Šis straipsnis buvo atnaujintas nuo pradinio paskelbimo datos, kad būtų įtraukta daugiau informacijos.

Nors senėjimas yra neišvengiamas, gražus ir tuo galima didžiuotis, kai kurie kirpimai gali priversti mus atrodyti vyresni nei esame, o ne įrėminti mūsų bruožus taip gerai, kaip kiti. Dėl šios priežasties susisiekėme su profesionaliais plaukų stilistais ir plaukų ekspertais dėl trijų kirpimo pasiūlymų, kurių reikėtų vengti, jei jūsų tikslas yra išlaikyti jaunatvišką išvaizdą ar tiesiog madingą rudenį! Skaitykite Ghanima Abdullah, plaukų ekspertės ir kosmetologės „The Right Hairstyles“, Gina Riveros, garsenybių plaukų stilistės ir „Phenix Salon Suites“ įkūrėjos, patarimų ir įžvalgų.

Shutterstock

Stori, buki kirpčiukai

"Nors šis kirpimas gali būti vertinamas kaip veržlus ir drąsus, Abdullah perspėja, kad jis gali pailginti jūsų išvaizdą, atkreipdamas dėmesį į raukšles, o ne įrėmindamas veidą ar paryškindamas skruostikaulius, kaip gali kitas kirpimas. Ji aiškina, kad reikėtų vengti storų, bukų kirpčiukų, besitęsiančių pro antakius ant bukos skilties, nes jie pabrėžia kiekvieną amžiaus požymį veide ir netinkamai įrėmina veidą. Atvirkščiai, pabrėžia ji, jie visą dėmesį nukreipia į akis su visomis linijomis."

Shutterstock

Verčiau išbandykite Curtain Bangs

"Alternatyva šiai populiariai, tačiau nedžiuginančiai išvaizdai būtų užuolaidų kirpčiukai, rekomenduoja ji. Jie glosto beveik bet kokį veidą bet kuriame amžiuje ir gražiai įrėmina veidą, tuo pačiu nukreipdami dėmesį nuo rimtų senėjimo požymių, tęsia ji.Užuolaidų kirpčiukai, pažymi Abdullah, yra tam tikros rūšies kirpimas, kuris sukuria švelnią, natūraliai atrodančią bangą viršugalvyje, kaip matyti čia, Kirsten Dunst. Ji priduria, kad jie dažnai naudojami veidui įrėminti, o ypač jaunatviškai atrodyti. Jie puikiai atrodo brandaus amžiaus moterims, nes jų veidas atrodo mažesnis ir lieknesnis, kai nusileidžia iki skruostų."

Shutterstock

Spiky Pixie

"Nors Halle Berry stiliaus kirpimas tikrai gali atkreipti jūsų dėmesį į gražius bruožus, Abdullah rekomenduoja, kad formuojant šukuoseną neatrodytų per daug smailių, nes tai gali išryškinti plaukų slinkimą arba atkreipti dėmesį į jūsų galvos odą. Tai puikus būdas parodyti visiems, kiek jums trūksta, įspėja ji ir priduria, kad spygliai sukuria vienodas tuščios galvos odos sritis."

Shutterstock

Pixie su šoniniais pakraščiais

"Trumpai pasivaikščioti – tai klasikinis būdas paryškinti akis ir skruostikaulius, o Abdullah sako, kad dar vienas būdas tai padaryti – prie kirpimo pridėti į šoną nulenktus kirpčiukus. Ar kada nors matėte kirpčiuką, kai kirpčiukai atima visą dėmesį? Tai yra tai, ko jūs siekiate: ilgi, šoniniai kirpčiukai, sako Abdullah. Likusi jūsų plaukų dalis turi būti vientisa ir kampuota, pažymi ji ir priduria, kad kirpimas turi suktis aplink galvą, kad paslėptų plaukų slinkimą. Abdullah pabrėžia, kad sluoksnių kirpimas yra vienas geriausių būdų atkreipti daugiau dėmesio į gražų veidą, taip pat išlaikyti lengvai valdomas spynas ir suteikti nepriekaištingą išvaizdą."

"„Paklauskite savo stilisto apie sluoksnių kiekį ir išdėstymą, kurie padės sukurti jūsų plaukams apimties ir tvirtumo“, – sako ji. „Pasakykite jiems, kad norėtumėte sukurti daugiau apimties. Paprastai apimtį didinantys piksai nupjaunami labai trumpai nugaroje, šiek tiek pailgi aplink ausis ir ilgi į viršų. Ji priduria, kad „sluoksniai gali būti nukirpti, kad suktųsi aplink galvą, kad būtų paslėptas plonėjimas tose vietose, kurios jis labiausiai matomas“, ir kad būtų gera idėja „padaryti keletą nuotraukų salone, pavyzdžiui, šią Halle Berry, kad pamatytumėte. kas įmanoma ir jums atrodys geriausiai.”"

Shutterstock

Vidutinio ilgio, besluoksnė skiltis

"Pagal pavadinimą, lobis techniškai yra „ilgesnis bobas“, sako Abdullah, ir jei šis ilgis nėra nupjautas iki smakro ar raktikaulio, jis gali atrodyti plokščias ir nuobodus. Kai senstate, o jūsų plaukai plonėja, ilgi plaukai tampa nebe tokie, kokie buvo anksčiau, sako Abdullah ir priduria, kad jie gali jus pasenti, nes jūsų kažkada pilnos sruogos dabar yra mažiau tokios, ir tai matosi. Siekdama to išvengti, ji pastebi, kad trumpesni kirpimai gali padėti atrodyti jaunesni, o kaklo srityje arba virš pečių krentantys stuburo kirpimai sušvelnina su amžiumi išryškėjančius veido kampus. Tai pasakius, ji rekomenduoja įsitikinti, kad jūsų stilistas šiek tiek pasluoksniuoja, kad jūsų stuburo dalis nenukristų."

Shutterstock

Pridėti sluoksnių prie asimetrinės dalies

"Lobas, taip pat pripažintas ilgesne klasikinio bobo versija, šiuo metu yra tokia populiari, sako Rivera.Viena iš pagrindinių to priežasčių, priduria ji, yra tai, kad jums nereikia įsipareigoti trumpesniems plaukams ir jie yra universalūs, be to, juosta puikiai tinka kuriant jaunatvišką išvaizdą. Siekdama išvengti nuobodaus Abdullah detalių, Rivera sako, kad tekstūrą reikia pridėti sluoksniais. Ji sako, kad daug tekstūros turintis skiltis visada puikiai atrodo mūsų senstančios gražuolės, nes tekstūra leidžia daug judėti ir gali būti dėvima pilnesnė nei aptaki, todėl bruožai sušvelnėja. Kaip matyti čia, Charlize Theron, asimetrinė skiltis taip pat puikiai tinka kuriant jaunatvišką išvaizdą, sako Rivera. Ji daro išvadą, kad kintantis plaukų ilgis daro juos labai madingu ir šiuolaikišku stiliumi, o tai prisideda prie šiuolaikiškos ir jaunatviškos išvaizdos."

Kategorija: