Dua Lipa galbūt išsaugojo vieną seksualiausių metų apdarų per Z100 iHeartRadio Jingle Ball, penktadienį, gruodžio 9 d. Niujorke, nes ji atrodė visiškai rusenanti ant raudonojo kilimo!

Splash News

Dua Lipa dėvi juodą iškirptą suknelę ant Jingle Ball raudono kilimo

"27 metų „One Kiss“ hitų kūrėjas apsisuko nuo žemės iki grindų juoda „Trussardi“ suknele, kuri iš tikrųjų buvo tokia, kokios dar nebuvome matę, todėl dėkojame stilistui Lorenzo Posocco už šią ankstyvą Kalėdų dovaną! Suknelė buvo apnuoginta iškirpta liemene, juodais spagečių dirželiais ir blizgučiais apjuostu kaklo dirželiu, taip pat daugiapakopis sijonas su peplum detalėmis ir grindis šluojantis traukinys.Tai buvo unikalus kūrinys, kurį turėjo dėvėti unikalus menininkas – degtukas, pagamintas danguje!"

SKAITYTI DAUGIAU: Dua Lipa Channels Britney Spears maždaug 2001 m. vilkėjo krūtinkaulio džinsinio audinio suknelę – ji taip gerai nusivelka!

"Levituojanti dainininkė nusprendė atsisakyti papuošalų, o tai buvo išmintingas pasirinkimas, atsižvelgiant į blizgantį kaklo dirželį, kuris apakino labiau nei dauguma karolių, išskyrus kai kuriuos žiedus ant pirštų. Ji dėvėjo ilgus varno plaukus su spalvingais Holivudo banguotais pūkiniais drabužiais ir pasirinko švelnų, dūminį akių makiažą bei tamsias, nuogas lūpas. Ji tikrai buvo nuostabiausia!"

Dua Lipa žengia į Jingle Ball sceną tarp Jacko Harlowo pasimatymų gandų

"Sweetest Pie dainininkė ne tik žengė raudonuoju kilimu, bet ir buvo viena iš labai lauktų vakaro atlikėjų, pavaišinusi savo gerbėjus geriausiais kūriniais iš savo albumo Future Nostalgia. Kaip ir tikėtasi, jos scenos ansambliai buvo ugnies jaustukų įsikūnijimas, iš kurių mūsų mėgstamiausią sudarė apyrankė su apynasriu iš kaklo sidabru ir derančios b altos kelnės su dramatiška, puošta aplikacine viršutine dalimi.Ji niekada nesužavi mūsų su savo scenos ansambliais!"

Lažinamės, kad žinome, kodėl Lipa norėjo dėti daugiau pastangų dėl šių metų „Jingle Ball“, nes, kaip pranešama, jos naujasis vaikinas Jackas Harlowas, su kuriuo ji susitiko akis į akį per 2023 m. „Variety“ vykusį „Hitmakers Brunch“ vos mėnesį anksčiau, skrido. į Niujorką pamatyti ją po baliaus! Jie netgi buvo pastebėti kitą dieną sėlinantys į restoraną ir iš jo – oi!

SKAITYTI DAUGIAU: Dua Lipa troškinasi permatoma juoda suknele šalia Eltono Johno „Variety“ viršelyje

Kategorija: