Duona yra pagrindinis sandėliukas daugelyje namų, todėl galima rinktis iš daugybės veislių. Nuo daigintų ir sėklų iki be glitimo ir mažai angliavandenių – kiekvienas turi savo pirmenybę, nesvarbu, ar patinka skonis, ar todėl, kad stengiasi pasirinkti sveiką pasirinkimą. Ir nors mes visi žinome, kad duona paprastai nėra pats geriausias maistas, kurį visada galima valgyti, jei bandote lieknėti, yra vienas ypač perdirbtas tipas, kurio, sveikatos ekspertų teigimu, būtinai turėtumėte atsisakyti dėl savo bendros sveikatos: b alta duona

Norėdami sužinoti daugiau apie b altos duonos pavojų sveikatai, kalbėjomės su mitybos specialiste Lisa Richards, „Candida dietos“ kūrėja. Ji papasakojo mums viską apie tai, kaip apdoroti ingredientai gali sukelti uždegimą ir svorio padidėjimą. Žemiau rasite visą jos ekspertų įžvalgą!

Shutterstock

B alta duona

Niekas nevalgo duonos, nes mano, kad ji padės numesti svorio, ir galbūt ne kartą esate girdėję, kad turėtumėte rinktis pilno grūdo produktus, o ne b altą duoną. Nors tai nebūtinai šokiruojanti naujiena, svarbu suprasti, kokį poveikį sveikatai daro reguliariai valgant itin perdirbtą maistą, pvz., b altą duoną, jei ketinate priimti sveikesnius sprendimus ir jų laikytis.

"Duona yra maistas, kurį reikia valgyti saikingai dėl perdirbto ir rafinuoto pobūdžio, sako Richardsas ir pažymi, kad apskritai turėtumėte apriboti duonos suvartojimą, jei jūsų tikslas yra numesti svorio, nes dauguma veislių yra kaloringos. tankus ir uždegiminis.Tačiau b alta duona yra blogiausių sąrašo viršuje, nes joje gausu rafinuotų angliavandenių, kurie yra vienas pagrindinių uždegimų ir pilvo riebalų k altininkų. Duona, pagaminta iš rafinuotų angliavandenių ir labai perdirbtų ingredientų, pavyzdžiui, b alta duona, greitai sunaudojama organizme ir lengvai kaupiama kaip riebalai, ypač pilvo riebalai, įspėja Richardsas."

"B alta duona gaminama iš rafinuotų angliavandenių ir joje trūksta skaidulų bei kitų naudingų maistinių medžiagų, sako ji. Rafinuoti angliavandeniai yra labai uždegiminiai ir greitai virsta cukrumi, todėl greitai padidėja gliukozės kiekis, o tai ilgainiui gali pakenkti jūsų sveikatai. Be to, šie rafinuoti angliavandeniai kartu su cukrumi ir konservantais greitai suskaidomi, kad būtų kaupiami kaip riebalai, todėl auga svoris."

Ekspertų teigimu, sveikiausia duona, kurią turėtumėte valgyti kiekvieną rytą norėdami numesti svorio per 50 metų

Tai iš tikrųjų yra geriausios žiemos daržovės, kurias galima valgyti norint numesti svorio, sako gydytojai

Shutterstock

Tačiau ne tik pačios b altos duonos kalorijų kiekis ir uždegimą skatinančios sudedamosios dalys kelia grėsmę jūsų svorio metimo tikslams. Kita svarbi problema, susijusi su itin apdorotais maisto produktais, tokiais kaip šis, yra tai, kad jie praktiškai nesuteikia maistinės vertės ir neužtenka sotumo labai ilgai, todėl greičiausiai persivalgysite ir visą dieną valgysite kaloringesnį maistą. .

"Laimei, jums nereikia visiškai pjaustyti duonos. Yra daugybė variantų, kuriuos galite valgyti (saikingai), siekdami savo tikslo svorio. Gamindami kitą sumuštinį rinkitės viso grūdo duoną, o ne b altą duoną, pagamintą iš rafinuotų angliavandenių, daro išvadą Richardsas."

Dietologė dalijasi 3 sveikais svorio metimo įpročiais per šventes

3 iš blogiausių ingredientų, kurie beveik visada sustabdo jūsų pastangas mesti svorį, pasak dietologų

Kategorija: