Sofia Vergara ką tik savo naujausiu stilingu Instagram įrašu įrodė, kad kombinezonai skirti ne tik vasarai! 50 metų „America’s Got Talent“ teisėja pademonstravo savo mažytį juosmenį ir ikoniškus išlinkimus vilkėdama figūrą išryškinantį, aksominį juodą bodį vaizdo įraše, skirtame savo 27,4 mln. sekėjų. Vientisas „Modern Family alum“ gaminys pasižymėjo žema iškirpte, juosmeniu surištu diržu, siaurėjančiomis, jaukiai atrodančiomis apačiomis ir prašmatniu, blizgančiu audiniu.Žinoma, gerbėjai negali atsigerti jos monochromatinės žiemos puošybos!

Sofia Vergara Rocks Cozy Black Jumpsuit naujame IG vaizdo įraše

Griselda aktorė pozavo veidrodiniame klipe nuostabioje virtuvės ir valgomojo zonoje, taip pat stovėjo su dangų siekiančiais juodais aukštakulniais, kad atitiktų savo ansamblį. Ji dėvėjo ilgas, karamelės spalvos spynas, per vidurį suskirstytas ir puoštas elegantiškomis, laisvomis bangomis. Makiažui Vergara pasirinko klasikinį dūminių akių įvaizdį su juodu pamušalu, spindinčiais skaistalais ant skruostikaulių ir 90-ųjų dulkėtų rožinių lūpų dažų atspalvio.

Stiliaus ikona papuošė savo aprangą kabančiais sidabriniais auskarais, o vėliau ją buvo galima pamatyti gulinčią ant sofos su leopardo rašto antklode po vaizdo įrašo prieš veidrodį. Savo antraštėje Vergara rašė: „Mano leopardas puikiai tinka miegoti po vakarienės! žymėdama Walmart Fashion, nes ji turi drabužių liniją ir prekių, kurias galima įsigyti universalinių parduotuvių tinkle.Įkėlimo garso takeliui Vergara pasirinko šokamą elektroninių atlikėjų Bien ir gardenstate dainą „The Best Part“.

Gerbėjų reakcijos

Kaip ir daugelio epinių Vergaros aprangų atveju, gerbėjai nuėjo į jos įrašo komentarų skiltį, kad paskatintų šį. "Stulbinantis!" vienas vartotojas rašė, kaip kitas, pramintas Vergara, kaip „gražiausia“ moteris pasaulyje. Kitas kalbėjo už mus visus ir pakomentavo: „Mums reikia deetų ant džemperio!“ o kažkas kitas sušuko: „Atrodo jaukiai ir mielai“. Vienas kitas sekėjas rašė: „Su kombinezonu atrodai neįtikėtinai!“ (Negalime daugiau susitarti)

Kategorija: