Šis straipsnis buvo atnaujintas nuo pradinio paskelbimo datos, įtraukiant naujausius faktus

Princo Harry ir Meghan Markle titulai buvo karšta diskusijų tema nuo tada, kai karalius Charlesas užėmė sostą po savo motinos, velionės karalienės Elžbietos II, mirties šių metų pradžioje. Nors 38 metų princas Harry ir 41 metų Meghan dar negavo naujų titulų, tokių kaip princas Williamas ir Kate Middleton, kurių titulai ir socialinių tinklų rankenos beveik akimirksniu buvo atnaujintos į Velso princą ir princesę, dėl hercogo ir princesės viskas buvo gana tylu. Sasekso kunigaikštienės titulai, kurių ir jų vaikų likimas yra labai garsus!

Ar karalius Charlesas Stripas gali atimti princą Harį ir Meghan Markle titulus po „Netflix“ dokumentinių serialų?

Jų pavadinimų tema – esami ir galimi nauji – ir toliau pateko į antraštes po to, kai buvo išleistas prieštaringas „Netflix“ dokumentinis serialas „Harry & Meghan“ ir tikimasi išleisti princo Harry princo Harry prisiminimų knygą „Spare“, kuris turėtų pasirodyti lentynose 2023 m. sausio 10 d., kai daugelis žmonių (akivaizdu, įskaitant Piersą Morganą) ragina karalių atimti iš jų viską dėl jų elgesio. Tačiau iš tikrųjų tai nėra taip paprasta!

"Pasak karališkojo eksperto, kalbėjusio su Puslapiu Six, atimti titulą karalius tikriausiai niekada nesvarstytų, daugiausia dėl to, kad tai būtų pernelyg smulkmeniška ir baudžiama. Ekspertas tęsė: „Tai tik paskatins Sasekso gyventojus teigti, kad tai buvo atsakomoji akcija ir įrodymas, kad jie niekada nebuvo ieškomi karališkojoje šeimoje, turėdamas omenyje daugybę k altinimų, kuriuos Saseksai pateikė savo dokumentuose, kad jie nėra ieškomi."

Karalius Čarlzas perspėjo, kad Sasekso gyventojų titulų atėmimas gali „padidinti“ susidomėjimą jais

" Transliuotojas ir komentatorius Jonathanas Sacerdoti taip pat atsižvelgė, sakydamas, kad nors jis mano, kad būtų visiškai pagrįsta, jei karalius Charlesas nuspręstų atimti iš jų Sasekso kunigaikščio ir kunigaikštienės titulus, remdamasis tuo, ką jie pasakė apie karališkąją šeimą. metų, jis tiki, kad tai gali sukelti susidomėjimą pora, o to karalius nenorėtų!"

"Manau, kad jų, kaip karališkosios šeimos narių, istorija išliks susidomėjusi, jei karalius nuspręs kaip nors juos nubausti panaikindamas Sasekso kunigaikščio ir kunigaikštienės titulus, Sacerdoti sakė „The Express“. Manau, kad jais vis tiek būtų masiškai domimasi – tiesą sakant, susidomėjimo pikas būtų, jei jie būtų kažkaip nubausti. Bet tada jis gali sumažėti."

"Manau, kad galbūt jei titulų nebūtų, galbūt, jei jų būtų visiškai išsižadėta, susidomėjimas būtų mažesnis, bet tikrai negaliu to teigti, nes jie vis tiek būtų tie patys žmonės, Jis pridūrė, kad jie vis dar turi tą pačią istoriją, kaip teigia galintys papasakoti su papildoma viešai neatskleista informacija."

Splash News

Meghan Markle, kaip pranešama, patyrė „dramatišką širdies pasikeitimą“ ir nori dabar išlaikyti savo karališkuosius titulus

"Manome, kad tai bus muzika Sasekso ausims, nes kitas karališkasis ekspertas praėjusį mėnesį teigė, kad Meghan Markle dramatiškai pasikeitė dėl titulų, o tai prieštarauja tam, ką ji pasakė savo pokalbyje su Oprah. 2023 m. kovo mėn., kai ji pasakė, kad titulai jai nėra svarbūs."

Meghan Markle nori išlaikyti karališkąjį titulą supratusi, kaip tai gali būti naudinga

Karališkasis komentatorius Neilas Seanas dienraščiui „The Daily Express“ sakė, kad Sasekso hercogienė (41 m.) tariamai pasikeitė pokalbyje su princo Harry pusseserėmis princese Beatrice ir princese Eugenie, nes jie padėjo jai suvokti, kokia svarbi ir naudinga. turintys tuos titulus gali būti.Pranešama, kad ji nori padaryti viską, ko reikia, kad laikytųsi Sasekso kunigaikštienės titulo, kad jos ir princo Harry vaikams – trejų metų sūnui Archie ir vienerių metų dukrai Lilibet – būtų pasiūlyti savo titulai.

Meghan Markle pasiryžo išlaikyti karališkuosius titulus Sasekso šeimai po pokalbių su princese Beatrice ir Eugenie https://t.co/DSwGPZjXQo pic.twitter.com/IB88UTPsh0-GooKodtoown ) 2023 m. lapkričio 7 d.

"Haris ir Meghan labai, labai nori laikytis tų karališkųjų titulų. Po ilgų svarstymų Meghan nusprendė, kad titulai būtų geras dalykas ne tik jai, bet ir abiem jos vaikams, sakė Seanas."

"Meghan labai susidraugavo su vyresniais monarchijos nariais, daugiausia princesėmis Eugenie ir Beatrice. Po to Meghan suprato, koks naudingas gali būti titulas, ypač kai norite judėti teisingame rate, pridūrė jis, kalbėdamas apie Jorko hercogą princą Andrew ir Jorko hercogienės dukteris Fergie.Tai yra priežastis, kodėl jie nori sugriebti titulus. Tai iš tikrųjų priklauso nuo to, kad po draugystės su Beatriče ir Eugenie ji pamatė, kokie naudingi jiems tie titulai. Jų tėvas princas Andrew turėjo labai stengtis, kad jo vaikai gautų šiuos titulus."

SKAITYTI DAUGIAU: Megyn Kelly smerkia Meghan Markle už savo naujausią podcast'ą: „Mes tai suprantame“. Jūs paėmėte Gorilą!'

Splash News

Ką Meghan Markle sakė apie titulus praeityje?

"Jei grįžtumėte į liūdnai pagarsėjusį Oprah Winfrey interviu, Meghan pasakė: Visa didybė, susijusi su šiais dalykais, yra prisirišimas, kurio aš asmeniškai neturiu. Buvau padavėja, aktorė, princesė, hercogienė – visada buvau tik Meghan, tiesa? Aš aiškiai supratau, kas esu, nepriklausomai nuo visų tų dalykų, o svarbiausias titulas, kurį kada nors turėsiu, yra mama. Aš tai žinau."

Tačiau nuo to laiko ji ir princas Harry labai aiškiai parodė, koks svarbus būtų karališkasis titulas jų vaikams, ypač dėl saugumo ir apsaugos.Taigi mes niekada netikėjome, kad Meghan pasiglemš kitą karališkąjį titulą, jei jis bus suteiktas jai ar jos vaikams!

Splash News

Princo Harry ir Meghan vaikų titulai

Princo Harry ir Meghan vaikų titulų ateitis šiuo metu sklando ore, nes daugelis š altinių užsimena, kad karalius Charlesas III laukia, kol 2023 m. sausio mėn. bus paskelbti princo Harry prisiminimai, kad priimtų sprendimą dėl jo anūkų titulai, priklausomai nuo to, kiek jis išmeta karališkąją šeimą.

"Charlesas įvairiais grasinimais išsakė Meghan ir Harry ir perspėjo juos, kad jei jie žengs į priekį, jie bus atstumti ir negali patikėti. Ir todėl jie nerimauja, sakė karališkasis autorius Tomas Boweris, kalbėdamas apie jų „Netflix“ dokumentinį serialą ir princo Harry atsiminimus „Spare“. Nemanau, kad jų vaikai gaus titulų, jei ims šmeižti karališkąją šeimą.Tačiau jie taip pat turi pagalvoti apie savo titulus – Sasekso hercogą ir kunigaikštienę Charlesas gali atimti, jei jie elgsis netinkamai, pridūrė jis."

SKAITYTI DAUGIAU: Pranešama, kad princas Harry ir Meghan Markle nepraleis Kalėdų su karališka šeima dėl savo prisiminimų apie bombą

Kategorija: