Hailey Bieber ką tik sukrėtė prašmatnų ir tvankų Yves Saint Laurent ansamblį, o gerbėjai negali atsistoti! 26 metų manekenė suteikė mums svarbią žiemos stiliaus inspo, o savo 49,7 mln. „Instagram“ sekėjų skirtame įraše pasipuošė vienspalviu stiliumi.

Įkeltoje nuotraukų kolekcijoje Rhode Beauty magnatas dėvėjo itin didelį juodą dirbtinio kailio p altą iš Yves Saint Laurent, juodą, šlaunis dengiančią mini suknelę po juo, permatomas pėdkelnes, kurios padėjo puikuotis ilgomis, tonuotomis kojomis ir juodi kulniukai smailiais pirštais.

Hailey Bieber stulbina vienspalve, apnuoginta YSL išvaizda

Savo bendrame įraše Bieber pasidalijo keturiais savo žiemiškos aprangos vaizdais ir vaizdais bei saldžiais skanėstais, kuriais mėgavosi neseniai vykusios kelionės į Niujorką metu. Antraštėje ji parašė: „Aš myliu Niujorką amžinai“ su raudonos širdies jaustukais ir pradėjo karuselę su nuostabiu kadru, kuriame ji pozuoja ant kėdės, varvančia savo mėgstamiausių prancūzų prabangių mados namų gabalais.

Per filmavimą stiliaus ikona dėvėjo ilgas, brunetes nuleistas, per vidurį perskirtas ir tiesias aprangą papuošė blizgiais deimantiniais žiedais, juodais rėmeliais YSL 276 Mica akiniais, Le 5 À 7 ' Juodos prekės ženklo „Hobo“ krepšys ir permatomos pėdkelnės. Kalbant apie makiažą, ji paryškino savo bruožus gausiu tušu, rausvais skaistalais, švytinčiu paryškintu ir blizgia rožine lūpa.

Natūralu, kad gerbėjai akimirksniu buvo apsėsti Bieberio išvaizdos ir nuėjo į jos įrašo komentarų skiltį, kad pagyvintų jos išvaizdą."Atrodai nuostabiai!!! Mes mylime tave, sese! Spindėk toliau“, – rašė vienas vartotojas, o kitas pridūrė: „Labai gražu, aš atkuriu šią išvaizdą“, o kiti perteikė savo mintis širdelėmis, raudonomis širdelėmis ir ugnies jaustukais. Bieberis surinko daugiau nei 2 mln.

Hailey ir Justinas Bieberis keliauja į 2023 m. Beauty Inc apdovanojimus Niujorke

Nuo „pieno vonios manikiūro“ iki „glazūruotos spurgos odos“, ponia Bieber šiais metais buvo daugelio grožio tendencijų priešakyje. Norėdami tai švęsti, odos priežiūros įmonės įkūrėjas ir jos vyras Justinas Bieberis praėjusią savaitę pasirodė 2023 m. „Beauty Inc Awards“ ceremonijoje „Rainbow Room“ Niujorke.

Ceremonijoje ponia Bieber buvo apdovanota „Metų naujokės“ apdovanojimu už darbą su Rhode Beauty ir pozavo nuotraukoms. Jos prekės ženklas debiutavo birželį ir nuo tada buvo populiarus, kritikų ir gerbėjų pripažintas bei geidžiamas socialinėje žiniasklaidoje. Sveikiname!

Kategorija: