Kylie Jenner tęsė savo epišką tvankią, visiškai juodą puošybą, praėjusią savaitę stilingai pasirodydama Majamyje esančioje Art Basel parodoje. (Ne, mes vis dar to nesibaigėme!) 25 metų realybės žvaigždė puikavosi išpuoselėtais, tonuotais pilvo raumenimis vilkėdama juodą, išlenktą suknelę su dviem iškirptėmis, apynasriu iškirpte ir šlaunis besitraukiančiu sijonu.

Palaikydama savo gražuolį Travisą Scottą, kai šis lipo ant renginio scenos, Jenner taip pat pasipuošė juoda, per didele odine striuke ant rizikingos suknelės ir pritaikė dar vieną viliojančią, vienspalvę išvaizdą.

Kylie Jenner Leggy trumpa suknele Art Basel Weekend Majamyje - https://t.co/QwzruwuE7L - ArtBaselWeekend Leggy Miami ShortDress - KylieJenner pic.twitter.com/WlxHs

- Pirmą kartą pamačiau (@SawFirst1) 2023 m. gruodžio 5 d.

Kylie Jenner tvanki, Ab-Baring LBD Ensemble

Kylie Cosmetics magnatas derino Loewe juodus tulpinius aukštakulnius, o prie jų buvo tinkamas odinis batonas su sagtimi, tamsūs Diesel akiniai nuo saulės ir blizgūs sidabriniai auskarai su smeigtukais. Dviejų vaikų mama vilkėjo savo ilgas, juodas kasas, atrodydama prašmatniai, pusiau aukštyn, pusiau žemyn, su ūseliais ir palaidomis sruogelėmis, elegantiškai krintančiomis ant veido šonų.

Kylie Jenner Art Basel vakarėlyje Majamyje (02/12) https://t.co/zvmMWNNpgD pic.twitter.com/Pi7tWajjKP

- Kardashian World (@KUWTKWorld) 2023 m. gruodžio 4 d.

Gruodžio 2 d.: Kylie Jenner atvyksta į Wayne ir Cynthia Boich Art Basel vakarėlį Majami Byče, Floridoje. Daugiau nuotraukų: https://t.co/U3GR644YT8 pic.twitter.com/S2qofpT2nW

- Kylie Jenner nuotraukos (@kyliejennerfoto) 2023 m. gruodžio 3 d.

Kai Jenner prisidėjo prie savo partnerio Scotto (31 m.) scenoje per Cynthia Boich vakarėlį, ji taip pat buvo matoma spindinčią skaisčiais skaistalais ir paryškintukais ant skruostikaulių, o savo išvaizdą papildė rausvais lūpų dažais.

Atrodo, kad „žąsies odos“ reperis derino savo aprangą su draugės drabužiais ir vilkėjo grafiškais juodai raudonais marškinėliais, papuošalais su žiburiuojančiais deimantais ir pilka „snapback“ skrybėlę iš savo gatvės drabužių butiko, Kosmoso kaimas.

Kylie Jenner ir Travisas Scottas Wayne & Cynthia Boich Art Basel vakarėlyje Majamyje

- GettyImages pic.twitter.com/XBtVtgRBFf

- LA FLAME (@TravisxDiary) 2023 m. gruodžio 3 d.

Jenner naujame "YouTube" vaizdo įraše atvirauja apie motinystę

Jenner, kuri kartu su Scottu turi dukrą Stormi Webster (4 metų) ir 10 mėnesių sūnų Wolf, kalbėjo apie tapimą dviejų vaikų mama naujame šią savaitę „YouTube“ paskelbtame vaizdo įraše pavadinimu „Mano 2023 m. Apžvalga.Klipe Jenner sako, kad „geriausias dalykas, kuris jai nutiko šiais metais, buvo tai, kad jos du vaikai tapo geriausiais draugais“.

Ji taip pat aptarė savo dukters pomėgius TikTok vaizdo įrašams ir mielai pridūrė, kad pasveikinti sūnų buvo jos „mėgstamiausias 2023 m. pasiekimas“. „Turėti dar vieną sveiką kūdikį ir vėl pagimdyti“, – šypsodamasi prisiminė ji. (Oho!)

Kategorija: