Ar gerai žinote savo odos priežiūros ingredientus? Galite turėti lentynas po lentynomis produktų, bet jei nesate ieškoję konkrečių ingredientų, kurie gali patenkinti jūsų odos priežiūros poreikius, galite išmesti pinigus. Laimei, gauti odos priežiūros IQ taškus nėra taip sunku, kaip atrodo. Yra trys pagrindiniai ingredientai, kuriuos šiandien galite įtraukti į savo odos priežiūros rutiną, kurie labai pakeis jūsų odos tekstūrą ir padės sumažinti smulkias linijas ir raukšles.

„Mes senstant, smulkios linijos ir raukšlės pradeda atsirasti dėl įvairių veiksnių, tokių kaip saulės poveikis, genetika, rūkymas, stresas ir kt.“, – sakė dr.HariKiran Cheruki, dermatologas, plaukų persodinimo ekspertas, kosmetikos chirurgas ir „ClinicSpots“ medicinos vadovas. „Nors nėra stebuklingo gėrimo, kuris per naktį panaikintų šiuos senėjimo požymius, yra tam tikrų ingredientų, kurie gali padėti sumažinti jų išvaizdą. Tai yra trys ingredientai, kuriais daktaras Cheruki prisiekia, kad sumažintų smulkias linijas ir raukšles.

Retinolis

„Retinolis yra vitamino A forma, kuri padeda sumažinti senėjimo poveikį odai, didindama kolageno gamybą ir skatindama ląstelių atsinaujinimą“, – sakė daktaras Cheruki. „Tai taip pat padeda sumažinti raukšles, nes padidina lipidų gamybą, kurie padeda išlaikyti odos elastingumą. Retinolio galima rasti daugelyje nereceptinių kremų ir serumų, taip pat didesnėmis koncentracijomis iš receptinių vaistų.“

Hialurono rūgštis

Drėgmė yra labai svarbi, kai kalbama apie spindinčią, jaunatviškai atrodančią odą, o hialurono rūgštis yra natūrali medžiaga, kuri padeda išlaikyti drėgmę, išlaiko odą hidratuotą ir maitinamą, teigia dr.Cheruki. "Jis taip pat veikia kartu su kolagenu, kad palaikytų jūsų odos struktūrą, todėl ji atrodo jaunatviškesnė ir mažiau raukšlėta", - sakė daktaras Cheruki. "Hialurono rūgšties galima rasti daugelyje senėjimą stabdančių kremų, gelių ir serumų, taip pat injekcinių priemonių, tokių kaip užpildai."

Peptidai

Nors tai naujesnis ir mažiau išpopuliarintas ingredientas nei retinolis ar hialurono rūgštis, peptidai greitai tampa aukso standarto odos priežiūros ingredientu, kad oda būtų lygesnė. "Peptidai yra maži b altymai, kurie padeda skatinti kolageno gamybą ir odos regeneraciją", - sakė daktaras Cheruki. „Jie taip pat padeda sustiprinti odos barjerą, kuris padeda apsisaugoti nuo žalos aplinkai ir gali sumažinti raukšlių bei smulkių raukšlių atsiradimą. Peptidų galima rasti įvairiuose odos priežiūros produktuose, įskaitant kremus, serumus, valiklius ir kaukes.“

Kitą kartą, kai pajusite, kad apsipirkimo klaida jus įkando, skirkite šiek tiek laiko apmąstyti savo produkto sudedamąsias dalis, kad galėtumėte išrinkti nugalėtoją, kuris gali žymiai pakeisti jūsų odos išvaizdą.

Kategorija: