Atostogų sezonas pagaliau čia! Kas gali būti geresnis būdas atšvęsti nuostabiausią metų laiką nei su riboto laiko desertu? Surinkome keturis sezoninius, gerbėjų mėgstamus ir skanius saldumynus, kuriuos Costco gerbėjai gali pasiimti šią savaitę (kurių parduotuvėse gali pasirodyti neilgai). Perskaitykite Costco desertų sąrašą, kurį norėsite paragauti prieš oficialiai atvykstant atostogoms vos po kelių savaičių.

4 Atostogų tematikos Costco desertai, kuriuos galite įsigyti dabar:

1. Pipirmėčių žievė

Nesvarbu, ar vykstate į šventinį vakarėlį ir jums reikia išskirtinio deserto, ar norite palikti Kalėdų Senelį su skanėstu, kurio jis niekada nepamirš, Costco pipirmėčių žievė parduodama vonelėje už 9,99 USD, kaip praneša populiari Instagram paskyra Costco Maisto apžvalgos. IG puslapis atskleidė, kad skanios žievės apačioje yra „tamsaus šokolado sluoksnis, o viršuje – b altojo šokolado sluoksnis“, o „į b altąjį šokoladą sumaišyti susmulkinti pipirmėčių gabalėliai“. Smagu!

2. Kirkland Red Velvet & Caramel Pekano sūrio pyragaičiai

Pasibaigus didžiajam šventiniam maistui, galėsite nustebinti savo svečius naudodamiesi sočiu, klasikiniu „Kirkland“ sūrio pyragu iš „Costco“. Kaip pažymėjo IG paskyra „Costco Does It Better“, prekės ženklo „Red Velvet“ sūrio pyragas grįžta šį sezoną ir jį galima įsigyti vietinėje „Costco“ už 23,99 USD, o visiškai naują „Caramel Pecan“ skonio pyragą galima nusipirkti už 25,99 USD. Abu pyragaičiai papuošti įmantriu glaistu ir gali sustiprinti bet kokio šventinio susibūrimo atmosferą.

3. Šventinės temos sausainių pakuotės

Negalite pasirinkti kelių šventinių sausainių skonių? Jūs neprivalote! „Costco“, kaip neseniai nurodė IG paskyra „Costco Buys“, galima įsigyti 44 skirtingų šventinių sausainių paketų už 13,99 USD už dėžutę. Šiame rinkinyje, kurį kūrėjas atskleidė sausainiams skirtame įraše, yra šie skirtingų rūšių skanėstai: „Graikinių riešutų milteliai“, „Citrininiai pyragaičiai“, „Cukriniai sausainiai“, „Kokosinis migdolų šokoladas“ ir „Šventiniai saldainių sausainiai“. ' Kuo daugiau, tuo smagiau!

4. Pekano pyragas

Ar labiau pyragas, o ne pyragas, sausainiai ar saldainiai? „Costco“ jus padengė! Remiantis „Costco Food Reviews on IG“, parduotuvės didmeninės prekybos sistemos nariai gali gauti sotų, traškų ir saldžiai užpildytą pekano riešutų pyragą už 14,99 USD, be to, juo galima lengvai pamaitinti didelę šventės svečių grupę (prieš tai nieko nekepdami). . Kaip kūrėjas rašė įrašo antraštėje apie „Costco“ pekano pyragą, šis desertas yra „labai tirštas“ ir turi „skanų lipnų įdarą, papildytą sveikų, cukruotų pekano riešutų."Mums skamba gerai!

Linksmų švenčių ir Costco desertų pirkinių!

Kategorija: