Kate Middleton metų pabaiga ypač stilinga, nes ji vėl mus sužavėjo visiškai prašmatniu ansambliu. 40 metų Velso princesė akivaizdžiai norėjo spausdinti per jos ir princo Williamo turą po JAV anksčiau šį mėnesį, nes vos prieš kelias dienas ji ne tik apsivilko tartanine Burberry suknele, bet ir žavėjosi skaliko danties suknele. Harvardo universitete. Ir mes negalėjome nustoti apie tai galvoti!

Splash News

Velso princesė apsvaigino su individualia Emilia Wickstead Houndstooth suknele

Gruodžio 2 d., likus vos kelioms valandoms iki dalyvavimo Earthshot Prize apdovanojimuose, vilkėdama ta figūrą puošiančią ryškiai žalią „Solace London“ suknelę, Velso princesė aplankė pagrindinius ekspertus Harvardo universiteto Besivystančio vaiko centre. . Kadangi tai buvo solo kelionė, Kembridžo hercogienė žinojo, kad turi pateikti galingą išvaizdą; ir misija buvo įvykdyta!

Trijų vaikų mama vilkėjo galvą apverčiančią Emilijos Wickstead midi suknelės „Miles“ versiją ilgomis rankovėmis su skaliko danties raštu, su aštria smailia apykakle ir subtiliu juosmenį apibrėžiančiu diržu. . Drąsią suknelę ji priderino prie Gianvito Rossi zomšinių pompų ir rugiagėlių mėlynos šilkmedžio „Harlow“ kuprinės, o plaukus dėvėjo savo firminiu šokinėjančiu drabužiu, o pro akis žvilgčiojo Lenique Louis auksiniai auskarai su nugarkauliu.

SKAITYTI DAUGIAU: mes vis dar galvojame apie šią blizgučius puoštą vakarėlio suknelę, kurią vilkėjo Kate Middleton – štai kaip galite ją dėvėti

Splash News

Kate Middleton šventinė "Karališkųjų giesmių" kalėdinė apranga

Atrodo, kad Velso princesė metus baigs tikrai įspūdingai, nes Kensingtono rūmai išleido nuostabų oficialų jos atvaizdą, reklamuodami antrąjį kasmetinį „Royal Carols: Together at Christmas“ koncertą Vestminsterio abatijoje. Ir mes esame apsėsti jos aprangos!

Kate vilki iki kulkšnies siekiančią adatą ir siūlą „Aurora“ šventinio raudono atspalvio balerinos suknelę, kurią perdirbimo karalienė pirmą kartą vilkėjo 2023 m. sausį per JK ir Afrikos investicijų aukščiausiojo lygio susitikimo priėmimą Bekingemo rūmuose. su Soru rubino auskarais ir Gianvito Rossi aukštakulniais.

SKAITYTI DAUGIAU: Kate Middleton palieka mus be žado, apsivilkusi kupranugarių p altą ir prie jos priderintą suknelę, o dėl princo Harry atsiminimų vyksta dramos

Kategorija: