Princo Harry ir Meghan Markle ilgai laukti „Netflix“ dokumentiniai filmai pagaliau čia, kad būtų galima transliuoti, ir daugelis žiūrovų pastebėjo kažką „keisto“ kai kuriose filmuotose pirmųjų trijų serijų dalyse.

Šią savaitę „Harry & Meghan“ pirmą kartą pasirodė transliacijos paslaugoje, o kai kurie socialinės žiniasklaidos naudotojai, praėjus kelioms valandoms po jos išleidimo, greitai nurodė, kad kelios anonse panaudotos nuotraukos iš tikrųjų yra iš kitų įvykių. Nuo to laiko poros komanda pasisakė ir paaiškino, kad kuriant dokumentinius filmus naudoti standartinius vaizdus ir kitą filmuotą medžiagą yra įprasta praktika.

Nors Sasekso gyventojai kalba apie tai, kaip į juos buvo nukreipta spauda, agresyvios žiniasklaidos nušvietimo klipai buvo iš įvykių, kuriuose jų nebuvo.https://t.co/USaIHhYepQ

- BuzzFeed UK (@BuzzFeedUK) 2023 m. gruodžio 6 d.

Princo Harry ir Meghan Markle komandos pokalbis paini filmuota medžiaga

Buvę karališkosios šeimos nariai pirmą kartą sukėlė ginčų po to, kai serialo žiūrovai suprato, kad nuotrauka, kurioje, regis, matyti, kaip juos bombarduoja spauda, anonse iš tikrųjų buvo padaryta Hario Poterio premjeroje prieš daugelį metų – jiems net nesutikus. Kitas žymus kadras buvo nufilmuotas Katie Price klausyme. Tai buvo panaudota, kai Haris (38 m.) pasakė: „Bijau išsigandusi, nenorėjau, kad istorija kartotųsi“.

Pranešama, kad projektui artimas š altinis šeštajam puslapiui pasakė: „Istorijai papasakoti naudojate standartinius vaizdus“, – pridūrė: „Anonse tai nėra tiesioginė. Tariamai viešai neatskleista informacija pažymėjo, kad Harry ir Markle (41 m.) neturėjo jokio žodžio ar kontrolės, kai buvo kalbama apie priekabą.Jie taip pat nurodė, kad panaudota filmuota medžiaga buvo „įprasta dokumentinių filmų ir anonsų gamybos praktika“.

Ši nuotrauka, kurią naudojo @Netflix ir Harry ir Meghan, kad galėtų manyti, kad spauda kišasi, yra visiška travestija. Jis buvo paimtas iš akredituoto baseino arkivyskupo Tutu rezidencijoje Keiptaune. Tik 3 žmonės buvo akredituoti. H&M sutiko su pozicija. Aš ten buvau. pic.twitter.com/nvjznlloLF

- Robertas Jobsonas (@theroyaleditor) 2023 m. gruodžio 5 d.

Anksčiau šią savaitę britų karališkasis korespondentas Robertas Jobsonas apk altino Harį ir Markle suklastojus kai kuriuos įsimintiniausius kadrus, sakydamas, kad kai kurios „rimtesnės“ anonse nufotografuotos akimirkos iš tikrųjų buvo užfiksuotos „labai kontroliuojamo spaudos patvirtintas įvykis“, kaip rašo šeštasis puslapis.

Netflix

"Ši nuotrauka, kurią naudojo @Netflix ir Harry ir Meghan, kad galėtų manyti, kad spauda kišasi, yra visiška travestija“, – tviteryje rašė Jobsonas.„Jis buvo paimtas iš akredituoto baseino arkivyskupo Tutu rezidencijoje Keiptaune. Tik 3 žmonės buvo akredituoti. H&M sutiko su pozicija. Aš ten buvau. Kiti gynė porą atsakydami Jobsonui, pabrėždami, kad Harry ir Markle nebuvo už anonso ir nepateko į jį patys."

Netflix

"Pirmuosiuose dviejuose anonse gerbėjai gali pamatyti, kaip Harry ir Markle karališkąjį gyvenimą apibūdina kaip nešvarų žaidimą, o naudojami kadrai, kuriuose princesė Diana ir princesė Kate (Kate Middleton) yra priblokšti fotografų. Haris taip pat kalba apie moterų, besituokiančių šioje institucijoje, skausmą ir kančias, nes naudojama jo velionės motinos ir svainės filmuota medžiaga. Kitas tris „Hario ir Meghan“ serijas bus galima transliuoti „Netflix“ gruodžio 15 d."

Kategorija: