Viešas WiFi yra dovana, kuri nuolat dovanojama. Kaskart, kai esate kur nors įstrigę ir jums reikia nuorodų arba tiesiog norite praleisti laiką naršydami svetaines laukdami, patikimas viešasis „Wi-Fi“ ryšys yra auksinis bilietas. Tačiau yra nedidelis dalykas: viešasis „Wi-Fi“ ne visada yra saugus. Naudoti viešąjį ryšį, laikantis kelių patarimų, yra protingas planas, kaip užtikrinti, kad jūsų asmeniniai duomenys būtų apsaugoti ir kad jūsų iPhone akumuliatorius akimirksniu neišsikrautų iki nulio. Dėl šios „Wi-Fi“ klaidos eikvojama telefono baterija, tačiau norint ištaisyti neteisingą veiksmą, tereikia atlikti paprastą pakeitimą.

Telefono palikimas prijungtą prie WiFi

Anot Kyle'o Crispo, KC Web Design, viena dažna „WiFi“ klaida, galinti išeikvoti jūsų telefono bateriją, yra ta, kad telefonas yra prijungtas prie „WiFi“ tinklo, kai esate už diapazono ribų. "Kai taip atsitiks, jūsų telefonas nuolat bandys prisijungti prie WiFi tinklo, net jei jis yra už diapazono ir negali prisijungti", - sakė Crispas. „Tai gali labai išeikvoti telefono bateriją, nes telefonas naudos daugiau energijos bandydamas palaikyti ryšį su WiFi tinklu.“

Norėdami užtikrinti, kad ši klaida neišeikvotų telefono akumuliatoriaus, Crisp rekomenduoja atsijungti nuo bet kokių „WiFi“ tinklų, kai esate už ryšio zonos ribų. „Tai galite padaryti nuėję į „Nustatymų“ programą savo telefone, pasirinkę „WiFi“ ir išjungę „WiFi“ perjungiklį“, – sakė Crispas. „Arba galite tiesiog rankiniu būdu išjungti telefono WiFi ryšį braukdami aukštyn iš ekrano apačios ir valdymo centre paliesdami WiFi piktogramą.”

Kitas būdas išvengti, kad ši klaida neišeikvotų telefono akumuliatoriaus, yra įjungti funkciją „Prašyti prisijungti prie tinklų“, – sakė Crispas. „Ši funkcija paragins prisijungti prie „WiFi“ tinklo, kai tik jis bus pasiekiamas, todėl galėsite pasirinkti, ar prisijungti. Norėdami įjungti šią funkciją, eikite į programą „Nustatymai“, pasirinkite „WiFi“ ir įjunkite jungiklį „Prašyti prisijungti prie tinklų“.

Bonusinė klaida: programų palikimas veikti fone

Jei fone veikia programos, kurios nuolat naudoja „Wi-Fi“, jos gali išeikvoti akumuliatorių, įspėja Umaras Farooqas, Laptopar.com technologijų ekspertas. „Kad to išvengtumėte, turėtumėte uždaryti programas, kai jų nenaudojate, arba nustatyti, kad telefonas automatiškai uždarytų programas, kurios veikia fone“, – sakė Farooqas.

Atminkite šiuos patarimus naudodami viešąjį WiFi, kad išvengtumėte akumuliatoriaus išsikrovimo.

Kategorija: