Senstant išlaikyti sveiką medžiagų apykaitą, kad išliktume tinkami ir liekni, tampa vis sunkiau. Taip yra dėl daugelio veiksnių, įskaitant hormoninius pokyčius. Tačiau yra keletas savo kasdienių įpročių pakeitimų, kad jūsų medžiagų apykaita būtų kuo geresnė, kad galėtumėte numesti svorio (ir numesti svorio) net ir senstant. Vienas iš tokių pokyčių yra tam tikrų maisto produktų atsisakymas ir subalansuotos mitybos prioritetas. Pasirodo, yra daugybė maisto produktų, kurie gali padėti palaikyti sveiką medžiagų apykaitą, tačiau yra ir tokių, kurie sulėtindami svorio metimo tikslus gali sumenkinti.Deja, tai apima vieną itin populiarų pusryčių maistą: šoninę.

Norėdami sužinoti daugiau apie tai, kaip šoninė gali sulaikyti jus nuo šių kilogramų numetimo, kalbėjomės su Lisa Richards, mitybos specialiste ir Candida dietos kūrėja. Ji paaiškino, kad didelis nesveikų riebalų kiekis kartu su didžiuliu kalorijų skaičiumi gali sukelti svorio padidėjimą ir širdies ligas. Žemiau rasite visą jos įžvalgą.

Shutterstock

Bekonas

Nekenčiame to sakyti, nes tai neabejotinai skanu, tačiau daugelis sveikatos ekspertų sutinka, kad perdirbta mėsa, pavyzdžiui, šoninė, yra vienas iš blogiausių maisto produktų, kai kalbama apie bendrą jūsų sveikatą, ir ypač reikėtų jos vengti, jei bandau numesti svorio.

Riebalų kiekis šoninėje

"Richardsas pasakoja, kad ypač šoninėje yra labai daug riebalų. Ir nors kai kurie iš šių riebalų, žinomų kaip monosotieji riebalai, iš tikrųjų yra naudingi (jie yra tie patys širdžiai naudingi riebalai, esantys žuvyje), kita pusė gali rimtai pakenkti jūsų sveikatai, įskaitant juosmenį.Deja, likusieji 50% riebalų šoninėje yra iš sočiųjų (40%) ir polinesočiųjų riebalų (10%), aiškina ji."

"Ir ne vien riebalai gali lemti svorio padidėjimą; bekone taip pat labai daug kalorijų, todėl visi žinome, kad laikui bėgant gali priaugti papildomų svarų. Šis nesveikų riebalų ir didelio kalorijų skaičiaus derinys sukels sumaištį viduje ir išorėje, nes sulėtins medžiagų apykaitą, įspėja Richardsas."

Blogiausių angliavandenių, kurių niekas daugiau neturėtų valgyti, nes jie sukelia uždegimą ir priauga svorio

4 „sveikas“ maistas, dėl kurio iš tikrųjų sunkiau numesti svorio

Shutterstock

Bekonas ir širdies ligos

"Be svorio padidėjimo, yra dar vienas didelis pavojus sveikatai, kurį kelia visi lašiniuose esantys riebalai: širdies liga. Maisto cholesterolis nebėra toks svarbus širdies sveikatai, kaip kadaise buvo manoma, tačiau didelis kiekis sočiųjų riebalų gali sukelti širdies ligas, sako Richardsas."

Žinoma, visada galima saikingai valgyti šoninę. Tačiau ji atkreipia dėmesį, kad daugumai žmonių tai nerealu, nes standartinis porcijos dydis yra tik 1 riekelė – o kas gali turėti tik 1 gabalėlį šoninės?! Tačiau dienos pabaigoje pasimėgavimas keliais gabalėliais kartu su kiaušiniais ir skrebučiu jūsų nenužudys. Tačiau kiek įmanoma apriboti perdirbtos mėsos vartojimą visada yra geriausias būdas numesti svorio ir pagerinti savo sveikatą.

Dietologai sutinka: šių 6 svorio metimo patarimų reikia laikytis visą gyvenimą

Gydytojai sako, kad tai iš tikrųjų yra blogiausias maistas, kurį reikia valgyti kiekvieną dieną, jei norite numesti svorio iki vasaros

Kategorija: