Kiekvienas nori greitai numesti svorio, tačiau ekspertai sutinka, kad tai turi būti daroma saugiai. Jums reikia subalansuotos mitybos, kasdienės mankštos, aštuonių valandų per parą miego ir hidratacijos. Puikus ir sveikas būdas greitai numesti svorio yra pagreitinti medžiagų apykaitą. „Harvard He alth Publishing“ medžiagų apykaitą apibūdina kaip „gyvame organizme vykstančių cheminių reakcijų, kurios sukuria ir skaido gyvybei reikalingą energiją, seriją“. Paprasčiau tariant, tai yra greitis, kurį jūsų kūnas naudoja energijai arba sudegina kalorijas. Taigi, valgydami ar gerdami dalykus, kurie skatina jūsų medžiagų apykaitą, galite būti daug arčiau savo svorio metimo tikslų.

Mes susisiekėme su gydytojais ir asmeniniu treneriu dėl gėrimų, kuriuos galite gerti kasdien, kad pagreitintumėte medžiagų apykaitą, ir jie sutarė: vanduo ir žalioji arbata Skaitykite toliau, kad gautumėte įžvalgų iš Dr. Josho Axo iš senovės mitybos, dr. Nikola Djordjevic iš sveikatos karjeros ir Hannah Daugherty, NASM ir ACE sertifikuotos asmeninės trenerės ir sveikatos trenerės.

Shutterstock

Vanduo

Gerai, tikriausiai nereikės jums du kartus sakyti, kad vanduo yra svarbus. Vanduo tikrai gali būti naudingas jūsų kūnui. Pasirodo, tai taip pat vienas iš paprasčiausių būdų pagerinti medžiagų apykaitą. Vandens gėrimas padidina medžiagų apykaitą iki 25 % beveik valandą po jo išgėrimo.

"

Tai reiškia, kad jei išgersite kelis puodelius vandens kas valandą, medžiagų apykaita bus aukščiausia visą dieną. Vanduo svarbus sukauptų riebalų metabolizmui į energiją Mes tai žinome, nes matome, kaip organizmo medžiagų apykaita gali sulėtėti net esant santykinai mažam dehidratacijos lygiui.Kuo lėtesnė medžiagų apykaita, tuo lėčiau krenta svoris. Daugherty pabrėžia hidratacijos galią, kai kalbama apie medžiagų apykaitą ir svorio metimą. Vanduo gali padidinti jūsų energiją ir padėti sumažinti potraukį bei nereikalingą valgymą visą dieną, sako ji. Vanduo taip pat yra natūralus apetitą slopinantis vaistas."

"Vis dėlto kiek tiksliai vandens turėtumėte išgerti kasdien? Daugherty sako, kad dienos tikslas yra pusė jūsų kūno svorio uncijomis vandens. Taigi, tarkime, kad sveriate 140 svarų, kiekvieną dieną turėtumėte išgerti 70 uncijų vandens, kad pasiektumėte savo medžiagų apykaitos tikslus. Visą dieną gurkšnokite iš didelio vandens butelio. Ir jei paprastas senas vanduo yra nuobodus, visada galite pabandyti į jį įpilti vaisių. Tiesiog nepamirškite daryti daug pertraukų vonios kambaryje!"

Shutterstock

Žalioji arbata

Nors visą dieną geriate vandenį, taip pat svarbu rytą pradėti nuo puodelio žaliosios arbatos. Kas gali ramiau nei gurkšnoti karštą arbatą? Žalioji arbata yra puikus gėrimas ryte: ji puikiai kvepia, sušildo iš vidaus, suteikia šiek tiek kofeino ir netgi suteikia daug naudos sveikatai, įskaitant medžiagų apykaitos gerinimasŽalioji arbata yra jaukus, atpalaiduojantis gėrimas, kuris taip pat padeda numesti svorio. Kalbėkite apie idealų gėrimą!

"Dr. Axe sako, kad žalioji arbata yra sveikas jūsų mitybos papildymas, nes jos vartojimas šimtmečius buvo laikomas natūraliu medžiagų apykaitos stimuliatoriumi dėl specialių antioksidacinių junginių. Be to, pažymi daktaras Djordjevičius, žalioji arbata yra stebuklingas gėrimas, kuriame gausu antioksidantų, kurie netgi gali užkirsti kelią tokioms ligoms kaip vėžys, augliai, didelis cholesterolio kiekis ir širdies ligos."

Žaliojoje arbatoje yra medžiagų apykaitą skatinančių junginių, vadinamų katechinais Katechinai yra flavonoidai, kurių yra vaisiuose, daržovėse, grūduose ir kt. Jų taip pat yra beveik visose arbatos rūšyse, ypač žaliojoje arbatoje, todėl tai yra vienas geriausių variantų lieknesniam juosmeniui ir sveikesniam kūnui. Kas žinojo!

Tik atminkite, kad norint numesti svorio reikia daug sunkaus darbo, mankštos ir subalansuotos mitybos. Tačiau medžiagų apykaitą skatinančių gėrimų, tokių kaip vanduo ir žalioji arbata, įtraukimas į savo kasdienę mitybą yra puikus būdas numesti svorio.

Kategorija: