Jei mėgstate visą žiemą gurkšnoti šiltus, skanius Starbucks gėrimus, norėsite pasinaudoti pranašumais ir pasiūlymais ir sutaupyti daug kavos tinkle! Kaip iš pradžių sudarė GOBankingRates, klientai gali išbandyti šias keturias gudrybes, norėdami sutaupyti daugiau pirkdami gėrimus ar maistą „Starbucks“ per šį atostogų sezoną:

1 patarimas – prisiregistruokite prie „Starbucks Rewards“ programos

Kviečiame visus kavos mėgėjus! Prisiregistravę naudoti oficialią „Starbucks Rewards“ programą, galite gauti papildomų žvaigždučių apdovanojimų už išankstinį pinigų įkėlimą į paskyrą iš debeto ar kredito kortelės (arba už „Starbucks“ dovanų kortelės susiejimą).

Užuot gavę vieną žvaigždutę už kiekvieną dolerį, uždirbtą įprastoje aplinkoje (kai nenaudojate iš anksto įkeltų lėšų), o iš anksto pridėjus pinigus, GOBankingRates atskleidžia, kad už dolerį bus gautos dvi žvaigždės. Galiausiai jums reikia 150 žvaigždučių, kad gautumėte nemokamą gėrimą, ir 50 žvaigždučių, kad gautumėte kepinių nemokamai. Šis dvigubas padidinimas gali padėti jums pasiekti šį tašką anksčiau nei vėliau!

2 – Uždirbkite Delta mylių

2023 m. spalį „Starbucks“ paskelbė apie naują partnerystę su „Delta Airlines“, o tai suteikia lojalūs abiejų prekių ženklų klientams galimybę uždirbti dar daugiau atlygių. Kaip pažymėjo INC ., „Delta“ jau seniai palaiko ryšius su „Starbucks“ ir, žinoma, patiekia savo alų skrydžiuose ir oro uosto poilsio erdvėse.

Kaip pranešė INC., „Jei esate „Delta“ SkyMiles ir Starbucks Rewards programų narys, dabar galite susieti abi programas ir uždirbti vieną mylią už kiekvieną „Starbucks“ išleistą 1 USD. Ir jei perkate „Starbucks“ tą dieną, kai keliaujate, uždirbsite dvigubas mylias.“

Gaukite nemokamą dovaną Raudonosios taurės dieną Starbucks!
Starbucks Red Cup Day 2023: kada gauti nemokamą daugkartinio naudojimo kavos puodelį Starbucks paskelbė, kad pradės Raudonosios taurės dieną Lapkričio 17. Klientai, užsisakę šventinį ar rudeninį gėrimą, gaus nemokamą daugkartinį raudoną puodelį. pic.twitter.com/loGIvbxX7y

- Brandonas Wilsonas (@Brandon90188560) 2023 m. gruodžio 17 d.

3- Atsineškite raudoną puodelį pigesniam papildymui

Lapkričio 17 d. „Starbucks“ paskelbė savo kasmetinę raudonųjų puodelių dieną, kurios metu kavos gėrėjams buvo suteiktas nemokamas, kolekcinis ir daugkartinio naudojimo puodelis, skirtas karštiems ir š altiems gėrimams ruošti. Kiekvieną kartą, kai kas tą pačią dieną nusipirkdavo šventinį gėrimą, gaudavo specialią Raudonąją taurę.

Jei vis dar turite trokštamą puodelį, galite atsinešti jį su savimi į kiekvieną gruodį apsilankymą „Starbucks“ ir gauti 10 centų nuolaidą nuo to, kokį gėrimą barista pila į jūsų!

4 – Įjunkite įspėjimus apie specialius pasiūlymus

Jei esate nustatę įspėjimus savo „Starbucks Rewards“ programoje, įmonė siunčia ir kasdienes, ir (arba) savaitines akcijas, kad jūsų dėmesys būtų dėmesingas. Remiantis GOBankingRates, apsipirkimo įpročiai gali uždirbti papildomų žvaigždučių (pvz., gausite 90 papildomų žvaigždučių už Caramel Macchiato užsakymą kartą per dieną savaitę ir pan.).

Anksčiau „Starbucks“ šventiniu laikotarpiu siūlydavo specialų gėrimą „pirk vieną, gauk vieną nemokamą“, todėl nuolat tikrinkite savo programą, kad sužinotumėte, kas dar gali būti parduotuvėje prieš Naujuosius!

Kategorija: