Būkime atviri: dauguma mūsų esame užsiėmę, todėl kiekvieną dieną pasigaminti skanių, maistingų naminių patiekalų yra šiek tiek sunku (nors mes rekomenduojame šiuos vieno puodo patiekalus norint numesti svorio). Dėl šios priežasties dažnai galite pasukti į užšaldytą bakalėjos parduotuvės skyrių, kur rasite patogių, paruoštų patiekalų, kuriuos galite kepti tiesiai į mikrobangų krosnelę arba virš jos. Deja, nors gali būti daug šaldytų maisto produktų (pvz., šaldytų vaisių ir daržovių be jokių priedų), kurie jums tinka, dauguma jų yra labai perdirbti ir kenkia jūsų sveikatai, ypač kai kalbama apie jūsų žarnyną. sveikata.

Norėdami sužinoti daugiau apie šaldytų maisto produktų poveikį žarnyno sveikatai ir atrasti keletą blogiausių variantų, susisiekėme su mitybos specialiste Lisa Richards, knygos „The Candida Diet“ kūrėja. Ji mums pasakė, kad nors yra daug vienodai blogų maisto produktų, skirtų šaldymui, turėtumėte visiškai vengti, Totino picos produktai ir Marie Callender pyragaičiai yra du, kurių turėtumėte vengti būtinai venkite. Sužinokite daugiau žemiau!

Shutterstock

1. Totino pica ir picos suktinukai

Nr. Tiesą sakant, šie šaldyti maisto produktai yra pagrindinis daugelio šaldiklių visoje Amerikoje. Tačiau Richardsas mums sako, kad jie gali padaryti rimtos žalos jūsų sveikatai, įskaitant žarnyno sveikatą, jei juos valgysite per dažnai.

"Juose gausu natrio, sočiųjų riebalų ir konservantų, sako Richardsas. Visi šie ingredientai gali sukelti uždegimą ir ilgainiui pakenkti jūsų žarnyno sveikatai.Be to, maistinių medžiagų trūkumas taip pat kelia pavojų sveikatai. Ji tęsia, kad jų maistinių medžiagų kiekis yra beveik tuščias, o perdirbtas maistas daro juos labai uždegiminiu maistu. O kai uždegimas tampa lėtinis, jis gali sukelti daugybę virškinimo problemų, įskaitant nesandarią žarną. Galite sutaupyti pinigų maistui, bet kompensuosite už tai ir daugiau sveikatos priežiūros išlaidų, jei tai yra pagrindinis jūsų šaldiklio elementas, įspėja Richardsas."

Mitybos specialistai sako, kad šį supermaistą turėtumėte valgyti kiekvieną dieną vyresniems nei 30 metų, kad pagerintumėte medžiagų apykaitą

3 iš blogiausių ingredientų, kurie beveik visada sustabdo jūsų pastangas mesti svorį, pasak dietologų

Shutterstock

2. Marie Callender puodo pyragas

"Kas gali atsispirti skaniam, dribsniuojančiam Marie Callender pyragui, kurį lengvai pašildysite orkaitėje? Deja, Richardsas sako, kad šie populiarūs patiekalai yra dar vienas netinkamas maistas, kai kalbama apie žarnyno sveikatą dėl itin didelio natrio kiekio.Ji sako, kad kalbant apie šaldytus maisto produktus, kuriuose yra daug natrio, tai turėtų būti pirmasis patiekalas, kuris ateina į galvą."

"Šio patiekalo poveikis sveikatai kai kuriuos gali šokiruoti. Galų gale, jame yra daug daržovių ir b altymų. Deja, šie pyragaičiai toli gražu nėra subalansuotas maistas; priedai ir kalorijų kiekis paneigia bet kokią naudą. Viename pyrage yra daugiau nei 500 kalorijų, trūksta maistinių medžiagų, kalorijų ir daugiau nei 700 mg natrio, pabrėžia Richardsas ir priduria, kad vien sočiųjų riebalų kiekis verčia susimąstyti, ar iš tikrųjų naudojama liesa mėsa. Sakyk, kad taip nėra! Namuose geriausia pasigaminti savo sveikesnį variantą. Nors tai užtruks ilgiau, tai bus geriau jūsų kūnui."

Esmė

Apibendrinant galima drąsiai teigti, kad yra daugybė šaldytų maisto produktų, kurių reikėtų vengti – ne tik dėl žarnyno sveikatos, bet ir dėl bendros gerovės. Daugumoje šių populiarių gaminių, įskaitant Totino gaminius ir Marie Callender puodinius pyragus, gausu apdorotų ingredientų, kurie iš tiesų gali išjudinti jūsų kūną ir ilgainiui sukelti rimtų pasekmių.Štai kodėl visada svarbu patikrinti sudedamąsias dalis, kad galėtumėte išlaikyti savo sveikatą. Jei kyla abejonių, visada verta rinktis šaldytus vaisius ir daržoves, kuriuose nėra priedų. Arba dar geriau, pabandykite paruošti naminį patiekalą, kurį visiškai kontroliuojate, ir užšaldyti vėliau!

Vieno šaldyto maisto gydytojai sako, kad turėtumėte kuo greičiau nustoti pirkti – tai taip kenkia jūsų širdžiai

3 žarnyno sveikatos patarimai, ekspertai prisiekia, kad tai tikrai veikia

Kategorija: