Ar Donaldui Trumpui viskas pradeda byrėti? Gali būti, kad JAV Atstovų rūmų komitetas šią savaitę balsavo už tai, kad per kelias ateinančias dienas būtų paskelbtos buvusio prezidento mokesčių deklaracijos, o taip pat buvo imtasi šūvių į IRS, kad jis netinkamai auditavo savo mokesčius eidamas pareigas!

Trumpas sugriovė dešimtmečius trukusį precedentą kaip kandidatas į prezidentus 2016 m., kai atsisakė viešai paskelbti savo mokesčių formas. O dabar komitetas nubalsavo, kad įrašai būtų išleisti viešai peržiūrėti, 76 metų buvęs prezidentas, sulaukęs du kartus apk altos, gali turėti didelių problemų!

SKAITYTI DAUGIAU: teisėjas atmeta Donaldo Trumpo prašymą dėl specialaus meistro, nes Teisingumo departamentas įgyja „visą prieigą“ prie įrašų

Pačios naujienos: Atstovų rūmų komitetas balsuoja už tai, kad Donaldo Trumpo mokesčių deklaracijos būtų viešos. Balsavimas 24:16 užbaigė užsitęsusią teisinę kovą, kurioje demokratai supriešino Trumpą, kuris melagingai tvirtino, kad negalėjo atleisti mokesčių, kol jam buvo atliktas IRS „įprastas auditas“. https://t.co/7Ex8MSp1I3

- The Washington Post (@washingtonpost) 2023 m. gruodžio 21 d.

Ką žinome apie komiteto sprendimą

Komitetas 24–16 balsavo už (visi komisijos respublikonai priešinosi) už įrašų paskelbimą antradienį, gruodžio 20 d., uždarame posėdyje. Po lapkritį įvykusių vidurio kadencijos rinkimų Atstovų rūmai sausį turėtų pereiti prie respublikonų kontrolės, todėl daugelis tai laikė paskutine demokratų vadovaujamos grupės galimybe išspręsti šią problemą. Ir jūs galite suprasti, kodėl, nes respublikonai nėra patenkinti sprendimu ir smerkia demokratus dėl to, kas gali sekti. „Raginame demokratus atsigręžti, kol dar gali“, – sakė Teksaso respublikonų partijos atstovas Kevinas Brady.„Jei jie šiandien paviešins privačią mokesčių informaciją, tai bus apgailėtina dėmė šiame komitete ir Kongrese, o Amerikos politika taps dar labiau skaldanti ir atbaidanti.“

Brady taip pat perspėjo, kad demokratai ruošiasi išlaisvinti galią „nukreipti ir paviešinti privačių piliečių, politinių priešų, verslo ir darbo lyderių ar net pačių Aukščiausiojo Teismo teisėjų mokesčių deklaracijas. Jokia Kongreso partija neturėtų turėti tokios valdžios. Jis pridūrė: „Tai galia sugėdinti, priekabiauti ar sunaikinti privatų pilietį atskleidžiant jo mokesčių deklaracijas. Po beveik pusės amžiaus politinių priešų sąrašas sugrįžo į Vašingtoną, DC. Ir nerimaujame, kad tai paleis Kongreso politinio atpildo ciklą.

„Nė viena Kongreso partija neturėtų turėti tokios valdžios. Nei jokiam asmeniui. Tai galia sugėdinti, priekabiauti ar sunaikinti privatų pilietį atskleidžiant jo mokesčių deklaracijas.“

- Rep. Kevin Brady (@RepKevinBrady) 2023 m. gruodžio 21 d.

Ričardas Nealas, Springfildo demokratas ir komiteto pirmininkas teigia, kad „čia kalbama apie prezidento postą, o ne apie prezidentą“, ir, pasibaigus šiam tyrimui, pasiūlė naują įstatymo projektą, pagal kurį IRS turėtų pradėti auditą. prezidento mokesčių deklaracijas per 90 dienų nuo inauguracijos, o ne per dvejus metus, kurių prireikė IRS, kad pradėtų nagrinėti D. Trumpo mokesčius. Ne tik prezidentas privalėtų pateikti reikiamus dokumentus, bet ir VMI privalėtų juos paviešinti. „Tai pasirūpins, kad būtų išvengta galimos painiavos ar gudrybės, susijusios su audito programa“, – sakė Nealas.

Po daug metų trukusios teisinės kovos dėl prezidento Donaldo Trumpo mokesčių deklaracijų, trečiadienį paskelbtoje Atstovų rūmų komiteto ataskaitoje nustatyta, kad prezidento pareigas eidamas jis sumokėjo 1,1 mln. USD, o 2023 m. – 0 USD. https://t.co/tD42RMQbAZ pic. twitter.com/Cjzy7aKrml

- Forbes (@Forbes) 2023 m. gruodžio 23 d.

Ką mes jau žinome apie Trumpo mokesčius

Dar neaišku, kokia nauja informacija bus atskleista, kai bus paskelbtos deklaracijos, nes „New York Times“ 2023 ir 2023 m. jau paskelbė išsamias ataskaitas, pagrįstas nutekinta mokesčių informacija. Remiantis 2023 m. ataskaita, D. Trumpas 2016 m. ir 2023 m. sumokėjo tik 750 USD pajamų mokesčio, o 10 iš pastarųjų 15 metų iš viso nemokėjo pajamų mokesčio ir pareikalavo milijonų dolerių nuostolių. Jo verslui sekėsi gerai 2023–2019 m., todėl jam buvo sumokėta 1,1 mln. USD mokesčių sąskaita, tačiau 2023 m. pandemijai užklupus, jis vėl pranešė apie didžiulius 5 mln. USD nuostolius, o tai reiškia, kad paskutiniais prezidento metais jis sumokėjo 0 USD pajamų mokesčio.

Tuo metu Trumpas paneigė šias išvadas sakydamas: „Tai netikros naujienos, tai visiškai netikros naujienos. Sudarė. Netikras“. Tačiau Nealas apmąstė, kaip ataskaitoje pabrėžta nelygybė JAV visuomenėje. „Šie pranešimai aiškiai parodo, kad galią ir įtaką turintys žmonės turi labai skirtingą patirtį bendraudami su Vidaus pajamų tarnyba (IRS), nei tai daro vidutinis Amerikos mokesčių mokėtojas.“ Jis baigė sakydamas: „Panašu, kad prezidentas pasinaudojo mokesčių kodeksu savo naudai ir pasinaudojo teisinėmis kovomis, kad atidėtų arba išvengtų skolos sumokėjimo“. Ar tai tik verslo būdas, ar buvęs prezidentas turėjo ką slėpti anksčiau nepaskelbdamas šių skaičių?

SKAITYTI DAUGIAU: JAV teismai ką tik priėmė sprendimą prieš Donaldą Trumpą Org. Mokestinio sukčiavimo byloje

Shutterstock

Ką Trumpas turi pasakyti?

"Nors buvęs prezidentas internete dar nereagavo į naujausią sprendimą, prieš komiteto posėdį jis buvo labai aktyvus. Prieš priimdamas sprendimą, sekmadienį, gruodžio 18 d., Trumpas savo „Truth Social“ paskyroje užsiminė, kad jo mokesčių deklaracijose nebus parodytas visas jo įmonės finansų vaizdas. Visi vadinamieji ekspertai, kurie mano, kad tiek daug žino apie mano labai sėkmingą privačią įmonę, iš tikrųjų beveik nieko nežino, – pradėjo jis. Tai PUIKI ĮMONĖ, turinti daug grynųjų pinigų, didžiausią turtą visame pasaulyje ir labai mažai skolų.Be to, stiprūs atskaitymai ir nusidėvėjimas."

"Netrukus pamatysite šiuos skaičius, bet ne visus iš mano mokesčių deklaracijų, kuriose rodoma palyginti nedaug, tęsė jis. VISIEMS liks įspūdis, bet netikrų naujienų žiniasklaida nebus patenkinta, todėl prieš jų pasakojimą!"

Trumpas per daugelį metų buvo kritikuojamas dėl daugybės savo įrašų socialinėje žiniasklaidoje, tačiau neatrodo, kad jis pasimokė iš savo klaidų, nes ekspertai teigia, kad jo naujausi „Tiesos socialinio tinklo“ įrašai gali jam pakenkti. galėtų būti panaudotas kaip įrodymas prieš jį teisme.

Daugiau peržiūrėkite mano interviu „Newsweek“:https://t.co/FnStoJ1GVB- Neama Rahmani (@NeamaRahmani) 2023 m. gruodžio 19 d.

"Neama Rahmani, West Coast Trial Lawyers prezidentas ir buvęs federalinis prokuroras Newsweek sakė, kad Trumpo postai gali būti panaudoti prieš jį teisme, įskaitant Letitia James ieškinį. Trumpo advokatai tikriausiai liepė jam laikyti burną, bet jis neklauso, sakė Rahmani.Šie teiginiai yra ypač problemiški teisiniu požiūriu, nes jie liudija D. Trumpo žinias ir ketinimus. Jie patenka į Trumpo galvą ir prisiekusiesiems parodo, ką jis galvojo ir ketino pateikdamas mokesčių deklaracijas. Jis pridūrė: dauguma mokestinių nusik altimų reikalauja tyčios. Nek altų klaidų neužtenka. Trumpas prisipažino, kad žinojo, kad neteisingai nurodo savo pajamas, atitinka tą žinių ir ketinimo reikalavimą."

Shutterstock

"Advokatas Andrew Liebas taip pat sakė „Newswee k“, kad nors Trumpo komentarai gali nesukelti jokių papildomų teisinių problemų, tai tikrai gali būti vinis į karstą jo dabartinėse bylose. O Michaelas McAuliffe&39;as, buvęs federalinis prokuroras ir išrinktas valstijos prokuroru, pridūrė, kad bendras lūkestis buvo ir yra, kad mokesčių deklaracijose bus parodytos jo pajamos ir įsipareigojimai nesutampa su jo viešais pareiškimais. Tai reiškia, kad grąža greičiausiai parodys, kad įmonė ir asmuo nėra toks turtingas ar sėkmingas, kaip jis teigia."

"Jis tęsė, kad Trumpo teiginiai socialinėje žiniasklaidoje apie netikslias jo mokesčių deklaracijas yra labiau susiję su tariamai sėkmingo verslininko įvaizdžio įamžinimu. Naujausi Trumpo pareiškimai gali būti interpretuojami kaip prisipažinimas pateikti tikrovės neatitinkančias (t. y. melagingas) mokesčių deklaracijas arba atspindėti mokesčių ataskaitų teikimo sistemą, kuri neatitinka privačios įmonės veiklos realijų."

Kategorija: