Kourtney Kardashian buvo stiliaus kelionėje ir mes esame čia. Ponia Travis-Barker visiškai priėmė savo roker beau roker stilių ir dažnai dėvi visiškai juodus kostiumus. Tačiau švenčių dvasia ji ką tik iš esmės pakeitė žandikaulį mažinančią holografinę mini suknelę. Oho!

Kourtney Kardashian demonstruoja išlinkimus su holografine mini suknele

Kourtney Kardashian-Barker gruodžio 8 d. socialiniame tinkle „Instagram“ pasidalijo stulbinančiai šventinėmis nuotraukomis.Antraštė „Tai nuostabiausias metų laikas“ su snaigėmis, debesimis ir mirgančiais jaustukais, Kourt įrašas sulaukė daugiau nei 1 mln. „Patinka“ paspaudimų iš 206 mln. jos sekėjų. Kourt pridūrė: „Labai mūsų @lemme atostogų parduotuvė ką tik pradėjo veikti pačiu laiku! Nuo skaitmeninių dovanų kortelių su suasmenintais užrašais iki savo guminukų rinkinio (pasirinkite 3 mėgstamiausius) – tai Lemme žemės ekstravagancija! ir pademonstravo savo išlinkimus aptempta sidabrine holografine mini suknele. Kourt labai mylėjo savo išvaizdą komentaruose, o jaunesnioji sesuo Khloé pakomentavo: „Kokia miela“. Kourtney savo blizgančią suknelę suporavo su vienodai blizgančiais platforminiais kulnais ir buvo apsupta panašiai blizgančių dovanų ir blizgučių.

Kourtney Kardashian apkabina trumpas apkabas

Kourtney Kardashian pastaruoju metu mėgo trumpesnes kraštų linijas ir visiškai apkabina savo išlinkimus. 43 metų Poosh ir Lemme įkūrėja praėjusį mėnesį pozavo kartu su savo vyru Travisu Barkeriu, reklamuodama savo sveikatingumo prekės ženklą Lemme.Brunetės gražuolė atrodė neįtikėtinai tvankioje, nėriniais puošta alyvine suknele, kurios mes vis dar esame apsėsti. Ir jei ta tikrai mini suknelė nėra pakankamai įrodymas, kad Kourt mėgsta viską, kas „trumpa“, ji visiškai atsisakė apatinių, vilkėdama šį visiškai be kelnių.

Kategorija: