Kalėdų proga norime tik Mariah Carey stiliaus vadovo! Nuolat stilingas „Hero“ hitų kūrėjas (52 m.) praėjusią savaitę buvo nufotografuotas vaikščiojantis Niujorke, vilkėdamas tvankią, žemę siekiančią juodą suknelę ir svyruojančius putojančius deimantų papuošalus. „Grammy“ laureatė pademonstravo savo ikoniškus išlinkimus, mažą juosmenį ir stangrias kojas, naudodama figūrą išryškinančią suknelę ir įspūdingą aukštą skeltuką.

Mariah Carey stulbina puošniais LBD ir deimantiniais papuošalais

„Always Be My Baby“ dainininkės šilkinė suknelė yra Jonathano Simkhai, su žema iškirpte. Ji išėjo su Louis Vuitton sanda; kulniukai. Ji papuošė savo suknelę ilgu, blizgančiu pakabuku, priderintais kabančiais auskarais ir blizgančiomis apyrankėmis.

Carey vilkėjo savo ilgas karamelės spalvos kasas žemyn, per vidurį išsiskirstė ir buvo tiesus, o ant akį traukiančios suknelės vilkėjo ilgą p altą. Kalbant apie makiažą, „My All“ kūrėjas pasirinko klasikines dūmines akis su blizgančiais tamsiais akių šešėliais, iki dangaus siekiančiomis blakstienomis, rožiniais, spindinčiais skaistalais ir blizgia rožine lūpa, kad visa tai sutrauktų.

Negaliu patikėti, kad Linkolno centre pamačiau pačią Kalėdų karalienę @MariahCarey. pic.twitter.com/sMzUIp699l

- nydoorman.tez (@NYDoorman) 2023 m. gruodžio 6 d.

Carey atskleidė, kad „Instagram“ tinkle ji beveik turėjo drabužių spintos sutrikimą

Nors stiliaus ikona mums visada gali atrodyti be vargo prašmatniai, ji savo Instagram Story pasidalijo, kad vos nesugedo garderobo su šia suknele! (Tu niekada nesužinosi!)

„Tai buvo labai, labai arti visiško skandalo, bet mums pavyko“, – juokavo ji savo 11,4 mln. sekėjų skirtame istorijos įraše, prieš atskleidė, kad jos dirželis „atsirišo“. Carey vyko į privatų Moet & Chandon renginį Linkolno centre, kur ji atliko savo klasikinį 1994 m. kalėdinį singlą „All I Want For Christmas Is You“ labai laimingai publikai.

Kategorija: