Galite nustebti arba nenustebsite sužinoję, kad Donaldas Trumpas nebuvo visiškai sąžiningas dėl savo finansinės padėties, nes paaiškėjo, kad 2016 m. pirmą kartą kandidatuodamas į prezidentus jis turėjo beveik 20 mln. USD neatskleistų skolų!

Donaldas Trumpas, eidamas prezidento pareigas, turėjo milijonų nepateiktų skolų su Šiaurės Korėja susijusiai įmonei. Ko dar galime nežinoti?

Skaitykite naujausią @besslevin. https://t.co/5PJF3HKWRP

- VANITY MUGĖ (@VanityFair) 2023 m. gruodžio 6 d.

Paslėpta Trumpo skola

Tik dabar sužinome, kad 76 metų amžiaus buvęs prezidentas, prieš tai buvęs apk altas, turėjo 19,8 mln. USD skolą įmonei, istoriškai susijusiai su Šiaurės Korėja savo kampanijos metu ir tęsėsi netrukus po jo inauguracijos. Kandidatai į prezidentus oficialiai privalo atskleisti savo finansines dalis, pajamų š altinius ir skolas, kad visuomenė galėtų nustatyti galimus interesų konfliktus, kurie gali kilti, o D. Trumpo pateiktose anketose šios skolos nebuvo.

Techniškai Trumpo ir Trumpo šalininkai galėtų ginčytis, kad skolą skolinosi Trumpo šeimos verslas – Trump Organization –, iš kurios jis garsiai paskelbė, kad neatsisakys eidamas vyriausiojo vado pareigas.

SKAITYTI DAUGIAU: Paskutinis teisėjo sprendimas „visiškai sugriautas“ Donaldas Trumpas, teisės ekspertas sako

„Shutterstock“ / „Splash“ naujienos

"Danas Aleksandras iš „Forbes“ pranešė, kad nors pareigūnai turi nurodyti asmenines paskolas savo finansinėje informacijoje, įstatymai nereikalauja įtraukti paskolų savo įmonėms, nebent jie būtų asmeniškai atsakingi už paskolas.Tai palieka atvirą klausimą, ar jis asmeniškai garantavo šias paskolas ir dėl to pažeidė įstatymus, tačiau faktas išlieka, kad Trumpui priklausė 100% už skolą atsakingų subjektų, ir tai, be jokios abejonės, turėjo įtakos jo viešajam įvaizdžiui. bėgti į rinkimus."

Kam Trumpas buvo skolingas pinigų?

19,8 mln. USD skola, kuri buvo atskleista tik po to, kai Niujorko generalinė prokurorė Letitia James šiais metais gavo dokumentus iš Trumpo organizacijos, buvo skirta Pietų Korėjos konglomeratui Daewoo, kuris dirbo su Trumpu įgyvendindamas projektą Niujorke. . Tai gali atrodyti ne taip blogai, tačiau kai sužinosite, kad „Daewoo“ praeityje turėjo ryšių su Šiaurės Korėja (90-ųjų viduryje jie buvo vienintelė įmonė, kuriai buvo leista vykdyti verslą šalyje), viskas tampa ne taip paprasta. . Prezidentas, skolingas pinigų su Šiaurės Korėja susijusiai įmonei, skamba visiškai niūriai! Trumpas akivaizdžiai žinojo, kaip tai atrodys, todėl, anot Aleksandro, buvo dedamos pastangos greitai panaikinti šią skolą jam atėjus į pareigas.

„Shutterstock“ / „Splash“ naujienos

"Atrodo, kad jis pasielgė labai skubiai, norėdamas ištrinti įsipareigojimus iš savo balanso. Nuo 2011 m. iki 2016 m. dokumentai rodo, kad likutis išliko statinis – 19,8 mln. Dokumentai, kuriuose užfiksuota Trumpo finansinė padėtis 2023 m. birželio 30 d., ty penkis mėnesius nuo jo prezidentavimo, rodo, kad likutis sumažėjo iki 4,3 mln. USD, ty 15,5 mln. USD mažiau nei prieš metus. Trumpas netrukus po to visiškai atsikratė skolos."

Svarbu prisiminti, kad tai nebuvo nauji Trumpo ir Daewoo santykiai – jie kartu vykdė verslą nuo 1997 m., o Daewoo iš tikrųjų naudojo Trumpo vardą šešiuose objektuose, pastatytuose Pietų Korėjoje 1999–2007 m. , greičiausiai bus užduodami klausimai, kaip tiksliai ši skola buvo nurašyta ir ar buvo kokių nors pasekmių, kurios atsirado Trumpui dirbant B altuosiuose rūmuose.

Esu tik šokiruotas, kad suma siekia 20 mln. USD. Lažinuosi, kad tai bus tik pirmoji tokia skola, kuri paaiškės dabar, kai jo mokesčių deklaracijos yra tyrėjų rankose.- Michael J. Sheridan (@MSheridan62) 2023 m. gruodžio 5 d.

Kritika socialinėje žiniasklaidoje

"Kaip ir tikėtasi, šis naujausias apreiškimas „Twitter“ naudotojams nepatiko! Kiekvienas, kuris mano, kad (prieštaravimas) nebūtų išpardavęs Jungtinių Valstijų kiekvienu įmanomu žingsniu, kad padengtų savo asmeninę skolą, yra kvailys, rašė vienas piktas „Twitter“ vartotojas. Esu tik šokiruotas, kad suma siekia 20 mln. USD, šmaikštavo kitas. Lažinuosi, kad tai bus tik pirmoji tokia skola, kuri išaiškės. Dabar, kai jo mokesčių deklaracijos yra tyrėjų rankose, jie tęsė, o kitas spėliojo: „Jis panaudojo mokesčių mokėtojų pinigus tai skolai sumokėti“. Kaip tai nelegalu? paklausė kitas sutrikęs „Twitter“ naudotojas."

"Hm, aš niekaip neginu Trumpo, bet „ryšiai su Šiaurės Korėja“ yra gana silpni, nes „Daewoo“ yra Pietų Korėjos įmonė, o straipsnyje teigiama, kad jis su jais turėjo verslo reikalų 20 metų. kažkas kitas parašė, į ką kitas „Twitter“ vartotojas tiesiogiai atsakė sakydamas: Viskas, ką jis turėjo padaryti, tai atskleisti tai, kaip tai daro visi."

SKAITYTI DAUGIAU: Donaldas Trumpas „turi bėdų“ viešai neatskleistos nuomonės, kaip Rono DeSantiso populiarumas dėl jo didėja apklausose

Kategorija: