Meghan Markle žinojo, kad pasaulio akys bus nukreiptos į ją – galbūt net labiau nei per karališkąsias vestuves 2023 m. – kai ji ir princas Harry praėjusią savaitę susitiko Niujorke, kai buvo išleistas jų labai lauktas „Netflix“ Harry ir Meghan dokumentiniai filmai; ir jai nepritrūko prašmatnios aprangos!

Meghan Markle dėvi elegantišką juodą ansamblį keliaudama į Niujorką

A-listers ir karališkosios šeimos nariai keliaudami nesilaiko tų pačių poilsio aprangos taisyklių, todėl labai nenustebome pamatę Sasekso kunigaikštienę (41 m.) su savo prašmatniu ansambliu. , kurią sudarė elegantiška juoda suknelė ilgomis rankovėmis ir plataus rėmo Valentino akiniai nuo saulės.Ji dėvėjo plaukus aptakioje balerinos kuodelyje, kuri bėgant metams tapo viena iš jos firminių šukuosenų, o jos vyras taip pat atrodė išblizgintas skaisčiais b altais marškiniais.

SKAITYTI DAUGIAU: princas Harry ir Meghan Markle ginasi dėl „klaidinančių“ nuotraukų ginčų

Meghan Markle ir princas Harry dalyvauja "Ripple Of Hope" šventėje

Meghan ir vyras princas Harry (38 m.) antradienį, gruodžio 6 d., buvo Niujorke dalyvauti „Vilties virpėjimo“ šventėje – likus vos dviem dienoms iki pirmosios Harry ir Meghan dokumentinių filmų dalies premjeros. šiek tiek prieštaringai vertinamas 2023 m. Roberto F. Kennedy žmogaus teisių vilties apdovanojimas už humanitarinį darbą, kurį jie atlieka per savo Archewell fondą, įskaitant informuotumo apie tokias svarbias problemas kaip rasinis teisingumas, psichinė sveikata ir seksizmas. Jie buvo pagerbti kartu su Ukrainos prezidentu Volodymyru Zelenskiu ir velione NBA žvaigžde Billu Russellu už darbą „saugant ir skatinant lygybę, teisingumą ir žmogaus teises.”

Buvusi kostiumų aktorė renginyje atrodė stulbinamai vilkėdama pagal užsakymą pagamintą b altą Nicolas Ghesquière Louis Vuitton suknelę ilgomis rankovėmis, kurią ji papuošė juodais smailiais kulnais, CH Carolina Herrera auskarais ir užrašu. akvamarino žiedas, kuris iš pradžių priklausė velionei princesei Dianai, kurį Meghan iš tikrųjų nešiojo kaip „kažką mėlyno“, kai ištekėjo už princo Harry. Oi!

SKAITYTI DAUGIAU: Meghan Markle spindi smaragdo žalios spalvos suknele ir yra naudinga Indianapolyje

Kategorija: