Išleidus princo Harry ir Meghan Markle filmus „Harry & Meghan Netflix“, o naujausiame – velionė karalienė Elžbieta II, daugėja sprogdinimų apie karališkąją šeimą; visų pirma, kaip velionė monarchė padarė paskutinį bandymą, kad jos sūnus, tuometinis princas Charlesas, ir jos anūkas princas Harry susitaikytų prieš jos mirtį.

Splash News

Paskutinis velionės karalienės bandymas prieš mirtį suvienyti karalių Charlesą ir princą Harį

Remiantis pranešimais, velionė karalienė, kuri taikiai mirė šių metų rugsėjo 8 d., bandė sudaryti sandorį su savo anūku po to, kai susirūpino, kad karalius Charlesas nustojo priimti jo skambučius; ir, kaip pranešama, didelę to dalį lėmė pinigai!

Karalius Charlesas „atsisakė priimti princo Harry skambučius“ https://t.co/5YFAgZtWrH- Daily Mail Online (@MailOnline) 2023 m. gruodžio 3 d.

"Pranešama, kad Harry bombardavo savo močiutę skambučiais po to, kai jai buvo liepta imtis tik lengvų pareigų, kai pablogėjo jos sveikata, todėl kai kurias jos pareigas perėmė karalius Charlesas. Velionė karalienė visada mielai kalbėjosi su Harry, „The Sun“ pasakojo karališkasis viešai neatskleistas asmuo. Bet kai jis paprašė pinigų, ji pasakė: „Kodėl tu nekalbi su savo tėvu? š altinis tęsė ir pridūrė, kad Haris jai pasakė, kad Charlesas nebeatsiima į jo skambučius."

"

Kai karalienė paklausė Charleso, ką jis daro dėl to, kad ji tiek daug skambindavo, jis jai pasakė: „Aš nesu bankas“, – tęsė karališkasis viešai neatskleistas asmuo, prieš sakydamas, kad karalius Charlesas primygtinai reikalavo, kad sūnus atsiųstų jam el. laišką ir pateiktų finansinių užklausų per savo PA."

„Pirmą 2023 m. pusmetį mano šeima tiesiogine prasme atkirto mane finansiškai, bet aš turiu tai, ką man paliko mama, ir be to nebūtume galėję to padaryti. Atrodo, kad ji matė, kad tai ateina, ir buvo su mumis per visą šį procesą“ – princas HarryOprahMeghanHarry pic.twitter.com/4M2eqJPR0d- natasha ♡ (@meghansupporter) 2023 m. kovo 8 d.♡

SKAITYTI DAUGIAU: Piersas Morganas princą Harry ir Meghan Markle vadina „atstumiančiais veidmainiais“ per „Netflix“ laidą „Bučiuok ir pasakyk“

Prieštaringos ataskaitos apie karališkuosius finansus

"Sklinda prieštaringi pranešimai apie karališkosios šeimos finansus, nes princas Harry anksčiau sakė, kad jis tiesiogine prasme buvo nukirstas finansiškai, o karaliaus Charleso atstovas tvirtino, kad princas Harry ir Meghan yra finansiškai nepriklausomi. Pirmą 2023 m. pusmetį mano šeima tiesiogine prasme atkirto mane finansiškai, bet turiu tai, ką man paliko mama, ir be to nebūtume galėję to padaryti, – dabar liūdnai pagarsėjusiame interviu Oprah Winfrey sakė princas Harry.Atrodo, kad ji matė, kad tai ateina, ir buvo su mumis per visą šį procesą, pridūrė jis."

Tačiau tai neatrodo visiškai tikslu, nes rūmų finansiniai įrašai, kaip pranešama, rodo, kad karalius Charlesas savo jauniausiam sūnui 2023–2021 finansiniais metais skyrė 2 mln. svarų, nors naujausi dokumentai rodo, kad pinigų nėra. iš Kornvalio kunigaikštystės lėšos buvo skirtos jo sūnui praėjusiais metais.

Splash News

Atotrūkis tarp Sasekso ir karališkosios šeimos yra dar didesnis po memuarų ir „Netflix“ dokumentinių serialų

"

Skirtumas tarp Sasekso kunigaikščio ir kunigaikštienės bei likusios karališkosios šeimos, suprantama, dar labiau padidėjo po to, kai buvo paskelbti princo Harry memuarai, nes šeima bijojo, kas gali būti atskleista jos puslapiuose. Šeimos nariai, įskaitant Williamą, nustojo kalbėtis su Harry, kai sužinojo apie jo knygos sandorį, baimindamiesi, kad tai, ką jie pasakė, gali būti išspausdinta, atskleidė viešai neatskleista informacija.Hariui nėra taip gerai, kaip žmonės verčiami manyti. Jis norėjo pinigų."

Haris ir Meghan. „Netflix“ pasaulinis įvykis. Netrukus, tik „Netflix“. pic.twitter.com/ysxaCcESP4- „Netflix“ (@netflix) 2023 m. gruodžio 1 d.

"Karalius ir jo šeima yra visiškai vieningi dėl daugybės bandymų privačiai sudaryti taiką su Sasekso hercogiene ir hercogiene, dėl kurių, deja, kita pusė vėl norėjo išreikšti savo pasikartojančius skundus. pasaulio, „The Mirror“ sakė kitas viešai neatskleistas asmuo. Jei reikia atsakyti į ką nors būsimoje serijoje, galite būti tikri, kad atsakymas bus greitas ir tvirtas."

SKAITYTI DAUGIAU: Pranešama, kad princas Harry ir Meghan Markle nepraleis Kalėdų su karališka šeima dėl savo prisiminimų apie bombą

Kategorija: