Pusryčiai yra svarbiausias dienos valgis, ypač kai kalbama apie svorio metimą. Jei naujaisiais metais norite maitintis sveikiau ir numesti svorio, sveiki pusryčiai yra puikus būdas pradėti. Tyrimai rodo, kad rytinis maistas gali būti naudingas norint numesti svorio. Taip gali būti todėl, kad ryte valgydami maistą, kuriame yra b altymų ir skaidulų, jūsų apetitas yra kontroliuojamas visą likusią dienos dalį. Konkrečiai, sveikatos ekspertai rekomenduoja sveikus pusryčius iš avokado ant viso grūdo skrebučio, kad pasiektumėte 2023 m. svorio metimo tikslus.

Norėdami sužinoti daugiau apie avokadų skrebučio maistinę naudą ant viso grūdo duonos, kalbėjomės su Lisa Richards, registruota mitybos specialiste ir „The Candida Diet“ kūrėja. Ji sakė, kad šis valgis yra puikus būdas pradėti rytą, pamaitindamas raumenis ir pagreitindamas medžiagų apykaitą. Skaitykite toliau, kad sužinotumėte daugiau!

Shutterstock

Avokadas ant viso grūdo skrebučio

Šių pamėgtų pusryčių variantų yra daug – kai kurie, pavyzdžiui, avokadą ant skrebučio su balzamiko glaistu, itin lengvu kiaušiniu ar net lašiša. Nepriklausomai nuo jūsų pageidavimų, pagrindiniai dalykai išlieka tokie patys: duona, avokadas ir druska.

Patys avokadai yra puikus vitaminų C, E, K ir B6, taip pat riboflavino, magnio ir kalio š altinis. Juose taip pat yra daug sveikų, naudingų riebalų, kurie gali padėti ilgiau jaustis sotesniam. Ir galbūt nustebsite sužinoję, kad avokadų aliejus yra sveikas kepimo aliejaus pakaitalas.

"Viso grūdo skrebučiai gali būti puikus priedas prie pusryčių, orientuotų į svorio metimą. Vien tik duonoje esantys ląsteliena ir vitaminai padės jaustis sotiems, o tai gali užkirsti kelią persivalgymui ryte valgant kaloringą maistą, sako Richardsas. Nesmulkinti grūdai yra geresni nei vidutinė b alta duona, nes juose gausu skaidulų, vitaminų, mineralų ir kitų maistinių medžiagų. Negana to, jie padeda kontroliuoti cholesterolio kiekį ir kraujospūdį (viso grūdo dietos specialistai rekomenduoja paspartinti svorio metimą!)"

"Jis tęsia: Užuot paėmę skrebutį paprastai, galite pridėti papildomų medžiagų apykaitą skatinančių ingredientų, kurie taip pat gali sustiprinti jūsų pastangas mesti svorį. Plakta kiaušinienė arba plakta tofu papildys sveikus riebalus ir b altymus, kurie pagreitins jūsų organizmo medžiagų apykaitą ir išlaikys sotumą. Skaitykite apie tai, kokius prieskonius ir žoleles dietologai sako, kad norint numesti svorio reikėtų valgyti kiekvieną dieną!"

"Liesi b altymai ir sveikieji riebalai, kaip ir kiaušiniuose ir avokaduose, virškinami lėtai, kartu turi aukštą TEF (termogeninį maisto poveikį).Tai reiškia, kad jūs deginate kalorijas vien valgydami pusryčius. Galite sustiprinti skonį pridėdami šiek tiek salsos arba visko, išskyrus beigelio prieskonius, sako Richardsas."

Kai kalbama apie geriausią pusryčių pasirinkimą, labai svarbu paruošti maistą, kuriame būtų daug skaidulų ir b altymų. Štai kodėl avokadas ant viso grūdo skrebučio yra medžiagų apykaitą skatinantis pusryčių pasirinkimas, kurį galite valgyti kiekvieną rytą, jei norite numesti svorio 2023 m.!

Kategorija: