Įkandant mocarelos lazdelę (iš TGI penktadienio ar kitur), galima tikėtis, kad tikrasis titulinis sūris pateks į kepto greito maisto klasiką. Kaip pranešė „Washington Post“, federalinis teisėjas praėjusio mėnesio pabaigoje nusprendė, kad asmuo, kuris tvirtina, kad jos maišeliuose su TGI Friday’s firminiais „Mozzarella Sticks Snacks“ buvo čederio, o ne mocarelos, gali tęsti ieškinį.

Tvirtai laikomą traškų maistą įsigijo Amy Joseph iš Ilinojaus, kuri teigia, kad buvo suklaidinta supratusi, kad mocarela nėra skanėstų sudedamoji dalis, ant kiekvieno maišelio pavaizduota mocarelos lazdelių nuotrauka. Štai ką dar žinome apie ieškinį:

Šiandienos ieškinio naujienos: https://t.co/upGkMdpwKz

- Visi receptai (@Allrecipes) 2023 m. gruodžio 13 d.

TGI Penktadienio Mozzarella Sticks ieškinio tvarkaraštis

Kaip pažymi „Washington Post“, teisėjas Robertas Dowas jaunesnysis lapkričio 28 d. paskelbė nutartį, kurioje sutiko, kad Josephui buvo „protinga interpretacija“ tikėtis, kad jos pirktame produkte bus mocarelos sūrio.

Tačiau „Dow“ patenkino TGI penktadienio prašymą panaikinti ieškinį, sutikdamas su Dalaso restoranų tinklu, kad tiesiog „licencijos išdavėjas“ leido ant pakuotės naudoti TGI penktadienio pavadinimą. . Dow galiausiai leido tęsti ieškinį faktiniam produkto gamintojui „Inventure Foods“ kaip vieninteliam atsakovui.

Praėjusią savaitę federalinis teisėjas nusprendė, kad ieškinys gali tęstis moteriai, pateikus ieškinį, nes jos maišuose su TGI penktadienio prekės ženklu „Mozzarella Sticks Snacks“ nebuvo mocarelos, tik čederis. https://t.co/8QBtcWuVHe

- The Washington Post (@washingtonpost) 2023 m. gruodžio 7 d.

Teisėjo Dow sprendimas

Nr. t iš tikrųjų yra mocarelos. Kaip pažymi „Post“, „Dow“ sprendimas „išrūgo į šį klausimą, analizuodamas įvairių rūšių sūrių teisinius aspektus“.

Teisėjas citavo ankstesnį sprendimą, kuriame teismas nustatė, kad parmezanas yra „stovėjo lentynoje“, ir pripažino pagrįstu Josepho argumentu, kad „daugybėje traškių, stabilių užkandžių yra kitų rūšių sūrių“, „The Post“ tęsėsi. Kaip pats Dow rašė: „Atsakovas nenurodė, kodėl mocarela iš prigimties nėra stabili.“

Federalinis teisėjas nusprendė, kad byla, kurioje teigiama, kad TGI penktadienio supakuoti sūrio užkandžiai, pažymėti „mocarelos lazdelėmis“, tačiau juose yra tik čederio sūrio, gali būti tęsiami. https://t.co/mhIpQz8Fqq

- KYW Newsradio – DABAR 103,9 FM! (@KYWNewsradio) 2023 m. gruodžio 7 d.

Inventure Foods registracija

Inventure Foods laikė Džozefą „serialo ieškinio ieškove“, nes ji anksčiau pateikė 8 panašius ieškinius per pastaruosius 10 metų. Jie taip pat nurodė, kad šis jos ieškinys buvo labai panašus į Niujorką.

Bendrovė taip pat teigė, kad nebuvo aišku, ko Džozefas tikėjosi dėl „Mozzarella Sticks Snacks“, kurių kiekvienos pakuotės gale nurodoma, kad juose nėra mocarelos.

„Nustatyta, kad vieno teiginio produkto etiketėje negalima vertinti atskirai, todėl reikia išanalizuoti visą ženklinimą, kad būtų galima įvertinti, ar protingas vartotojas gali būti suklaidintas“, – teigiama „Inventure“ paraiškoje.

Džozefo advokatas Thomas Zimmermanas savo pareiškime JAV TODAY sakė: „Esame patenkinti teisėjo sprendimu.Teisėja sutiko su mumis, kad ieškinyje pareikšti reikalavimai yra pagrįsti, byla neturėtų būti nutraukta. Jis tęsė ir pridūrė: „Ketiname imtis veiksmų prieš „Inventure Foods“ visos šalies TGI Friday's mocarelos lazdelių pirkėjų grupės vardu.“

Dow rašė, kad iš pradžių skeptiškai žiūrėjo į Džozefo bandymus iškelti nacionalinį kolektyvinį ieškinį, tačiau teigė manantis, kad per anksti paskelbti, kad bylinėjimasis bus „nevaldomas“, atsižvelgiant į įvairių valstijų įstatymų skirtumus.

„Teismui sunku teigti, kad ieškovo grupės ieškinys iš prigimties yra nevaldomas dėl valstybės teisės skirtumų šiuo ankstyvu etapu, kai nėra aišku, kurios valstijos teisė galiausiai iškels problemą, ar panašumų kai kuriose, nors ir ne visose, valstybėse. įstatymai pateisintų klasinį elgesį“, – rašė Dow.

Kategorija: