Salma Hayek visada atrodo elegantiškai ir puošniai rengiasi pagal savo išlinkimus. Aktorė nesidrovi pademonstruoti savo garsiųjų turtų ir tai padarė nuostabiai raudona suknele ant raudonojo kilimo 2023 m. GQ Metų vyrų apdovanojimų ceremonijoje Mandarin Oriental Hyde parke Londone.

Salma Hayek žavisi raudona suknele GQ renginyje Londone

Palikite Salmai Hayek, kad padidintų šilumą iki galo. Praėjusią savaitę Londone vykusiame GQ Metų vyrų apdovanojimų ceremonijoje 56 metų aktorė atrodė žavingai, geidulingai ir kaip deivė.Fridos žvaigždė demonstravo savo platų iškirptę ir mažą juosmenį vilkėdama šilkinį korseto stiliaus suknelę su labai žema iškirpte. Savo nuostabią suknelę ji papuošė paprastais aksesuarais, tarp kurių buvo purpuriniai ir smaragdiniai lašelių auskarai.

Plaukus Salma išlaikė beveik „aš ką tik taip prabudau“ – natūraliomis, be pastangų bangomis. O makiažui Salma leido savo nesenstančiajai odai švytėti su minimaliu pagrindu, o vienintelis tikras dėmesys buvo rūkstančiam dūminiam akių kontūrui. Renginyje taip pat pasirodė tokios žvaigždės kaip Zoë Kravitz, bet Salmos raudona išvaizda tikrai buvo įspūdinga.

Salma Hayek spindi ant LACMA raudonojo kilimo

Kaip jau minėjome, Salma niekada nenuvilia ant raudonojo kilimo. Brunetė gražuolė lapkričio pradžioje dalyvavo LACMA meno ir kino renginyje ir žavėjosi ant kilimo su vaivorykšte Alessandro Michele ombre suknele. Kaip visada, ji pademonstravo savo garsiuosius išlinkimus dar viena žemai iškirpta iškirpte, o likusi suknelė iki tobulumo apkabino jos tonizuotą figūrą.Mums patinka ombre efektas, kuris išbluko nuo žalios viršuje iki daugiau auksinių atspalvių apačioje. Į Salmą Hayek panašią Heidi Klum ir Jennifer Lopez yra įžymybės, kuriomis negalime patikėti, kad joms daugiau nei 50 metų.

Kategorija: