’Atėjo metas įsigyti tikrai puikaus aukštos kokybės serumo, kurio sudėtyje yra ingredientų, kurie nuramins, drėkins ir suteiks jūsų odai spindesio net tada, kai temperatūra nukris iki šalčio. Jei dar nesate susipažinę su serumais, jūsų laukia malonumas. Serumas yra stiprintuvas, kurį tepate po prausiklio ir prieš drėkinamąjį kremą, kuriame yra intensyvus kiekis vienos (ar kelių) veiksmingų ingredientų, kurie iš tikrųjų gali išspręsti odos problemas arba tiesiog papildomai drėkinti ir pamaitinti.

Jums labiausiai tinkantis serumo tipas gali skirtis priklausomai nuo jūsų odos tipo.Pavyzdžiui, riebios odos poreikiai kartais skiriasi nuo sausos ar jautrios odos poreikių net žiemos mėnesiais. Jei nesate tikri, nuo ko pradėti, kai kalbama apie žiemos serumus, pasak dermatologų, šie serumai yra geriausi kiekvienam odos tipui, vyresniam nei 50 metų.

Sausa oda

Sausai odai reikia daug drėkinimo, ypač š altais ir sausais žiemos mėnesiais.Dr. Audrey Kunin, sertifikuota dermatologė ir DERMAdoctor įkūrėja, rekomenduoja Irene Forte Skincare Triple Level hialurono serumą sausai odai, nes jame yra hialurono mišinio, kuris drėkina valandas ir padeda sumažinti smulkių linijų ir raukšlių atsiradimą.

Dr. Kuninas paaiškina, kodėl sausai odai svarbu gauti naudos iš trigubo svorio hialurono rūgšties mišinio.

  • Ypatingai mažos molekulinės masės: Itin mažos molekulinės masės polimeras sprendžia odos absorbcijos problemas su hialurono rūgštimi. Įrodyta, kad jis lengviau prasiskverbia ir greičiau drėkina odą, apibūdinamas kaip „turbodrėkinimas“.Ši hialurono rūgšties forma yra optimalaus dydžio, kad galėtų grįžtamai prisijungti prie ląstelių receptorių, kurie aktyvina ląstelių metabolizmą ir proliferaciją.
  • Mažos molekulinės masės: mažos molekulinės masės hialurono rūgšties polimeras, pasižymintis vidutinėmis odos absorbcijos savybėmis, kurios, kaip įrodyta, padeda sumažinti raukšles, atjaunina odą ir suteikia drėkinimą po paviršiaus, kuris laikui bėgant rehidratuoja odos ląsteles.
  • Didelė molekulinė masė: didelės molekulinės masės hialurono rūgšties polimeras randamas daugumoje odos priežiūros produktų. Čia jis papildo mažesnės molekulinės masės formas, suteikdamas odos barjerą ir iš karto intensyviai drėkindamas paviršinius sluoksnius, kad būtų akimirksniu išlyginamas ir stanginamas.

Anti-senėjimas

Kitas pasirinkimas iš Irene Forte, daktaras Kuninas siūlo naudoti Irene Forte Hibiscus serumą, jei turite problemų su senėjimu.

„Atradimas, kad Myoxinol™, išgautas iš Hibiscus sėklų, veikia panašiai kaip injekciniai preparatai, mažina net gilias kaktos linijas, reiškia, kad yra naujas naujas požiūris į odos senėjimo požymius“, – sako dr.Kuninas pasakė. „Unikalus žaliųjų žirnelių polipeptidų ir naujojo tetrapeptido derinys kartu su Myoxinol™ padeda padidinti kolageno ir elastino kiekį, todėl pastebimai sumažėja smulkių linijų ir raukšlių. Daugiamolekulinė hialurono rūgštis drėkina ir stangrina, o alyvuogių aliejus ir tetrakeramido kompleksas, kuriame gausu omega, maitina ir saugo natūralų odos drėgmės barjerą.

Didelės poros/riebi oda

Didelėmis poromis ir riebiai odai gali būti naudingas DERMAdoctor Picture Porefect 15% niacinamido poras mažinantis serumas.

„Didelės stiprybės 15% niacinamidas (Vit B3), praturtintas vitaminu C ir peptidais, šis labai koncentruotas serumas pagerina ir sumažina matomų porų dydį, kartu suteikdamas laisvuosius radikalus neutralizuojančių antioksidantų ir kolageno palaikančių medžiagų dozę. agentai“, – sakė daktaras Kuninas. „Cinkas nuvalo poras sutraukiančio riebalų perteklių, kuris prisideda prie porų dydžio padidėjimo. Šis ypač įkrautas serumas padeda odai atrodyti nepriekaištingai be makiažo ir sukuria lygią drobę jūsų mėgstamiems makiažo produktams.”

Blyški oda

Ar jūsų odai atrodo, kad jai gali prireikti šviesinimo?Dr. Kunin labai rekomenduoja Kakadu C 20% vitamino C serumą su ferulo rūgštimi ir vitaminu E odai, kuri atrodo nuobodu.

“Šis lengvas, senėjimą stabdantis, didelio stiprumo, stabilizuotas vitamino C serumas, paryškintas Kakadu slyvų ekstraktu, ferulo rūgštimi ir vitamino E stimuliatoriais, padeda pašviesinti veido spalvą ir suteikia odai elastingumo, lygumo, švelnumo ir stangrumo. “ – sakė daktaras Kuninas. „Tai taip pat padeda pagerinti smulkių linijų ir raukšlių išvaizdą.“

Šią žiemą švytėkite naudodami serumą, sukurtą specialiai jūsų odos tipui.

Kategorija: