Kendall Jenner yra naujausia Kar-Jenner, apsirengusi džinsu. Vyresnioji sesuo Khloé Kardashian yra šeimos džinsinio audinio karalienė su savo prekės ženklu Good American. Tačiau dabar Kendall atneša šilumą Own. Džinsų rudens/žiemos kampanija. Palaukite, kol pamatysite mažytę juodą apyrankę, kurią ji dėvėjo vienoje iš kampanijos kadrų!

Kendall Jenner demonstruoja odą juoda liemenėle

Gruodžio 1 d. Kendall Jenner prisijungė prie Instagram, kad pademonstruotų naujausias savo JK prekės ženklo „Own“ kampanijos išvaizdą. Džinsinis. Tiesiog antraštė: „@savo.džinsas iš @luisalbertorodriguezstudio ad“ Kendall įrašas sulaukė daugiau nei 4,2 mln. „Patinka“ paspaudimų iš jos 265 mln. sekėjų. Net Kylie Jenner įslinko į komentarų skyrių, kad numestų jaustukus – ir mes visiškai suprantame, kodėl. Kendall išties išpuošė savo modeliavimo įrankius dviem nuostabiomis išvaizdomis. Mums patinka jos džinsinis audinys ant džinsinio audinio pirmoje nuotraukoje, bet labiausiai mus sužavėjo tonuoti pilvo raumenys antrame kadre, kur ji vilkėjo atsegtą šilkinės rudos spalvos palaidinę su juoda nėriniuota liemenėlė – džinsai taip pat buvo puikūs.

27 metų mergina visada atrodo neįtikėtinai, ir mums patinka šie aukštesni pagrindai. Mums taip pat patinka jos 90-ųjų supermodeliui prigludusių plaukų stilius ir natūralus makiažas. Įdomu, ką Kendall gražuolis Harry Stylesas galvoja apie naujausius modelio momentus.

Kendall Jenner užmuša „be kelnių“ tendenciją

Kendall Jenner galėjo patirti džinsinio audinio akimirką, tačiau praėjusią savaitę 818 Tekilos įkūrėjas perkėlė be kelnių tendenciją į kitą lygį.Lapkričio 23 d. brunetės gražuolė socialiniame tinkle „Instagram“ paskelbė tvankią nuotrauką, dėl kurios jos 264 mln. sekėjų liko be žado. Kendall ir anksčiau dėvėjo pėdkelnes po savo apranga, tačiau tai yra pirmas kartas, kai modelis jas dėvi atskirai – kaip kelnių pakaitalą, ir mes čia dėl to. Kendall dėvėjo šiek tiek permatomas juodas pėdkelnes su juodais smailiais kulnais, o jos supermodelis atrodė begalinis.

Kategorija: