Jessica Chastain praėjusią savaitę apsisuko, kai puošėsi Modernaus meno muziejaus Film Benefit raudonuoju kilimu su petnešėlėmis, nėriniais puošta, ledine mėlyna suknele. Renginyje „Oskaro“ laureatę, 45 m., pribloškė „Armani Privé Spring 2014“ kūrinys, kuris padėjo išryškinti jos epišką figūrą ir mažą juosmenį.

Šventė vyko Niujorko Modernaus meno muziejuje, kurią pristatė Chanel ir pagerbiamas režisierius Guillermo del Toro, su kuriuo Chastainas dirbo su savo 2015 m. siaubo filme „Crimson Peak“.Ši akimirka pažymėjo dar vieną nuostabią raudonojo kilimo stiliaus akimirką iš Chastaino, kuris su nėriniuotu drabužiu atrodė kaip niekad elegantiškas.

Jessica Chastain stulbina ledine mėlyna, nėriniais puošta Armani Privé suknele

Chastain suknele buvo žemo kirpimo, miela, be petnešėlių iškirptė, paryškintas juosmuo ir plaukiojantis, klostuotas, nėriniuotas audinys žavingo šviesiai mėlyno atspalvio, kuris pagyrė jos odos atspalvį. „Eyes of Tammy Faye“ žvaigždės kūrinys taip pat spindėjo mirgančiais blizgučiais ir rafinuotomis raukšlėtomis detalėmis, o ilgas traukinys sekė kiekvieną jos žingsnį.

Scenos iš vedybų aktorė dėvėjo jai būdingas ilgas, ugningas raudonas spynas, perskirtas per vidurį ir ištiesintas. Savo makiažui Chastain pasirinko šeštojo dešimtmečio stiliaus akių išvaizdą, kurią sudaro blizgantys akių šešėliai, storas juodas pieštukas, dangų siekiančios blakstienos, rožiniai skaistalai ir švytintis paryškinimas bei koralų lūpų dažai, kad visa tai būtų sujungta.

Vėliau, naktį, Chastainas užlipo ant scenos, kad pagerbtų del Toro, sakydamas: „Mums pasisekė, kad gyvename akimirka, kai jo vaizduotė siaučia.“ Ji tęsė su ašaromis akyse: „Kadangi pasauliai, kuriuos jis užbūrė per savo karjerą, yra tokie neišdildomi, tokie jam būdingi, taip tikrai išliks amžiams, ir, be to, kiekvienas iš šių pasaulių kiekviename filme yra neįtikėtinai skirtingas. , ir jis visiškai juos parodo iš apačios į viršų.“

Chastain kanalai Tammy Wynette apie George & Tammy

Chastain šiuo metu vaidina kantri legendą Tammy Wynette 6 dalių „Showtime“ seriale „George & Tammy“ šalia Michaelo Shannono, kuris vaidina Džordžą Džounsą. Serialo siužetas seka dviejų dainininkų santuoką ir muzikines karjeras, o abu aktoriai prisideda prie savo vokalo ir aktorinių talentų (patvirtina, kad Chastainas iš tikrųjų yra triguba grėsmė!)

Kaip pažymėjo „The Hollywood Reporter“, Chastainas prie šio muzikinio projekto prisidėjo nuo 2011 m., kai pirmą kartą buvo pradėtas derybas dėl tapimo filmu. „Geroji seselė“ aktorė taip pat dirbo serialo prodiusere, o tinklas atskleidė, kad 3.Gruodžio 4 d. premjera susirinko 3 mln. žmonių, todėl tai tapo „žiūrimiausiu originalaus serialo debiutu“ „Showtime“ istorijoje.

Sėdėdamas su E! Praėjusį mėnesį Chastainas sakė: „Tai supažindina George'ą ir Tammy visai naujai žmonių kartai“. Žvaigždė, praleidusi laiką Nešvilyje ir tyrinėjusi kantri muzikos istoriją, pridūrė: „Tikiuosi, kad mūsų pasirodymas sugrąžins juos į pokalbį“.

Kategorija: