Viena neišvengiama senėjimo dalis – laikui bėgant slenkantys plaukai ar apimties slinkimas, tačiau laikantis sveikos mitybos, gausaus drėkinimo, tinkamų plaukų priežiūros priemonių ir reguliarios priežiūros tikrai įmanoma išlaikyti blizgančias, staigias plaukelius. Kreipėmės į profesionalius plaukų stilistus ir ekspertus dėl trijų plaukų formavimo ir priežiūros patarimų, kurie gali akimirksniu suteikti apimties ir blizgesio negyviems, sausiems, pažeistiems ar plokštiems plaukams. Skaitykite toliau, kad gautumėte įžvalgų, patarimų ir pasiūlymų iš Gina Rivera, garsenybių plaukų stilistės ir Phenix Salon Suites įkūrėjos, ir Ghanima Abdullah, plaukų ekspertės ir „The Right Hairstyles“ kosmetologės.

Shutterstock

1. Išbandykite biotino arba moliūgų sėklų aliejaus priedą

"Nors subalansuota vaisių, daržovių ir b altymų mityba yra gyvybiškai svarbi plaukų blizgesiui, taip pat galite vartoti papildus, kad jūsų plaukai atrodytų dar sveikesni, pataria Abdullah. Biotinas, anot jos, yra vertas papildo pasirinkimas tiems iš mūsų, kurių plaukai yra ploni arba ploni, nes padidina galvos odos kraujotaką, kad padidėtų plaukų augimas ir sustabdytų plaukų slinkimą."

"Kiti vitaminai, kurių ji siūlo atkreipti dėmesį (nesvarbu, ar jūsų mityboje, ar kaip papildas, yra folio rūgštis, vitaminas A ir vitaminas E, kurie, kaip ji paaiškina, taip pat suteikia plaukų folikulams tai, ko jiems reikia norint užauginti daugiau plaukų. Geležis taip pat yra svarbi plaukų augimo paketo dalis, nes padeda deguoniui pasiekti plaukų folikulus, sako Abdullah. Ji taip pat rekomenduoja išbandyti pumpinų sėklų aliejaus priedą, nes moksliškai įrodyta, kad jis augina daugiau plaukų ir padeda tiems, kurie slenka. plaukų, pažymi ji."

Shutterstock

2. Pridėti užuolaidų kirpčiukus

Jei nerimaujate dėl plaukų slinkimo arba slepiančių plaukų pažeidimus, labai svarbu apsilankyti pas dermatologą ar trichologą, kad aptartumėte gydymo galimybes, tačiau kol kas to požymius galite paslėpti kirpdami apimtį, Abdullah pabrėžia. Siekdama nuslėpti vainiko išretėjimą ar praradimą (dažniausia vieta, kur tai patiria daugelis vyresnių nei 40 metų), Abdullah rekomenduoja paprašyti savo stilistės suskirstytų, simetriją skatinančių užuolaidų kirpčiukų, kurie, jos teigimu, gali akimirksniu suteikti apimties ir kitokioms plokščioms sruogoms.

"Užuolaidų kirpčiukai padaro jūsų plaukus storesnius ir yra puikus būdas suteikti apimties retėjančiems plaukams, sako ji ir priduria: „Šis stilius puikiai tinka moterims, norinčioms paslėpti priekyje retėjančius plaukus. Užuolaidų kirpčiukai yra Krašto kirpimas sukuria švelnią, natūraliai atrodančią bangą viršugalvyje, priduria Abdullah ir pažymi, kad jie dažnai naudojami veidui įrėminti, o konkrečiai – jaunatviškai atrodyti.Užuolaidų kirpčiukai, tęsia ji, padaro jūsų veidą mažesnį ir lieknesnį, kai jie nusileidžia iki skruostų, taip pat gali būti lengvai formuojami ir puikiai atrodo visiems ir daugeliui plaukų tipų."

Splash News

3. Gaukite veidą įrėminančius sluoksnius

"TikTok populiarūs kirpimai, tokie kaip drugelio kirpimas, vis daugiau žmonių, turinčių plonus, lygius plaukus, pastebi, kad jų išvaizdai pridėjus sluoksnius galima akimirksniu suteikti apimties. Rivera rekomenduoja tokį šukuoseną kirpti, jei norite labiau pakelti įvaizdį, nes ekspertų kirpti sluoksniai sukuria judesio ir tekstūros iliuziją. Tai puikus kirpimas tiems, kurie turi ilgesnius plaukus, kurie nori šiek tiek judesio ir tekstūros, Rivera sako apie ilgus sluoksnius ir priduria, kad tai ypač aktualu, nes nereikia paaukoti daug ilgio. Rivera pažymi, kad šukuoti, sluoksniuoti, kaip šis, sukuria labai švelnų ir seksualų vaizdą, kuris puikiai dera su natūraliu brandžių gražuolių plaukų slinkimu."

"Šio stiliaus sluoksniai yra ilgesni, paprastai nuo pečių žemyn, ir Rivera teigia, kad tai suteikia judesio ir tekstūros. Ilgesni sluoksniai ties karūnėlėmis, dažniausiai patenkantys tiesiai po smakru, suteiks plaukams apimties, be to, jie paliekami pakankamai ilgi, kad prireikus vis tiek atsitrauktų. Tai puikus kirpimas storesniems ir tankesniems plaukams, tęsia ji, taip pat pabrėždama. kad jis puikiai tinka banguotiems ir garbanotiems plaukams."

Kategorija: