Jei trokštate prancūziškų bulvyčių prie savo mėgstamo Taco Bell patiekalo, tai gali tapti jūsų nauja realybe. Greito maisto tinklo generalinis direktorius Markas Kingas praėjusią savaitę investuotojų renginio metu atskleidė, kad bendrovė svarsto galimybę visam laikui įtraukti bulvytes į savo valgiaraštį. Natūralu, kad gerbėjai labai džiaugiasi šia idėja. Štai ką mes žinome:

Beprecedenčiu žingsniu Taco Bell į savo meniu visą laiką įtraukė bulvytes https://t.co/Q7QBNXhcvB pic.twitter.com/JmtsJ4zaro

- Barstool Sports (@barstoolsports) 2023 m. gruodžio 18 d.

Taco Bell generalinis direktorius kalba apie bulvyčių įtraukimą į meniu, kad galėtų konkuruoti su McDonald's

Siekdama konkuruoti su kitais greito maisto konkurentais, tokiais kaip McDonald's pietų metu, „Taco Bell“ bulvytės gali tapti ilgalaikiu savo meniu papildymu.

Kaip Kingas sakė per naujausią tinklo investuotojų renginį: „Žmonės, kurie eina pietauti, nori paragauti gruzdintų bulvyčių. Mes tai žinome." Generalinis direktorius tęsė: „Taigi, mes svarstome ir išbandome galimybę nuolat įtraukti bulvytes į valgiaraštį, o tai labai padidintų mūsų pietų verslą“.

Taco Bell žiūri į tai, kad Nacho bulvytės taptų nuolatiniu meniu elementu https://t.co/zJoI4A1UCa

- Žmonės (@žmonės) 2023 m. gruodžio 15 d.

Taco Bell's Nacho Fries Sėkmė

Kaip žino daugelis „Taco Bell“ gerbėjų, Kalifornijoje įsikūręs tinklas į valgiaraštį įtraukė nacho bulvytes (anksčiau buvo prancūziškos bulvytės) kaip ribotą laiką nuo tada, kai prekė buvo pristatyta 2023 m. Cituojant Kingą, „pusę laiko siūlome bulvytes“

Remiantis „Taco Bell“ tinklalapiu, sėkmingos, šurmulio vertos ir gerbėjų mėgstamos nacho bulvytės sudarytos iš „auksinių, traškių gruzdintų bulvyčių, pagardintų drąsiais meksikietiškais prieskoniais ir nacho sūrio padažu panardinimui“. Nors grandinė laikinai susilaukė dėmesio šiomis bulvytėmis, Kingas aptarė, kaip Taco Bell galėtų įgyti dar daugiau traukos į savo valgiaraštį įtraukdama kokių nors bulvyčių.

„Jei pažiūrėtumėte, kaip mes konkuruojame su McDonald's vakarienės metu ir vėlyvą vakarą, mes esame visiškai lygūs. Žiūrint į pusryčius ir pietus, mes gerokai atsiliekame“, – sakė Kingas. Jis pridūrė, kad Taco Bell planuoja „įsipareigoti pusryčiams“, kad galėtų konkuruoti ir šioje kategorijoje. „Tiesiog per šias dvi dienas yra puiki galimybė per ateinančius metus gerokai padidinti savo verslą“, – pažymėjo Kingas.

man tikrai reikės taco varpelio, kad patiekčiau nacho bulvytes ištisus metus

- (@addielandry97) 2023 m. gruodžio 27 d.

kodėl taco varpas negali būti normalus, kai nuolatos yra nacho bulvytės!?!

- (@_kimnguyen) 2023 m. gruodžio 27 d.

Gerbėjų reakcija į galimai nuolatines "Taco" bulvytes

Anksčiau Taco Bell siūlydavo nacho bulvytes su kepsniais ir rančo padažu. Šiuo metu taip pat galite išbandyti septynių sluoksnių nacho bulvytes su jautiena, juodosiomis pupelėmis, gvakamoliu ir dar daugiau, tačiau „Taco Bell“ neatskleidė, kokias bulvyčių rūšis ar rūšis ketina įtraukti į meniu visam laikui.

Vis dėlto gerbėjai nepabūgo meilės Taco Bell bulvyčių idėjai ir toliau dalijasi savo mintimis Twitter. „Nacho bulvytės iš Taco Bell yra geriausias šiuolaikinis greito maisto gaminys“, – rašė vienas vartotojas, o kitas pridūrė, – „man tikrai reikės taco varpelio, kad galėčiau patiekti nacho bulvytes ištisus metus“. Kitas „Taco Bell“ gerbėjas pakomentavo: „Kas gamina geriausias prancūziškas bulvytes ir kodėl tai yra Taco Bell?“

Vienas kitas socialinės žiniasklaidos vartotojas tviteryje paskelbė: „7 sluoksnių nacho bulvytės iš Taco Bell yra geriausias dalykas, kurį jie kada nors turėjo savo valgiaraštyje“, o kažkas sušuko: „Kodėl taco bell negali būti normalus turėdamas nacho bulvytės nuolat prieinamos!?!” (Dabar yra vilties, kad jie gali būti!)

Kategorija: