jūsų draugas. Štai keletas skaistalų, kuriais ekspertai prisiekia, kad spindėtų daugiau nei 40 metų.

Patobulinkite savo bazę

Prieš tepdami skaistalus, šiek tiek laiko pasiruoškite odai, galite pakeisti pasaulį.„Drąsus gruntas paruoš jūsų odą, o laikui bėgant pagerins tekstūrą ir tonusą“, – sakė gydytoja dermatologė ir MyPsorasisTeam rašytoja Anna Chacon. „Sumaišykite vieną makiažo pagrindo pompą ir vieną lašą universalaus „Miracle Glow Pro“ paryškinimo, kad sukurtumėte lengviausią ir labiausiai šviečiantį pagrindą ant nugaros. Nepaisant pagundos maskuokliu užmaskuoti kiekvieną akivaizdų trūkumą, daugumos žmonių netrikdo ta dėmelė ar spalvos pakitimas, prie kurio buvote užsifiksavę. Todėl tiesiog patepkite maskuoklį ten, kur tikrai jaučiate, kad jums jo reikia, pavyzdžiui, po akimis arba ant paraudusių skruostų, o ne visą veidą.

Gerai sumaišę makiažą, esate pasiruošę žingsniui, kuris suteiks jūsų odai gyvumo ir spalvos: tepkite skaistalus.

Naudokite skystus, kreminius ir gelinius skaistalus

„Paprastai rekomenduojame, kur įmanoma, naudoti skystas, kremines ir gelio formas skaistalus“, – sakė daktaras Chaconas. „Gali būti pastebima, kad dėvite skaistalus, nes pudriniai skaistalai gali nusėsti į poras, smulkias raukšleles ir išsausėti odą.Patrauklią spalvą suteikia skysti arba geliniai skaistalai, kurie tepami kaip antroji oda ir idealiai tinka vyresnio amžiaus ar sausesnio tipo odai.“

Be to, skystus ir kreminius skaistalus sumaišyti žymiai paprasčiau, todėl jūsų skruostų spalva tampa nepriekaištinga, pridūrė daktaras Chaconas. „Bet kokie skaistalai, kuriuos pasirinksite, atrodys natūralesni, jei gerai papildys jūsų odos atspalvį.“

Strategiškai užtepkite skaistalus, kad pagerintumėte savo savybes

Gal jau daug metų girdite, kad skruostų „obuolius“ reikėtų tepti skaistalais. Jei šis patarimas jums niekada nebuvo naudingas, Dr. Chacon siūlo strategiškai pritaikyti skaistalus, kad jie pagerintų jūsų veido bruožus. „Pradėdami nuo ausies ir baigdami ties išoriniu akies kampučiu, tepkite skaistalus ant išorinio skruostikaulio kampo“, – sakė daktaras Chaconas. O paslaptį žino nedaugelis: „Norėdami subalansuoti kaktos plotį ir smakro plotį, prie smilkinių, link kaktos centro, pridėkite spalvos atspalvį.”

Taigi, kai jums stinga laiko ir vis tiek norite atrodyti gaiviai, pasiekite skystą, kreminį ar gelinį skaistalą, kuris papildytų jūsų odos atspalvį, ir skirkite kelias minutes, kad jūsų veido spalva ir bruožai taptų paryškinti.

Kategorija: