Hailey Bieber aiškiai įsiminė savo 26-ąjį gimtadienį, nes ji praleido jį su 28 metų vyru Justinu Bieberiu ir draugais Kendall Jenner, Justine Skye ir Ryanu Goode Tokijuje! O sprendžiant iš nuotraukų, kurias ji pareigingai pasidalino su savo gerbėjais savo Instagram paskyroje lapkričio 22 d., atrodė, kad ji turėjo pasakišką – maža to, visiškai stilingą! - laikas!

Instagram.com/haileybieber

Hailey Bieber puikuojasi tonuotais pilvo raumenimis su mažo aukščio mini sijonu ir kirpčiu

Viena iš nuotraukų, kuri mums labiausiai išsiskyrė, buvo ta, kurioje buvo demonstruojama jos itin puošni gimtadienio apranga, kurią sudarė mažo aukščio džinsinis mini sijonas (galbūt vienas mažiausių sijonų, kokius mes kada nors matėme). !), kurią ji papuošė su aptemptu raudonu megztiniu ir per didele odine striuke.„Rhode Skin“ įkūrėja dėvėjo plaukus gražiomis ir žaismingomis erdviomis kuodelėmis, kurios puikiai išryškino jos auksinius kvadratinius auskarus, ir pasipuošė minimaliu makiažu, kad atrodytų be vargo, tačiau atrodytų pagal tendencijas!

Jei norite išbandyti mažo aukščio sijonų tendenciją, galbūt siūlytume pradėti nuo kuklesnio midi arba maxi sijono, kurį anksčiau sužavėjo 31 metų modelis Emily Ratajkowski, tik tuo atveju, jei nesate visiškai pasirengęs nušalimui!

Instagram.com/haileybieber

Žymūs veidai Siųsk Hailey gimtadienio meilę

"Hailey įrašo komentarų skiltį užplūdo gerbėjų sveikinimai gimtadienio proga, jau nekalbant apie daugybę komentarų iš kelių žinomų veidų! Demi Lovato parašė „Happy Bday“, po kurio sekė raudonos širdies jaustukas. Hbd karalienė! - sušuko Ashley Graham. Su gimtadieniu, nuostabiai, parašė Gal Gadot, o po to - raudonos širdies jaustukas. Hbd angelas, komentavo Emily Ratajkowski.Su gimtadieniu, bebe, pridūrė Joan Smalls, o po to – raudonos širdies jaustukas."

SKAITYTI DAUGIAU: Hailey Bieber pozuoja su rožinės spalvos atlasine liemenėlė savo naujausiam Rodo odos priežiūros skelbimui, kol jos sekėjai išprotėja

Instagram.com/haileybieber

Hailey gimtadienis Tokijuje

Nors atrodo, kad vieną gimtadienio kelionės dalį ji praleido muziejuje, kita smagi veikla, kurioje dalyvavo Victoria's Secret modelis ir jos draugai, buvo karaokė, kurios nuotraukas ji taip pat įtraukė į savo gimtadienio Instagram karuselę!

Kaip ir buvo tikėtasi, ponios Bieber apranga buvo tokia pat stilinga, nes ją sudarė aptempti žemi džinsai, nėrinių ir blizgučių įkvėptas apatinis trikotažas, kuris mums neabejotinai šaukia „gimtadienio mergaitė“, per didelis kremas. Bottega Veneta Fall 2023 p altas, Louis Vuitton piniginė ir akiniai nuo saulės. Jei jos gimtadienio kelionė turėjo ką nors praleisti, prognozuojame, kad jos 26-eri metai bus nepaprastai stilingi!

SKAITYTI DAUGIAU: Hailey Bieber stulbina mėlyna korseto suknele be petnešėlių pasimatymų vakarui su Justinu Bieberiu

Kategorija: