Yra paplitęs posakis, kad užpūtę tam tikrą skaičių žvakių ant savo gimtadienio torto (ar tai 40? 50? Kas gali sekti?), turėtumėte nedelsdami susitarti dėl susitikimo salone ir nusikirpti didžiąją dalį plaukų. . Manoma, kad kuo trumpesni jūsų plaukai, tuo jūsų oda atrodys patempta ir atrodysite gaivesnė bei jaunesnė. Dabar mes žinome geriau nei tai. Kiekvienas žmogus yra skirtingas ir jūsų unikalus stilius ir pageidavimai, o ne jūsų amžius, turėtų turėti įtakos jūsų plaukų dėvėjimui. Jei norite pakabinti ilgesnes spynas, padarykite tai. Bet jei jus domina trumpesni stiliai, nes jie jums labiau tinka, arba esate pasiruošę šiek tiek trumpesniam priežiūros ir džiovinimo laikui, mes jums padėsime.Krysta Biancone, „Amari Salon & Spa“ įkūrėja ir „Hair by Krysta“ plaukų stilistė, rekomenduoja šiuos tris trumpus, jaunatviškus kirpimus, kurie padės atrodyti ir jaustis šiuolaikiškiau ir žvaliau.

Bob Cut

Klasikinis bob kirpimas buvo naudojamas amžinai ir yra laikomas puikiu pasirinkimu vyresnėms nei 40 metų moterims, ieškančioms jaunatviškos išvaizdos, patvirtino Biancone. „Šis stilius įrėmina veidą ir patraukia akį į akis bei skruostikaulius, o tai gali padėti jūsų bruožai atrodyti jaunatviškesni“, – sakė Biancone. „Jį taip pat lengva formuoti ir prižiūrėti, todėl tai idealus pasirinkimas užimtoms moterims, kurios neturi laiko praleisti valandų salone.“

Norėdami, kad jūsų bob kirpimas jums labiau tiktų, apsvarstykite spalvą – ar norite, kad ji būtų pilka ir puošni? Norite pridėti keletą šviesesnių akcentų aplink veidą? Šios detalės padės suasmeninti šį pjūvį, kad galėtumėte padaryti jį savo.

Blunt Lob

Jei visada turėjote plaukus ilgesnėje pusėje, juos nukirpti gali būti baisu.Tačiau tokie stiliai kaip bukas skiltis puikiai tinka trumpesniam, bet ne per trumpam. „Bukas skiltis yra panašus į bobą, bet turi keletą papildomų colių ilgio, kuris padeda sukurti judėjimą ir tekstūrą“, - sakė Biancone. „Šis stilius puikiai atrodo kartu su ilgais sluoksniais, o tai gali padėti suteikti jūsų plaukams apimties ir kūno, todėl atrodysite jaunesni. Ilgi sluoksniai taip pat suteikia matmenų ir gylio, todėl jūsų išvaizda gali trukti ne vienerius metus.“

Pixie Cut

Pasemkite įkvėpimo iš 90-ųjų tendencijų kūrėjų, tokių kaip Winona Ryder, ir apsvarstykite klasikinį kirpimą. „Šis stilius gražiai įrėmina veidą ir pabrėžia skruostikaulius, o tai suteikia jaunatviškesnę išvaizdą“, – sakė Biancone. „Tai taip pat leidžia parodyti savo natūralią tekstūrą, nesvarbu, ar ji garbanota, ar tiesi, o tai gali padėti nukreipti dėmesį nuo bet kokių raukšlių ar smulkių linijų aplink veidą. Be to, tai labai mažai priežiūros reikalaujantis stilius, kuriam nereikės per daug stiliaus ar gaminio pritaikymo, kad jis atrodytų puikiai.”

Pasiruošę atnaujinti savo išvaizdą trumpesniu „daryk“? Išsaugokite kelias nuotraukas įkvėpimui ir pasikalbėkite su savo stilistu, kad sugalvotumėte geriausią trumpesnę šukuoseną, kuri papildytų jūsų bruožus ir asmeninį stilių.

Kategorija: