Kadangi du kartus apk altintas buvęs prezidentas Donaldas Trumpas vėl bando kandidatuoti į savo postą, jis gali pasiekti reikšmingą žemiausią tašką, kai kalbama apie respublikonų ir respublikonų pažiūrų rinkėjų pritarimą, kaip matyti iš naujos apklausos.

Šią savaitę „USA Today“ ir Safolko universiteto paskelbtoje apklausoje Floridos gubernatorius Ronas DeSantisas 23 taškais pralenkė 76 metų Trumpą renkantis potencialų respublikonų kandidatą į prezidentus 2024 m.

Trumpo patvirtinimo reitingas yra žemiausias nuo 2015 m., kai GOP populiarėja, apklausa nustatė https://t.co/x3sO93g4GW pic.twitter.com/8KCIngtIrb

- Forbes (@Forbes) 2023 m. gruodžio 14 d.

Donaldas Trumpas naujose rinkėjų apklausose pralaimėjo Ronui DeSantisui

Kitą dieną „Wall Street Journal“ atliko dar vieną tyrimą, kurio metu 44 metų DeSantis „hipotetinėse pirminėse rungtynėse“ pasisekė 14 taškų pranašumu, 52–38 proc., pranešė „The Guardian“. ir CNN apklausa taip pat parodė, kad 62 % respublikonų norėjo, kad 2024 m. jų partija skirtų ką nors kitą, o ne Trumpą. Kaip pažymėjo „The Guardian“, vienas „Trumpo veteranas viešai neatskleistas asmuo“ pasakė: „Jis turi problemų“.

Davidas Paleologosas, Safolko universiteto politinių tyrimų centro direktorius, susitiko su USA Today ir panašiai pridūrė: „Respublikonai ir konservatyvūs nepriklausomi asmenys vis labiau nori trumpizmo be Trumpo“.

Ronas DeSantis respublikonų apklausoje pirmauja prieš Donaldą Trumpą | Pirmas dalykas https://t.co/qqtptL068y

- The Guardian (@guardian) 2023 m. gruodžio 14 d.

Tai, kaip sutiktų daugelis politikos analitikų ir ekspertų, šiemet akivaizdžiai išpopuliarėjus DeSantisui – griežtai dešiniajam kongresmenui ir buvusiam JAV kariniam teisininkui, kuris, kaip rašo „Guardian“, „vykdė aiškiai trumpistinę griežtą liniją ir teatrališkai. žiaurią Floridos gubernatoriaus politiką, ypač imigracijos ir švietimo srityje.“

Quinnipiac universiteto mokslininkai taip pat neseniai nustatė, kad Trumpas dabar yra „mažiausiai populiarus tarp rinkėjų“, koks jis buvo nuo 2015 m., atlikę savo apklausą. Jie suprato, kaip praneša „Forbes“, kad milijardieriaus pritarimo reitingas, kalbant apie GOP rinkėjus, smarkiai sumažėjo, nes šiuo metu jam taip pat tenka susidurti su keliais liūdnai pagarsėjusiais teisiniais mūšiais ir ieškiniais.

Trumpo patvirtinimo reitingas pasiekė žemiausią tašką per septynerius metus, apklausa rodo https://t.co/DufHmj2OwB

- Nepriklausomos JAV (@IndyUSA) 2023 m. gruodžio 15 d.

Mitchas McConnellas k altina Trumpą, kad Respublikonų partija prarado pagrindines vietas

Vašingtone anksčiau šią savaitę Senato respublikonų lyderis Mitchas McConnellas žurnalistams sakė, kad Trumpas kainavo Respublikonų partijai svarbias vietas, nes rėmė pirminius kandidatus, kuriems nepavyko laimėti rinkėjų per vidurio kadencijos rinkimus šį rudenį. „Galų gale atlikome kandidato kokybės testą“, – sakė McConnell žurnalistams Kapitolijaus mieste.

Jis pridūrė: „Pažiūrėkite į Arizoną. Pažiūrėkite į Naująjį Hampšyrą. Ir sudėtinga situacija Gruzijoje. Jis tęsė: „Mūsų galimybės kontroliuoti pirminį rezultatą 22 m. buvo gana ribotos, nes buvusio prezidento palaikymas šiuose pirminiuose rinkimuose pasirodė esąs labai svarbus.

Bideno patvirtinimo reitingas pasiekė geriausią 2023 m. skaičių, o Trumpo reitingas nukrenta iki žemiausio taško nuo 2015 m. https://t.co/KBnHunNgPm

- Newsweek (@Newsweek) 2023 m. gruodžio 15 d.

Maikas Pensas, sklando gandai, ketina kandidatuoti į prezidentus

Be to, Trumpui viskas klostosi ne taip gerai ir dėl laukiamo ir gandų sklindančio Mike'o Pence'o, jo buvusio kandidato ir viceprezidento, kandidatavimo į prezidentus. Daugelis respublikonų mano, kaip matyti socialinėje žiniasklaidoje ir kitur, kad Pence'as ruošiasi paskelbti savo 2024 m. kandidatūrą į prezidentus.

Šią savaitę lankydamasis Naujajame Hampšyre (svarbioje išankstinio balsavimo valstijoje), Pence'as Fox News sakė, kad skaitytojų priėmimas į jo naujus atsiminimus „buvo puikus padrąsinimo š altinis, kai galvojame apie tolesnį kelią ir mūsų pašaukimą. gali būti ir ateityje“. Pence'as pridūrė, kad jis ir jo žmona Karen nuspręs, ar kandidatuoti kitais metais, po „maldos svarstymo“ šį atostogų sezoną. „Mes ir toliau keliausime, ir toliau klausysime“, – sakė jis.

Kategorija: