Šis straipsnis buvo atnaujintas nuo pradinio paskelbimo datos.

Jei jūsų tikslas yra įgyti pažangą įgyvendinant sveikos mitybos Naujųjų metų pažadus, ar galėtume pasiūlyti kiaušinius kaip jūsų pasirinktus pusryčius? Dietologai teigia, kad kepant, verdant arba kepant aliejuje ir patiekiant su daug skaidulų turinčiomis daržovėmis bei nesmulkintais grūdais, tai yra geriausias pasirinkimas pirmajam dienos valgiui.

Sveikatos ekspertai visuotinai sutinka, kad daug b altymų turintis, santykinai mažai kalorijų turintis maistas karaliauja dėl jame esančio cholino – maistinės medžiagos, kuri slopina alkio hormoną ir skatina antioksidantų pasisavinimą.

Štai viskas, ką reikia žinoti apie šių neįtikėtinų valgomų kiaušinių svorio metimo naudą, teigia pagrindiniai sveikatingumo specialistai:

Shutterstock

Kiaušiniai

"Geriausi daug b altymų turintys pusryčiai norint numesti riebalus yra kiaušiniai, sako mitybos ekspertas dr. Mattas Chalmersas. Nesvarbu, ar jūsų tikslas yra padidinti raumenų masę, kuri taip pat padidina medžiagų apykaitą, ar tiesiog deginti riebalus, kiaušiniai turėtų būti pagrindinė jūsų dietos dalis."

"Kodėl jie tokie epiniai? Jie ne tik aprūpina organizmą energija, bet ir pakankamai cholino, kad žymiai padidintų riebalų deginimą, sako jis."

"

Kas yra cholinas? „Riebalus deginantis faktorius kiaušiniuose yra cholinas, sako dietologė Lisa Richards iš „The Candida Diet“. Ši maistinė medžiaga organizme slopina leptiną, alkio hormoną, o tryniai padidina antioksidantų pasisavinimą.
Aš papildau cholino kiekį, nes bendras kiaušinių maistinių medžiagų santykis daro juos nuostabiu maistu. Matas sako, kad santykinai mažas kalorijų skaičius ir sveikų riebalų pridėjimas taip pat padeda stimuliuoti medžiagų apykaitos funkciją.
Viename kiaušinyje yra maždaug 6-8 gramai b altymų, todėl, priklausomai nuo jūsų tikslų, pusryčiams suvalgius maždaug 3 kiaušinius, gausite beveik 20 gramų b altymų, atitinkančių daugelio b altyminių gėrimų kiekį, sako šeimos gydytoja dr. Pasakoja Jelena Deško, ND.
"

Shutterstock

Be to, kiaušiniai yra universalus maistas, o tai reiškia, kad galite juos paruošti beveik begaliniais būdais nepavargdami (dėl to žmonės gali ieškoti nesveikesnių variantų).

"Juos galima valgyti plaktus, troškintus, omlete arba kepti saulėta puse į viršų nedideliame kiekyje alyvuogių aliejaus, aiškina daktaras Deshko. Jie yra universalūs, o tai reiškia, kad juos galima virti įvairiais būdais, kad atitiktų beveik kiekvieno pageidavimus, sutinka Lisa."

"Dėl šių savybių kiaušiniai efektyviai skatina medžiagų apykaitą ir gerina sveikatą, daro išvadą ji. Nedelsdami į savo krepšelius įtrauksime keliolika!"

Kategorija: