Hailey Bieber linksminosi savo naujoje Victoria's Secret atostogų kampanijoje ir savo Instagram Story pasidalijo nuostabiu kadru, kuriame ji sūpuoja tvankiu raudonu bodžiu! 26 m. modelis puikavosi nuostabiomis išlinkomis, stangria figūra ir įmantriomis klubų tatuiruotėmis, kai pasipuošė iškirpte.

Rizikingas, aptemptas „Rhode Beauty“ magnatas pasižymėjo žema iškirpte, siaurais dirželiais ir trimis absoliučiais iškirpimais su trimis šventiniais lankeliais. pozuodama VS, stiliaus ikona taip pat pridėjo ilgą, raudoną, b altą pūkuotą peleriną ir dygliuotus tamsiai raudonos spalvos kulnus smailiais pirštais.

Hailey Bieber Rocks Curve Hugging Red Bodysuit for Victoria's Secret

Bieberio ansamblį sudarė Victoria's Secret blizgaus rubino raudonumo satininis kostiumas „Tied-with-a-Bow Teddy“ ir „Mach & Mach“ „PVC Crystal Embellished Pumps“. Filmavimo metu Bieber vilkėjo savo ilgas, purvinas šviesiaplaukes, per vidurį suskirstytas į elegantiškas, laisvas bangas.

Vogue viršelio mergina dar labiau apakino savo išvaizdą savo makiažu, kuriame buvo blizgus, rausvas lūpdažio atspalvis, žvilgantys akių šešėliai, subtilus tušas ir rožiniai skaistalai ant aukštų skruostikaulių. Fotosesijos nuotraukoje, kurią Bieberis pasidalijo su savo 49,5 mln. sekėjų, ji matoma laikanti rankas ore ir iškabinusi už nugaros esantį apsiaustą, pabrėžiantį pavydėtinus pilvo raumenis, rankas ir ilgas kojas.

Bieber puikuojasi savo tonine figūra VS kolekcijoje „Dream Angels“

Ir ji tuo nesibaigė! Bieberis taip pat pozavo dar viena nuostabia VS išvaizda – pozavo raudoname fone vilkėdama b altą nėriniais puoštą liemenėlę su juodais, detaliais, išsiuvinėtais petnešėlėmis ir centrine juoda lanku.Ji derino tai su derančiomis V formos apatinėmis kelnėmis, kuriose taip pat buvo išskirtiniai nėriniai, mažas, subtilus juodas lankelis ir akį traukiantys juodai b alti siūlai.

Šioje nuotraukoje Bieberis matomas etiketės „cukranendrių įkvėptoje Dream Angels Collection“ kolekcijoje. Ji dar kartą nusisuko plaukus, šį kartą perskeldama į šoną, kad padidintų apimtį. Kalbant apie makiažą, Bieber pasirinko blizgias rožines lūpas, blizgančius akių šešėlius ir pridėjo raudonus kabančius auskarus, kad įgautų šventės dvasią. Kuri išvaizda tavo mėgstamiausia? Mums, kartu su daugeliu Bieberio gerbėjų, sunku apsispręsti

Kategorija: