Šventės įsibėgėja, o įžymybės išeina pasipuošusios prigludusiomis blizgančiomis suknelėmis, šventiniais kostiumais ir papuoštais bodžiukais. Pastarasis pastaruoju metu buvo mėgstamiausias Julianne Hough, kuri buvo užsiėmusi lipti ant scenos ne vieną šventinį pasirodymą. Palaukite, kol pamatysite kristalais papuoštą bodį, kurį ji vilkėjo scenoje Niujorke!

Julianne Hough Wows apsirengęs bedaztu bodžiu per solo pasirodymą Niujorke

Julianne Hough kiekvieną kartą lipdama į sceną švenčia. Ir būtent taip buvo, kai „Emmy“ apdovanojimų laimėtoja koncertavo per savaitę trukusią rezidenciją „The Paradise Club“ Niujorke.

34 metų moteris surengė savo solo pasirodymo antraštę – pasakojimų, muzikos ir šokių kupiną duoklę Niujorko naktiniam gyvenimui stebuklingo atostogų sezono metu. O Julianne iki devynerių pasipuošė neįtikėtinu juodu krištolu papuoštu bodžiu, dėl kurio gerbėjai šėlo. Šviesiaplaukė gražuolė gruodžio 13 d. pasidalijo akimirksniu su savo „Instagram“ sekėjais su antrašte „Na, tai buvo smagu“ su velnio jaustukais. Jos 5.1 sekėjai plūdo į komentarų skiltį su ugniniais jaustukais, o meilę parodė 22 tūkst. paspaudimų „Patinka“.

Julianne Hough spindi bodžiu kartu su Dereku Hough

Kaip jau minėjome, tai tikrai blizgančių, puošnių ir ryškių dalykų sezonas. Julianne Hough sukėlė rimtą švenčių nuotaiką stulbinančiai blizgančiu kombinezonu per savo Padėkos dienos šokio spektaklį švenčiant šventes. Hough sužavėjo gerbėjus kartu su savo broliu Dereku Houghu, kai broliai ir seserys kartu surengė Disnėjaus parkų stebuklingą Kalėdų dienos paradą ir specialųjį laidą „Nuostabus Disnėjaus pasaulis: stebuklinga atostogų šventė“, kurie buvo rodomi per ABC lapkričio 27 d.Julianned pasižymėjo įsimintina išvaizda, tačiau išskirtinis buvo jos b altas kombinezonas, prie kurio ji pasipuošė raudonas ir b altas pirštines ir b altus batus iki kelių.

Kategorija: