Jennifer Lopez šventes atšventė pasipuošusi prašmatnia, retro stiliaus turkio spalvos suknele ir demonstruodama savo ikoniškus išlinkimus!

53 metų „The Marry Me“ aktorė Kalėdų dieną pasipuošė nuostabia, apykakle ir juosmenį apibrėžiančia „Gucci“ suknele, o jos suknele buvo gražiausias raudonas lankelio raštas ir gėlių detalės. „On the Floor“ hitų kūrėja „Instagram“ socialiniame tinkle pasidalijo dviem nuotraukomis, kuriose ji pasipuošusi išvaizda, o gerbėjai vis dar negali atsigauti su jos ansambliu.

Jennifer Lopez puikuojasi savo mažyčiu juosmeniu šilkine Gucci kokteiline suknele

Dainininkės „If You Had My Love“ suknele ilgomis rankovėmis buvo šilkinis, šviesus žalsvai melsvas audinys, o šlaunis besileidžianti kraštinė padėjo pabrėžti stangrias Lopez kojas ir nesenstantį kūno sudėjimą.

Figūrą išryškinanti Lopez Gucci kokteilinė suknelė taip pat atkreipė dėmesį į jos mažytį juosmenį, pasitelkusi raukinius. Jos elegantiškos detalės, pavyzdžiui, b alta apykaklė su gėlėmis dekoruotomis detalėmis ir rankogaliai rankovių galuose, dar labiau apakino jos aprangą.

Kartu su šia preke JLo pridėjo raudonų platforminių Valentino pompų ir papuošė tviskančiais kabančiais gėlių auskarais iš Van Cleef & Arpels. Karamelės spalvos kasas ji dėvėjo į apteptą bandelę.

Kalbant apie makiažą, Hustlers žvaigždė pasirinko rožinius akių šešėlius, subtilų juodą pieštuką, tankias blakstienas, žėrintį paryškintuvą ir skaistalus, o visa tai papildė nesenstančiu raudonu lūpų dažų atspalviu.

Lopez paskelbė dvi savo kalėdinės išvaizdos nuotraukas savo 230 milijonų Instagram sekėjų, vieną asmenukę, leidžiančią gerbėjams geriau pažvelgti į jos makiažą, ir kitą viso kūno nuotrauką stovint šalia žavingos Kalėdų eglutės. Savo antraštėje dviejų vaikų mama parašė: „Linksmų Kalėdų!!!!“ renkant milijonus patinkančių ir tūkstančius komentarų.

Gerbėjų reakcijos

Natūralu, kad gerbėjus žavėjo Lopez šventinė suknelė, jos šventinis dekoras ir nesenstantis grožis. „Tai pati mieliausia atostogų nuotaika!!!“ vienas naudotojas parašė apie Lopez valgomojo stalo įrengimą ir šventines dekoracijas.

" Kiti perteikė savo (ir mūsų) mintis su širdies akimis, raudonomis širdelėmis ir ugnies jaustukais.

JLo atvirauja apie Kalėdų šventę su savo „mišria“ šeima

Ši gruodžio 25 d. Lopez buvo labai reikšminga, nes tai buvo pirmosios jos ir vyro Beno Afflecko Kalėdos kartu kaip susituokusi pora.Lopezas ir 50 metų „Teisingumo lygos“ aktorius susituokė liepos mėnesį Las Vegase, o Selenos alumnas savo naujienlaiškyje „On the JLo“ papasakojo apie savo neseniai švenčiamą šventę.

„Mes sumaišėme šeimas, padvigubinome žmonių skaičių, padvigubinome linksmybes, dvigubai padidinome meilę, padvigubinome dovanas ir trigubai padidinome chaosą!“ Lopez pasidalino.

Mišrioje jaunavedžių šeimoje yra Lopez dvyniai Maxas ir Emme (14), kuriuos ji dalijasi su buvusiu vyru Marcu Anthony, ir Afflecko vaikai, sūnus Samuel (10) ir dukterys Seraphina (13) ir Violet (16). jis dalijasi su buvusia žmona Jennifer Garner.

„Pastaruosius 8 metus rengiame „Christmas Edition Taco“ antradienį, kuriame susirenkame, puošiamės ir dainuojame kalėdines giesmes. Per pandemiją, kuri pasitraukė į pakraštį, todėl tai buvo pirmas kartas per ilgą laiką, kai galėjome susitikti su žmonėmis, kurių nematėme amžinai“, – tęsė Lopezas.

Ji pridūrė: „Šventė buvo užpildyta šeima, draugais, kolegomis ir žmonėmis, kuriuos pažinojome daugelį metų. Dainavome, šokome ir praleidome nuostabiausią laiką! (Kaip miela!)

Kategorija: