Fresh off The White Lotus, Aubrey Plaza, 38. prisijungia prie kitų fenomenalių aktorių – šį kartą su ikoniniu kino režisieriumi Francisu Fordu Coppola. Gruodžio 19 d. „Plaza“ ir „Žvaigždžių karų“ aktorius Adamas Driveris vaidino būsimos Coppola mokslinės fantastikos dramos „Megalopolis“ personažą.

Megalopolis buvo Coppola aistros projektas nuo devintojo dešimtmečio ir planuojama išleisti 2024 m. Jis apibūdina aikštę taip: „Romos likimas persekioja šiuolaikinį pasaulį, kuris negali išspręsti savo socialinių problemų šioje epinėje istorijoje apie politinės ambicijos, genialumas ir pavojinga meilė.” Įdomu!

SKAITYTI DAUGIAU: Aubrey Plaza demonstruoja savo naujus šviesius plaukus (ir pilvo apačią) su kirptais viršutiniais ir labai skeltu sijonu „Gotham“ apdovanojimuose

Peržiūrėkite šį įrašą Instagram

Įrašas, kurį bendrino Adam Driver Central (@adamdrivercentral)

Aubrey Plaza susirinko su kailiniais, filmavimo aikštelėje Megalopolyje

Nepaisant pragaištingos pūgos šiaurės rytuose, Plaza, Driver ir Coppola buvo pastebėti filmuojant Coppola filmą Niujorke. Plaza patyrė filmo stiliaus pasikeitimą, nes nuotraukose ji buvo matoma su Hitchcocko šviesiais plaukais, supynusia šukuoseną. Kad išliktų šilta, ji apsirengusi kailiniais, atsirėmusi į automobilį. Vairuotojas buvo pastebėtas laisvalaikio drabužiais, o pora taip pat buvo pastebėta kartu su Coppola. „Plaza“ taip pat sužavėjo seksualia, mažo kirpimo, kūdikių mėlyna suknele ir tamsia lūpa, kuri sužavėjo gerbėjus!

Peržiūrėkite šį įrašą Instagram

Įrašas, kurį bendrino Just Jared (@justjared)

Natūralu, kad gerbėjai akimirksniu buvo apsėsti šiomis užkulisinėmis nuotraukomis ir nuėjo į komentarų skiltį, norėdami pagyvinti jos išvaizdą. „Maniau, kad tai buvo Sidney Sweeney, omg Aubrey transformuotas“, – rašė vienas vartotojas, o kitas pridūrė, „todėl ji tapo šviesiaplaukė“ su ugnies jaustukais. Kiti kalbėjo apie tai, kaip gerai atrodė „Plaza“ ir „Driver“, vienas vartotojas pakomentavo: „filmas su jais abiem. Aš galiu žūti“ su raudonos širdies emocija. Mes visiškai sutinkame!

Peržiūrėkite šį įrašą Instagram

Įrašas, kurį bendrino aubrey plaza (@plazadeaubrey)

Gerbėjai mano, kad naujajam Coppola filmui Plaza iškeitė savo tamsiai rudas spynas į žiemos blondines. Ji debiutavo naujuoju filmu „Padaryk Kino meno ir mokslo akademijos 13-ąjį metinį valdytojų apdovanojimą“. Aptardama savo naujus šviesius plaukus su Drew Barrymore savo laidoje, Plaza atskleidė, kad salone ji susidūrė su savo „Parks and Recreation“ dainininke Amy Poehler, o Poehler laikė ją už rankos per visą spalvinimo procesą.Kaip miela!

Peržiūrėkite šį įrašą Instagram

Įrašas, kurį bendrino aubrey plaza (@plazadeaubrey)

Aubrey Plaza, pasirašydamas savo Kalėdų knygą, akina raudona raganos kepure

Plaza, pasipuošusi atitinkamu raudonu aksominiu apsiaustu ir raganos kepure ant juodos suknelės ir batų, skirtų knygai, pasirašiusiam Detroite. Gruodžio 22 d. ji ir jos kūrybinis partneris Danas Murphy susitiko su maždaug 300 veidų, kai jie atsidūrė dėmesio centre skaitydami ir aptardami savo naują pasakų knygą „Kalėdų raganos sugrįžimas“, praėjusių metų dueto debiuto „The Return“ tęsinį. Legenda apie Kalėdų raganą“. Mums tai patinka!

Bella Hadid demonstruoja šviesius plaukus ir palieka gerbėjus be žado po transformacijos – ji atrodo neįtikėtinai!

Gisele Bündchen po Tomo Brady skyrybų šildo saulę vilkėdama gyvūnų raštų maudymosi kostiumėlį: „Pasikrauna“

Alas Rokeris ašaromis pratrūksta, kad „Šiandien“ laidos vedėjai staiga susimuštų dėl sveikatos: „Aš jūsų visų labai pasiilgau“

Brado Pitto merginos vis jaunėja ir jaunėja – pamatykite 30 metų gražuolę, su kuria jis ką tik pasirodė viešumoje per savo 59-ąjį gimtadienį!

Kategorija: