Kate Middleton davė visiems pamoką apie tvarią madą, kai kartu su vyru princu Williamu penktadienį, gruodžio 2 d., Bostone dalyvavo antroje metinėje Earthshot Prize apdovanojimų ceremonijoje – ir, kaip visada, užsirašome!

Splash News

Kate Middleton dėvi ryškiai žalią paguodos Londono suknelę Earthshot prizo apdovanojimuose

Už renginį, surengtą aplinkosaugos didvyriams pagerbti, pasibaigus jų labai lauktam U.S. tour, naujoji Velso princesė, 40 metų, vilkėjo ryškiai žalią ilgomis rankovėmis „Solace London“ „Sabina“ vakarinę suknelę su Bardot iškirpte ir skeltuku nugaroje iki kelių! Mums patinka, kaip ji vis dar gali trykšti aukščiausia klase ir elegancija, kai šiek tiek pažeidžia taisykles, kiek tai susiję su griežtu karališkuoju protokolu. Jei kas gali tai padaryti gerai – Kate gali!

Turbūt pati žavingiausia suknelės dalis – neskaitant drąsios ir ryškios spalvos, kurios mes niekada nematėme jos vilkinčios, todėl tai mus visiškai nustebino! - Ar ji iš tikrųjų išsinuomojo jį iš Hurr! Kadangi „Earthshot Prize“ apdovanojimai yra skirti planetai, Velso princas ir princesė užtikrino, kad didžiąją dalį jų kelionių drabužių spintos sudarytų esami drabužiai, vintažiniai dirbiniai arba tvarios mados prekių ženklų drabužiai. Ir Velso princesė tikrai pažymėjo tuos langelius, nes ji ne tik išsinuomojo suknelę visos kelionės metu, bet „Solace London“ iš tikrųjų yra gerai žinomas tvarus prekės ženklas; taigi laimėk laimėk!

SKAITYTI DAUGIAU: mes vis dar galvojame apie šią blizgučius puoštą vakarėlio suknelę, kurią vilkėjo Kate Middleton – štai kaip galite ją dėvėti

Velso princesės aksesuarai

Aksesuarai buvo tokie pat nuostabūs, kaip ir pati suknelė, nes Kembridžo hercogienė papuošė blizgančiais Gianvito Rossi „Rania 105“ papuošalais, Asprey London smaragdo ir deimantų auskarais, kad iš tikrųjų išryškintų žalius tonus. suknelės ir karalienės Marijos Art Deco stiliaus smaragdinės spalvos pakabukas, kuris galbūt buvo visos išvaizdos herojus.

Istorija už smaragdinio kaklelio

Choker buvo „Delio Darbar Parure“ dalis ir, kaip pranešama, 1911 m. Indijos ponios jį padovanojo karalienei Marijai. Netrukus po jos karalienė Elžbieta II jį padovanojo velionei princesei Dianai. vestuvės su tuometiniu princu Charlesu.

Princesė Diana labai mėgo kaklaraištį ir dėvėjo jį daug kartų, įskaitant tuos metus, kai 1985 m., kai su princu Charlesu keliavo po Australiją, taip pat per savo 36-ąjį gimtadienį, kai lankėsi Tate. Galerija.Jis buvo grąžintas į karališkąjį saugyklą po jos mirties 1997 m.. Tai pirmas kartas, kai Kate jį dėvi, tačiau, atsižvelgiant į tai, kaip ji nuostabiai atrodo ant jos, abejojame, kad tai bus paskutinis!

SKAITYTI DAUGIAU: Kate Middleton pirmą kartą per 3 metus dėvi tiarą, regima b alta suknele

Kategorija: