Rūpinimasis iPhone reiškia, kad jo akumuliatorius, būkime atviri, kartais gali būti nepastovus ir nėra puiku, kai reikia išlaikyti įkrovą. Yra keletas įkrovimo įpročių, į kuriuos verta atkreipti dėmesį, įskaitant tik visada naudoti Apple telefonams skirtą įkroviklį ir nekrauti telefono per naktį ar leisti jam perkaisti. Bet ar žinojote, kad dėl kai kurių įrenginio įjungtų nustatymų telefono akumuliatorius gali išsikrauti daugiau nei būtina? Tai yra tas nustatymas, kurį visada turėjote išjungti, kad taupytumėte „iPhone“ akumuliatorių.

Programos atnaujinimas fone

Programų atnaujinimas fone – tai nustatymas, leidžiantis programoms atnaujinti turinį, kai jos prisijungusios prie „Wi-Fi“ arba korinio ryšio tinklo, – aiškina Thomas Niemczewski, „Dream Chasers“ generalinis direktorius ir įkūrėjas. Tai reiškia, kad programos gali atnaujinti savo informaciją, pvz., naujienas, orus, akcijų kainas ir pan., net kai jomis nenaudojate. Tačiau nors šis nustatymas gali būti patogus, Niemczewski perspėja, kad jis taip pat sunaudoja daug akumuliatoriaus energijos.

„Norėdami išjungti fono programos atnaujinimą, tiesiog atidarykite nustatymų programą savo iPhone ir slinkite žemyn į skyrių „Bendra“, – sakė Niemczewskis. „Palieskite Background App Refresh, tada perjunkite jungiklį į „Išjungta“. Tai neleis programoms veikti fone ir eikvoti akumuliatoriaus energiją.“

Jei nustatymą įjungėte kurį laiką, jį išjungę galite sutaupyti daug akumuliatoriaus energijos, ypač jei turite senesnį telefoną.

„Taip pat svarbu stebėti įdiegtas programas“, – sakė Niemczewskis."Žinoma, kad kai kurios programos yra baterijos šernai, todėl turėtumėte apsvarstyti galimybę jas ištrinti arba išjungti, jei nenaudojate jų reguliariai. Be to, taip pat turėtumėte įsitikinti, kad naudojate naujausią kiekvienos programos versiją, nes daugelis kūrėjų išleidžia naujinimus, optimizuojančius akumuliatoriaus naudojimą."

Premijos patarimas: išjunkite vietos nustatymo paslaugas

Deja, be šio „iPhone“ akumuliatoriaus patarimas nebūtų baigtas: vietos nustatymo paslaugų išjungimas yra protingas žingsnis, nes paslauga (nepaisant to, kad ji yra patogu ir padeda prisiminti, kur pastatėte automobilį, ar nuorodas į restoraną) taip pat žinomas baterijos šernas.

„Jei norite išjungti vietos nustatymo paslaugas, tiesiog eikite į nustatymus ir pasirinkite „Privatumas“, tada „Vietos paslaugos“, – sakė technologijų ekspertas Jimmy Huh, JH SEO generalinis direktorius ir įkūrėjas. „Tada galėsite visiškai išjungti funkciją arba tiesiog išjungti tam tikras programas, kurioms nereikia naudoti jūsų vietos.“

Kai išjungsite vietos nustatymo paslaugas, Huh teigia, kad galėsite mėgautis ilgesniu savo iPhone akumuliatoriaus veikimo laiku: „Jums nereikės nerimauti, kad akumuliatorius taip greitai išsikraus, kad galėtumėte ilgiau naudotis telefonu, nesijaudindami dėl jo įkrovimo.“

Kategorija: