Dua Lipa apstulbino permatoma, figūrą puošiančia juoda suknele, pozuodama su kolega muzikantu Eltonu Johnu ant naujausio „Variety“ numerio viršelio, o gerbėjai negali atsistoti!

Levituojanti popmuzikos žvaigždė (27 m.) ir roko ikona (75 m.) taikliai pozavo leidinio „Hitmakers 2023“ numeriui ir šventė savo muzikinį bendradarbiavimą „Cold Heart (PNAU Remix)“, kuris nuo tada sulaukia milijonų srautų. 2023 m. spalio mėn. Lipa pasipuošė elegantiška Saint Laurent suknele, o Johnas pasipuošė tamsiai spalvingu kostiumu su akimis, nes jiedu buvo neabejotinai stilingi.

Dua Lipa žavisi tvanku, permatoma Saint Laurent suknelė

Dainininkės suknelė „Nepradėk dabar“ buvo prigludusi, pabrėžianti jos mažą juosmenį, aukšto skelto dizainas, kuris puikavosi jos ilgomis, tonuotomis kojomis, ir pusiau permatomas viršus, kuris išryškino jos dailę. abs ir kreivės.

Grammy laimėtoja suporavo savo suknelę su "Georgia Sandals" iš krepinio atlaso su Sen Laurent kalnų krištolais ir papuošė savo išvaizdą su "Diamond Pave Link Door Knocker Earrings" iš "Shay Jewelry", nes ji vilkėjo ilgas brunetes. viduryje ir elegantiškomis, laisvomis bangomis.

Po savo blizgančiu kostiumu Johnas pasipuošė nėriniuotu b altu viršutiniuku, blizgančiais sidabriniais sportbačiais ir savo firminiais kalnų krištolo akmenimis inkrustuotus akinius. Dainininkas „Aš vis dar stoviu“ sėdėjo ant medinės kėdės pagrindiniam įvaizdžiui, o Lipa apsivijo jį rankomis ir pasilenkė, kol jiedu pozavo epiniam kadrui.

Lipa pasidalijo viršeliu savo 87,4 mln. Instagram sekėjų skirtame įraše, pateikdama savo įkėlimą antrašte: „Pabudęs prie šio viršelio po 13 valandų miego, aš susimąsčiau, ar vis dar sapnuoju??? ačiū, @variety, kad įtraukėte mus į „Hitmakers 2023“ viršelį – gali tekti padaryti šventinius atvirukus su šiuo.“

Eltonas Johnas apie Dua Lipą: „Ji yra neįtikėtinai talentinga – be galo puiki – ir tokia profesionali. Malonu būti šalia žmogaus, kuris toks jaunas, jau tiek daug padarė ir yra toks nuolankus. Ji taip pat labai linksma, o mes gyvename kaip liepsnojantis namas. https://t.co/pVDi7rGrjV pic.twitter.com/yp3nTTf3YF

- Variety (@Variety) 2023 m. lapkričio 30 d.

Johnas taip pat paskelbė viršelį ir mielai parašė: „Man nepaprastai pasisekė, kad mano gyvenime yra Dua. Jos draugystė ir talentas man atnešė tiek daug, ir aš negaliu didžiuotis, kad praėjus daugiau nei metams „Cold Heart“ (PNAU Remix) vis dar mėgaujasi tiek daug žmonių. Dėkojame „Variety“, kad paminėjote šią akimirką, paskelbdami mus metų hitų kūrėjais.”

Kaip Eltono Johno ir Dua Lipos „Š alta širdis“ atgijo – ir tapo netikėtu pasauliniu hitu https://t.co/OB35YlAutb

- Variety (@Variety) 2023 m. lapkričio 30 d.

Gerbėjų reakcijos

Natūralu, kad gerbėjai taip pat buvo sužavėti viršelio paveikslėliu – vienas vartotojas po Lipos įrašu pakomentavo „Svajonių komanda“, o kitas pridėjo: „Tai yra VISKAS!!!!!!“ Pagal Johno įkėlimą vienas gerbėjas rašė: „Labai gerbiu jus ir tai, kaip jūs priimate naujesnius šiandieninės kartos menininkus. Jie palaiminti, turėdami jūsų įtaką! kaip kažkas kitas pasakė: „Tai neįtikėtina ir aš labai džiaugiuosi už jus, vaikinai! Tai taip pat puiki daina“. (Mes tikrai sutinkame!)

Kategorija: